Jump to content



Vista Error "nvlddmkm stopped responding"


gbak

Recommended Posts

σε βιστα 64bit ultimate μου πεταει αυτο το error και μου κρασαρει το συστημα οταν τρεχω cod4...παραλληλα μου βγαζει και αυτο το μυνημα "display driver stop responding"...

ειμαι με τους τελευταιους forceware...default η Gx2...ο quad στα 3.6 full stable...

ακουω γνωμες προτου σουταρω το στακερ απο το μπαλκονι...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply
σε βιστα 64bit ultimate μου πεταει αυτο το error και μου κρασαρει το συστημα οταν τρεχω cod4...παραλληλα μου βγαζει και αυτο το μυνημα "display driver stop responding"...

ειμαι με τους τελευταιους forceware...default η Gx2...ο quad στα 3.6 full stable...

ακουω γνωμες προτου σουταρω το στακερ απο το μπαλκονι...:hehe:

Περίμενε 1ωρίτσα να περάσω από κάτω:daisy::daisy::daisy:

¨Αλλους drivers δοκίμασες?

Link to comment
Share on other sites

Eίναι μπερδεψοδουλειά ..

αν ειναι λεει..αστα...παντως ειναι απαραδεκτο με τετοια συστηματα που εχουμε...να μην μπορουμε να τρεξουμε ενα παιχνιδι σωστα...ελεοςς

@racer ρε συ default την εχω ρει την καρτα...σιγα μην και την ανεβαζα με τετοια errors..

Link to comment
Share on other sites

dubber εχω την εντυπωση οτι δεν θα χω προβλημα ετσι...γι αυτο με εχει μπερδεψει το σκηνικο..τις μνημες και τον επεξεργαστη ανεκαθεν τα τρεχα ψηλα...με οποια καρτα γραφικων και να ειχα...και ξαφνικα θα τα ριξουμε ολα default για το τιποτα..ειναι λιγο παρανοϊκo..

Link to comment
Share on other sites

Γνωμη μου,

ριξτα ολα (CPU+GPU) στο default και ριχτου ενα Recover με την τελευταια σωστη λειτουργια σου!

Μετα σβησε τα παντα απο drivers - rtuners etc και ξαναπερνατα (με official οδηγους που σου παιζαν κ πριν!)

Link to comment
Share on other sites

dubber εχω την εντυπωση οτι δεν θα χω προβλημα ετσι...γι αυτο με εχει μπερδεψει το σκηνικο..τις μνημες και τον επεξεργαστη ανεκαθεν τα τρεχα ψηλα...με οποια καρτα γραφικων και να ειχα...και ξαφνικα θα τα ριξουμε ολα default για το τιποτα..ειναι λιγο παρανοϊκo..

Συμφωνώ μαζί σου αλλά για δοκίμασε, θα παίξει :confused:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πηγα αρκετα πισω και φορεσα τους 174.53...δεν εχω δει κρασαρισμα μεχρι στιγμης....το θεμα ειναι οτι ψιλοχανω στην αποδοση του sli σε μερικα παιχνιδια...τεσπα θα δειξει..ειναι καθαρα θεμα drivers τελικα...μου αρεσει που λεγαμε για τους cataclysm..και η nv δεν παει πισω τελικα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.