Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

το quick quote που ειναι?? :p ..

Προσωπικα με βολευε :p

Eπισης ενα πραγμα που μ'αρεσε στο παλιο ειναι η αποσταση ΠΟΣΤ και ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ..

Αν δεν απεχουν πολυ ζαλιζει το ματι σου και μπερδευεσε.

Total agree// ειδικα για το δευτερο//

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα οταν εμπαινες στη σελιδα σου ελεγε τα "Νεα Μηνυματα". Το πατουσες, σου εδιχνε τα νεα posts και στο τελος της σελιδας ειπερχε μια επιλογη που εκανε Confirm οτι τα διαβασες και μιδενιζοταν τα "Νεα Μηνυματα". Τωρα αυτο γινεται μονο με sing out. Εαν δεν κανεις Sing Out θα σου βγαζει στα "Νεα Μηνυματα" παλι τα ιδια με πριν.

Προσεξα τωρα οτι αυτα που δεν τα εχεις κλικαρει τα εχει με Bold.

12160631xz4.png

το περιβάλλον είναι πολύ φωτεινό και κουραστικό. βάλτε κάτι πιο σκούρο. και τα γράμματα κάντε τα πάλι σκούρα μαύρα κι όχι αχνά.

Μια χαρα εινα τωρα ρε :shutup:

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα οταν εμπαινες στη σελιδα σου ελεγε τα "Νεα Μηνυματα". Το πατουσες, σου εδιχνε τα νεα posts και στο τελος της σελιδας ειπερχε μια επιλογη που εκανε Confirm οτι τα διαβασες και μιδενιζοταν τα "Νεα Μηνυματα". Τωρα αυτο γινεται μονο με sing out. Εαν δεν κανεις Sing Out θα σου βγαζει στα "Νεα Μηνυματα" παλι τα ιδια με πριν.

μήπως κάνεις refresh και γιαυτό σου δείχνει τα ίδια?

γιατί κάθε φορά που πατάς το new (δλδ http://thelab.gr/search.php?do=getnew) ουσιαστικά κάνει search και ανοίγει 1 url με κάποιο id (px http://thelab.gr/search.php?searchid=998)

αν πατήσεις σε αυτό refresh δεν ανανεώνεται αν δεν κάνω λάθος

Link to comment
Share on other sites

Με αυτο το +1 φιλε υποστιριζω αυτο που ειπε ο soki εννοωντας οτι και εγω εχω βρει το ιδιο προβλημα και δεν ειναι μονο σε αυτον....:TD:

δεν αναφερόμουν σε σένα προσωπικά,

αν έδινες τη δική σου σύνθεση και πρόσθετες κάτι στη περιγραφή του θέματος/προβλήματος να το έκανες αλλιώς πάλι άκυρο μου κάνει.

postcounter++ μόνο...

και δεν αναφέρομαι σε σένα αναφέρομαι στο φαινόμενο

+1 γενικά και παντού

Link to comment
Share on other sites

εαν γινει λευκο θα ειναι ακομα χειροτερα. το απαλο μπλε ειναι πολυ καλυτερο

+ + + + (κάτι πιο σκούρο - τυφλώθηκα)

επίσης:

1. Αυτο το κουμπάκι δίπλα το quote που λεέι multi-quote να περιμένουμε οτι θα δουλέψει προσεχώς?

2. Το ότι ο χρήστης είναι on πρέπει να δίχνεται με χρώμα όπως παλιά. Τώρα πρεπει να διαβάσεις αν λέει on-off. Πρώτα απλά το κοίταζες. Καλά τα skins αλλά τέτοιες μικροδιαφορές κάνουν τη ζωη ευκολότερη.

Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/showpost.php?p=686221&postcount=88

Δύο κεφαλαία Α μου έχουν γίνει απόστροφος.

Στην πρώτη γραμμή το Άρα και στην προτελευταία το εξ' Αφρικής.

Αυτό μάλλον είναι το πρόβλημα με τα encodings.

Αν έχεις στον browser σου iso-8859-7 βάλε cp-1253.

Γίνεται το site να δίνει στον browser το σωστό encoding? Γιατί και σε μένα iso-8859-7 ήταν.

Έγω αντιμετώπισα το παρακάτω σε FF 3-beta3.

post-5113-1416073404,0438_thumb.jpg

Δεν ξέρω αν είναι bug, αλλά όλο το πλαίσιο "Απάντηση στο Θέμα" φαίνεται σε μένα να φεύγει στα δεξιά. Θα δοκιμάσω και με άλλο browser, για να δω αν συνδέεται το πρόβλημα.

Φυσικά gratz για την δουλειά σας και το νέο look.:T:

Link to comment
Share on other sites

DJD μαλλον υπαρχει προβλημα με τα views στα thread, για παραδειγμα στο control panel μου ελεγε 1 views και στην κεντρικη σελιδα ελεγε 0.

Μετα πριν λιγο ελεγε 5 replies kai 6 views και μεσα σε ενα λεπτο εκτοξευτηκαν το views σε 33.

Το thread ειναι αυτο:

http://www.thelab.gr/showthread.php?t=48246

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και τώρα σας φαίνεται ανοιχτό το χρώμα;;

καναδυο τονους το θελει λιγουλακι ακομα......νομιζω

Επισης μιας και πιασατε τα πινελα...δωστε λιγο χρωματακι στο quick reply* που εμεινε ασπρο.

*Τωρα που το βλεπω....οχι μονο στο quick..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.