Jump to content


Νέοι στην ομάδα του TheLab.gr


DJD

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

πσσσς, ο Level One σε χρονο μηδεν απο news poster εγινε moderator. Ωστε αυτο εννουσε λοιπον ο DJD σχετικα με τις "προοπτικες εξελιξης" οταν εψαχνε νεους news posters...

Εγω παντως διαμαρτυρομαι...Εγω επρεπε να γινω moderator, εχω περισσοτερα posts απο ολους :hehe: :hehe:

Αντε, καλη δουλεια παιδια. Keep the faith :T:

Link to comment
Share on other sites

πσσσς, ο Level One σε χρονο μηδεν απο news poster εγινε moderator. Ωστε αυτο εννουσε λοιπον ο DJD σχετικα με τις "προοπτικες εξελιξης" οταν εψαχνε νεους news posters...

Εγω παντως διαμαρτυρομαι...Εγω επρεπε να γινω moderator, εχω περισσοτερα posts απο ολους :hehe: :hehe:

Αντε, καλη δουλεια παιδια. Keep the faith :T:

Ναι αλλα γράφεις πολυ ωραία τις ειδήσεις....:p 2 καρπουζια σε μια μασχάλη δεν χωράνε :D

εγω μπορω να εχω μια παραγγελια ;:D

αντε παιδια , καλες δουλειες και τα ματια σας 14 :)

Παραγγελιες online δεχομαστε 10-12μμ... Ισα που προλαβαινεις :D

Link to comment
Share on other sites

χμμμ ειναι κανεις super moderator εδω; βλεπω μονο απλους moderator εδω αρα εχετε ενα σκαλοπατι ακομα πριν φατε την θεση του administratoρα.

Η να αλλαξουν τον τιτλο του moderator σε super moderator !!:rofl::rofl:

Οπως και να εχει καλη αρχη στους καινουργιους mods !!

Link to comment
Share on other sites

χμμμ ειναι κανεις super moderator εδω; βλεπω μονο απλους moderator εδω αρα εχετε ενα σκαλοπατι ακομα πριν φατε την θεση του administratoρα.

just a joke for the new ones. αλλωστε διαμοιραζεται και η δουλεια που πρεπει να γινει.

αλλα who knows :spell:

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με έγκυρες-διασταυρωμένες πηγές , οι υπερ μοδερατορες είναι απόγονοι των Ελ, ενώ οι απλοί μοδεράτορες των Βριλ.

Αυτές είναι και οι προυποθέσεις για όσους δε γνωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με έγκυρες-διασταυρωμένες πηγές , οι υπερ μοδερατορες είναι απόγονοι των Ελ, ενώ οι απλοί μοδεράτορες των Βριλ.

Αυτές είναι και οι προυποθέσεις για όσους δε γνωρίζουν.

:hehe:

Καλό ξεκίνημα παίδες:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.