Jump to content



ΠΡΟΣΟΧΗ : PC-Store ACS COURIER ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ


JohnnyX

Recommended Posts

Παρειγγειλα απο το παραπανω μαγαζι ενα κουτι 85 €

Μου ειπαν μεταφορια με ταχυδρομιο 6€ και με ACS 8€

Ηρθε εδω ο ACS και μου λεει 26€ !!!! Αναγκαστικα και το παρελαβα αφου το ειχα πληρωσει με πιστωτικη το κουτι..και τωρα μου λενε οτι θα μου δωσουν πιστωτικο 15€ απο το pc-store (που κανονικα ειναι 18€) . Τι να το κανω εγω ??? θεσσαλονικη μενω ...το κουτι που ηθελα μονο αυτος το ειχε και ενας ακομα..για αυτο πηρα απο αυτον... δε προκειται να παρω τιποτα αλλο απο αυτον για κανενα λογο. Και αντε και πηρα...κερατιατικα παλι ταχυδρομια θα πρεπει να πληρωνω ...

Εχει και η απατεωνια τα ορια της

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό και 'γω προτιμώ την αντικαταβολή ή την κατάθεση σε τράπεζα

Στην θέση σου θα έκανα καταγγελία για να επιστέφει το ποσό κανονικά όχι με πιστωτικό

Link to comment
Share on other sites

Aυτα τα μαθηματικα του συγκεκριμενου μικρο-μαγαζιου + την 'χαλί να με πατησεις γινομαι' εξυπηρετηση ποτε δε τα καταλαβα.. απορω πως ειναι ακομα ανοικτο...

Κανε καταγγελια, ακομη και για 3 ευρω... τους τα χρωστουσες???

Link to comment
Share on other sites

Ενω νεοτερα

Επικοινωνησα μαζι τους και μου ειπαν οτι θα μου βαλουν την παραπανω χρεωση σε τραπεζα απο βδομαδα

Οποτε θα ενημερωσω αναλογως

Εδω να προσθεσω οτι και εγω προτιμω να πληρωνω αντικαταβολη...αλλα πολλες φορες υπαρχει εκπτωση με καρτα...ενω η αντικαταβολα καποιες φορες χρεωνεται..και σε αυτην την περιπτωση ...χρεωνοταν !!

Επισης να καταθεσω και κατι που δε γνωριζα....Η ΑCS COURIER χρεωνει ογκο και οχι βαρος !!! για αυτο το ποσο βγηκε πολυ μεγαλυτερο....

Link to comment
Share on other sites

ωχχχ... τετοια να μου λες... και αυριο που θα ερθει ο courier να μου κανει κι εμενα τα ιδια! κατσε να τους παρω τηλ. να το επιβεβαιωσω γιατι αν μου ερθει παραπανω θα τους :whip::whip::whip::devil:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.