Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Ότι εικόνες είναι στην κεντρική απο συνημμένο αρχείο φαίνονται μόνο στα μέλη και όχι σε αυτούς που δεν είναι loggαρισμένοι.

Επίσης στα 2 τελευταία νέα δεν βλέπω εικόνα..υπάρχει ή με κόβει το websense?

Link to comment
Share on other sites

Αν ξαναπατήσεις το Edit?

Μάλλον δεν καταλαβάτε...

Μου βγάζει με το δεύτερο edit αλλαγή στο τίτλο.

Το αλλάζω και μου αλλάζει τον τίτλο του πρώτου μηνύματος και όχι το τίτλο ολόκληρου του thread.

Και συγκεκριμένα θέλω να αλλάξω το τίτλο του thread new watercooling project και αν δείτε το τίτλο του πρώτου μηνύματος θα καταλάβετε.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τον έχει γονατίσει γενικότερα η καινούρια έκδοση? :whistle2:

Όχι, το αντίθετο θα λέγαμε. Αλλά είναι μία φάση μετά από ένα μεγάλο και δύσκολο upgrade. Γίνονται ακόμα ρυθμίσεις και εργασίες που δεν βλέπουμε εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

Απλά μερικά παιδιά δεν καταλαβαίνουν τι ακριβώς έγινε.

Νομίζουν ότι τα παιδιά αλλάξανε μόνο τα skins.

Μόνο και μόνο που μπόρεσαν τα παιδιά να κάνουν την κύρια αναβάθμιση μέσα σε 12ώρες είναι απλά respect και οι άλλοι κάθονται και λένε ότι δεν τους αρέσει το skin όταν έχουν πεί πάνω από 20 φορές ότι δεν είναι το τελικό.

blah

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θα μπορουσαν να στησουν εναν κλωνο του thelab σε ενα localhost να δοκιμασουν εκει τα νέα χαρακτηριστικά του VB3, γιατι οπως βλεπεις μερικα πραγματακια ακομα τα ψαχνουν τα παιδια. Αλλα πιστευω οτι ετσι ειναι καλύτερα, δηλαδη να λενε οι χρηστες τι bugs βρισκουν και τα διορθωθουν τα παιδια asap. Εγω θα προτιμουσα να ειναι το Website down οσο χρειαστει (πχ 1 week) μεχρι να ειναι 100% ετοιμο και στην συνέχεια να γινουν διορθώσεις αν χρειαζονται. Η αληθεια ειναι οτι το thelab ειναι μεγαλο forum και γινεται ενας χαμος στην SQL του, οποτε θελει χρόνο και επιμονή, ειδικα δε αν υπαρχαν και hacks επανω στο παλιο vb.

Δεν ξερω αν ειναι bug, εχω 22αρα οθονη wide και στο logo, το γκριζο πανω πανω εκει που ειναι το logo, δεν ειναι ομοιογενές.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβες πανέα τι θέλω να πώ.

Ναι,να λένε τα bugs τα παιδιά.Αλλά εδώ και 8 σελίδες όλοι λένε για το skin...ελεοC πια.

Εδώ μερικοί αφηνιάσανε με 12ώρες κάτω το lab.Φαντάσου τι θα γινόταν αν ήταν παραπάνω.Και δεν πιστεύω ότι δεν κάνανε δοκιμές πριν την περάσουν.

Αλλά το να αλλάξεις μόνο την vB σε λιγότερο από 1 μέρα είναι respect.

Link to comment
Share on other sites

χαλαρωσε ΑΝ7 , μην τα φουσκωνεις και εσυ δεν ειναι 8 σελιδες ΟΛΟΙ για το σκιν. δικαιολογημενη παντως ειναι η δυσφορια με το χρωμα , 5 χρονια συνηθειας δεν ειναι λιγα ετσι δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Να ξαναθυμίσω, το thread αυτό δεν είναι για wishlist, είναι για bugs και προβλήματα.

Panea, είναι αδύνατο να καλύψεις όλες τις ρυθμίσεις/επιλογές/bugs, όσο καιρό και να είναι κάτω το site. Όπως αδύνατο είναι να ξέρεις όλες τις επιλογές του, άσχετα με τον πόσο χρόνο ασχολείσαι.

Θεωρώ ότι κάναμε καλή δουλειά και ανεβάσαμε το site απροβλημάτιστα στο συντομότερο χρονικό διάστημα.

Κάποιος μπορεί να το έκανε καλύτερα και γρηγορότερα, κάποιος χειρότερα και αργότερα, το κάναμε όσο καλύτερα μπορούσαμε.

Για το theme τα είπαμε, δεν χρειάζεται να βγαίνει ο καθένας και να λέει αν του αρέσει ή όχι, μιας και δεν γίνεται poll όπου οι απαντήσεις θα κρίνουν το αποτέλεσμα.

Ας χρησιμοποιήσουμε αυτό το thread ώστε να αναγνωρίσουμε και να λύσουμε πραγματικά bugs και προβλήματα, το ότι λείπει το κουμπί todays posts δεν είναι πρόβλημα.

Αν κρίνω από τις μέχρι στιγμής απαντήσεις, προβλήματα και bugs είναι ελάχιστα.

Link to comment
Share on other sites

χαλαρωσε ΑΝ7 , μην τα φουσκωνεις και εσυ δεν ειναι 8 σελιδες ΟΛΟΙ για το σκιν. δικαιολογημενη παντως ειναι η δυσφορια με το χρωμα , 5 χρονια συνηθειας δεν ειναι λιγα ετσι δεν ειναι?

Ναι δεν είναι 8 σελίδες,οι 4 είναι πάντως :p

5 χρόνια δεν είναι λίγα,και το καταλαβαίνω και γώ,αλλά να αναγνωρίζουμε και τον κόπο του άλλου.Λίγο "τακτ" που και που δεν βλάπτει.Αυτό μου την έδωσε εμένα.Αντί να πούνε ένα μπράβο στα παιδιά,το πρώτο που λένε είναι ότι σπάστικαν με το σκιν.(φυσικά δεν αναφέρομαι σε ΟΛΟΥΣ,αλλά δεν θα κάτσω να τους κατονομάσω 1-1..και μην ξεχνάς και το άλλο thread Που γράφουν και κει τα ίδια)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.