Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Ποιο κουμπί πατάς; Αυτό που είναι αριστερά από τον τίτλο του thread? Αν ναι, αυτό σε πάει στο τελευταίο μη αναγνωσμένο. Αν όχι, είναι πρόβλημα και να μας πει αν το έχει κι άλλος να δούμε τι παίζει.
Μόλις ανακάλυψα τί παίζει με τις κίτρινες κάρτες που έβλεπα παντού...

jpavly, είναι αυτό για το οποίο σου είχα πεί...

Όταν λοιπόν κάνω (με FF) αναζήτηση νέων θεμάτων, αυτά που θέλω να δώ τα ανοίγω σε καινούρια tabs...όλα τα μέλη τότε εμφανίζονται με κίτρινη κάρτα...μέχρι να κάνω refresh...

Είναι κάτι με τον browser μου ή το γίνεται και σε άλλους?

EDIT: 'Ολα τα μέλη των οποίων τα ποστ δεν έχω διαβάσει από την προηγούμενη εμφάνιση του θέματος...

for the record.

Σε μενα με FF ειναι normal και τα 2

Εdit: και με safari όλα οk <---- εγινε κατα λαθος Install (σε μια βαρετη διαδικασια πατηματος του κομβίου "next" ) , .....και τον δοκιμασα λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να στείλω μήνυμα στον athlon=greek και μου πέταξε

Τα παρακάτω λάθη εμφανίστηκαν όταν καταχωρήθηκε αυτό το μήνυμα.:

1. Ο χρήστης $user[username] έχει επιλέξει να μη λαμβάνει προσωπικά μηνύματα ή δεν του επιτρέπεται να λαμβάνει προσωπικά μηνύματα. Για αυτό δε μπορείτε να του/της αποστείλετε μήνυμα.

Μετά από αυτό πήγα να του στείλω email μέσω του λάμπη και το κουμπάκι της αποστολής γράφει μύνημα αντί για μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

κάτι που παρατήρησα μόλις τώρα είναι ότι βάζοντας σε μια είδηση τρια links στην αρχή του κειμένου στην κεντρική έδειχνε μόλις μισή γραμμή κείμενο και έτσι αναγκάστηκα να βγάλω τα links...:hmm:

:)

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη αλλά υπάρχει smily cod4? Όπως και στην υπογραφή του Γιώργη, βγήκε η hwbot sig και μπήκε το avatar ενος user.

Μόνο εγώ τα βλέπω αυτά?

Κάνε ένα clear στην cache σου.

Link to comment
Share on other sites

με μια αναζήτηση είδα ότι έχει γίνει αναφορά και στο δικό μου προβληματάκι από το φίλο Dem εδώ αλλά δεν είδα κάποια απάντηση. Τελικά δεν θα διορθωθεί? νομίζω ότι σε όλα τα forum με vb που συμμετέχω το συγκεκριμένο link οδηγεί στο forum index και όχι στην home. δυστυχώς το έχω συνηθίσει τόσο πολύ που εδώ ξεχνιέμαι και το πατάω πολύ συχνά!!

post-4387-1416073492,53_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.