Jump to content



Core 2 Quad 9XXX thread


Wizard!

Recommended Posts

Αν δεν κάνεις επεξεργασία εικόνας η βίντεο ή γραφικών ( σχεδιαστικά κ.α ) πάνε στον 8400...δεν υπάρχει λόγος αφού τίποτε εκεί έξω πέρα από αυτά που προείπα δεν υποστηρίζει .... εκεί κατέληξα και εγώ γιατί τον 9450 περίμενα αλλά μετά από έρευνα αγοράς - απόψεων (thelab threads), και υποστήριξης από τα προγράμματα που προσωπικά χρησιμοποιώ ( παιχνίδια κυρίως ) ο διπύρηνος είναι η επιλογή μου..τα συμπεράσματα δικά σου..

Τα κριτήρια σου όμως????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Τίποτα φίλος...

Και για τον xeon εκτός της μονοετούς εγγύησης δεν βρίσκω καμιά διαφορά με τον 9450...Εκτός και αν υπάρχει στο σετ εντολών....Τι μας κάνει να μην βάλουμε ένα τέτοιο στο σύστημα μας Μάγε!

Link to comment
Share on other sites

To "μιά χαρά" Μάνθο, δε με καλύπτει :p

Με τρώει το χέρι μου, αλλά αν δε δω αποτελέσματα, δεν αγοράζω... :)

Από χρήστη:

I would say after using both the q6600 and this processor on the same system. the performance difference is not worth the extra 200 bucks at this time. but when this price (or the q9450 drop to 320ish it will be worth it.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μπα. Δε δίνω για μεταχείρω... Θα τον κρατήσω >χρόνο. Ο Q6600 τότε θα χαρίζεται και δε λέει.

Tα ιδια χρήματα θα χάσεις . Αν πάρεις 150ε εναν μεταχείρω 6600 και τον πετάξεις στα σκουπιδια η τον κανεις μπρελοκ σε ενα χρόνο εχεις χάσει 150ε . Αν δωσεις 300 για νεο 45νμ σε κανα χρόνο sub 200~ με 150 θα τον δίνεις μία η άλλη.

Link to comment
Share on other sites

Tα ιδια χρήματα θα χάσεις . Αν πάρεις 150ε εναν μεταχείρω 6600 και τον πετάξεις στα σκουπιδια η τον κανεις μπρελοκ σε ενα χρόνο εχεις χάσει 150ε . Αν δωσεις 300 για νεο 45νμ σε κανα χρόνο sub 200~ με 150 θα τον δίνεις μία η άλλη.

Δεν είναι έτσι ακριβώς ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.