Jump to content



Recommended Posts

Θα τρεξω ενα με την απΑΤΙ μου να σας σκισω ρεεεε.....:hehe::hehe:

Πλακα στην πλακα πρεπει να αρχησω να τρεχω κανενα γιατι σκουριασα.Περιμενω ακομα την καταλληλη ψυξη να μου ερθει για την kpe απο εξω

Link to comment
Share on other sites

Θα τρεξω ενα με την απΑΤΙ μου να σας σκισω ρεεεε.....:hehe::hehe:

Πλακα στην πλακα πρεπει να αρχησω να τρεχω κανενα γιατι σκουριασα.Περιμενω ακομα την καταλληλη ψυξη να μου ερθει για την kpe απο εξω

Ποια ΑΤΙ εδω με το κανονι CPU που εχεις την ******με απο τωρα , οχι να βαλεις κ 2πυρινο Κρακεν

ααα και για να μην ξεχνιομαστε [MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] :) Πρεπει να τρεξω με τον cpu στα 4.9 αλλα ειναι τοσο μπανανα το κομματι μου που αρχιζει και κιτρiνιζει! ακου εκει 4.8 με 1.44v , μου ετυχε ο failbridge

http://hwbot.org/submission/2511009_

Έγινε επεξεργασία από kakao83
Link to comment
Share on other sites

ααα και για να μην ξεχνιομαστε [MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] :) Πρεπει να τρεξω με τον cpu στα 4.9 αλλα ειναι τοσο μπανανα το κομματι μου που αρχιζει και κιτρiνιζει! ακου εκει 4.8 με 1.44v , μου ετυχε ο failbridge

KakaoGR`s 3DMark Vantage - Performance score: 50798 marks with a GeForce GTX 780 Ti

Δεν χρειαζεται ρε, 60κ broken:happy2:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] Να ενα ολοκληρωμενο για να μην μου την λεει και ο [MENTION=2962]zpaf[/MENTION]

[MENTION=13991]kakao83[/MENTION] Δεν το καταλαβαινω αυτο που ρωτας.

ο Ultreax εχει 2 760 και στο Μετρο LL του κανουν scale 60% , δηλαδη η μια βγαζει τοσο και οι 2 μαζι βγαζουν τοσο αρα εχουν scale τοσο της %. θελω να δω αν ειναι θεμα μοντελου ή drivers 'η benchmark.

Link to comment
Share on other sites

ο Ultreax εχει 2 760 και στο Μετρο LL του κανουν scale 60% , δηλαδη η μια βγαζει τοσο και οι 2 μαζι βγαζουν τοσο αρα εχουν scale τοσο της %. θελω να δω αν ειναι θεμα μοντελου ή drivers 'η benchmark.

το vantage ειναι αρκετα παλιο αλλα θελει cpu ψηλα πολυ ψηλα και επιπλεον πυρηνες/thread για να δωσει !!

εγω με τον amd καργαρισμενο και τις καρτες σχεδον στο τερμα βγαζω με το ζορι 37-38000 σκορ

παρε πχ αυτος με χαμηλωτερα ρολογια στις καρτες αλλα με 3930 παιζει πολυ ψηλα !!

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0greddthtrh.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτό! Ο Κίμωνας [MENTION=25128]kimon_ma[/MENTION] στην προηγούμενη σελίδα, έχει βάλει αποτελέσματα με ίδια ρολόγια στην gpu αλλά η cpu τη μια @4.4ghz κ η άλλη στα 5 κ έβγαλε 4000 graphics score παραπάνω!

http://www.thelab.gr/1063652066-post1335.html

Έγινε επεξεργασία από AgMa
Link to comment
Share on other sites

ο Ultreax εχει 2 760 και στο Μετρο LL του κανουν scale 60% , δηλαδη η μια βγαζει τοσο και οι 2 μαζι βγαζουν τοσο αρα εχουν scale τοσο της %. θελω να δω αν ειναι θεμα μοντελου ή drivers 'η benchmark.

Τι scale να δεις βρε στο vantage performance στα 1280χ720 που τρεχει, εδω single card εχουμε και παλι οσο ανεβαινει το cpu τοσο ανεβαινει και το gpu score, που να Load-αρουν 2x780 εδω, καρα-Bottleneck απο cpu:hehe:

Για να δουμε το scaling των 2χ780 εδω, πρπει να τρεξει τουλαχιστον vantage extreme που τρεχει στα 1080p, στο performance μην περιμενεις να δεις scalling της προκοπης!

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

[MENTION=259]TASOS[/MENTION] Τασο αφου ξερεις δεν το κατεχω.. οποτε μπορεις αν θες να το παρεις και να το ανεβασεις εσυ.

Ελπιζω μόνο να κανει.

780_sli.jpg

http://s18.postimg.org/ro3vgkytl/780_sli.jpg

Αυτο ειναι απο το αρχειο μου, λιγο πιο παλιο.

Έγινε επεξεργασία από takis-pa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.