Jump to content



Ημερομηνία γέννησης του TheLab.gr


Cube8

Recommended Posts

Καθώς ψαχούλευα τη σελίδα μας, μπήκα κάποια στιγμή στο προφίλ του TheLab.gr (Administrator).:whistling

Θα ήθελα να μου εξηγήσει κάποιος (μάλλον administrator) πώς γίνεται να έχει κάνει εγγραφή ο "χρήστης" TheLab αρκετό καιρό πριν γεννηθεί :baby:

TheLab.png

Link to comment
Share on other sites

18/5/03 στο ποδήλατο στα Εξάρχεια εγώ, o RootX και ο Suedehead (και με συνοδεία από κορόνες και τεκίλες) αποφασίσαμε να δημιουργήσουμε κάτι καινούριο. Η ιδέα του ονόματος ανήκει στον Suedehead.. κρίμα που δε τα βρήκαμε στην πορεία :coax: Το site ξεκίνησε να κατασκευάζεται ένα μήνα μετά και κατέληξε να βγει live 15 Σεπτέμβρη του 2003. Το ίδιο βράδυ στάλθηκε και sms ταυτόχρονα από τους 3 μας στον 38-45 με το όνομα :)

Link to comment
Share on other sites

Καθώς ψαχούλευα τη σελίδα μας, μπήκα κάποια στιγμή στο προφίλ του TheLab.gr (Administrator).:whistling

Θα ήθελα να μου εξηγήσει κάποιος (μάλλον administrator) πώς γίνεται να έχει κάνει εγγραφή ο "χρήστης" TheLab αρκετό καιρό πριν γεννηθεί :baby:

δηλαδή, ρωτάς πως γίνεται ο administrator, να επίτρεψει στα υπόλοιπα μέλη να έγγραφουν 4 μήνες μετά από αυτόν;

άλλωστε μην ξεχνάς, πως την 8η μέρα το ceiling cat έφτιαξε το Thelab.gr. μετά ήρθε ο Administrator. και όταν ο κόσμος έγινε αρκετά ώριμος, το Thelab.gr έγινε public.

Link to comment
Share on other sites

Είναι βρυκόλακας δηλαδή???? :woot:

Βασικά ένας μακρυνός θείος του από τη μεριά της μάνας του, έχει ρίζες και από την Αμερική. Και ξέρεις πως είναι αυτά, Αμερική->Αζντέκοι->ανθρωποθυσίες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.