Jump to content



---Ati Radeon 4870--- Εντυπώσεις&Προβλήματα


greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 700
  • Created
  • Last Reply
Εμένα τα νούμερα μου φαίνονται περίεργα.

Δεν ξερω για τα νουμερα των nvidia , αλλα αν τα νουμερα των 4870/4870CF δεν ειναι αυτα, τοτε η τιμη των 250+ ευρω ειναι υπερβολικα υψηλη. Ειδικα με τις 4850 στα 150 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

κοντράρει στα ίσα την GTX280.

Δεν ξέρω αν το είδες αυτό.

Bρε ναι το ειδα, αλλα παντα με την προυποθεση οτι τα νουμερα των nvidia ειναι αυτα...

Και το αλλο το 3dmark06 δε μου αρεσε σαν αποτελεσμα... σαν μια 8800gt o/c

Link to comment
Share on other sites

το πιστευεις οτι ετσι θα ειναι ? :shutup:

δεν νομίζω,αλλά θα είναι αρκετά κοντά,και με 2 4870 στην ίδια τιμή με την GTX280 νομίζω ότι και πάλι αξίζει με τα 1000 ;)

Στο ποστ εκείνο αναφερόμουν και μόνο στο chart που έλεγε ο φίλος

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν τα κοβω αληθινα στην πραγματικοτητα πρεπει να ειναι αυτα που ποσταρα πριν. δλδ το διπλο bandwidth δινει διπλες επιδοσεις στην rv770; μπα δεν νομιζω η πραγματικοτιτα ειναι οτι με τις ddr5 και 1gb μνημη θα φαινεται η διαφορα απο 1900χ1200 και πανω.

Link to comment
Share on other sites

η 4870 με ενα gb ram απο την Connect3D στα 259€

http://www.technodiscount.com/webmarchand/produit.php?p_id=12026&paid=14&nid=14

και καλα ρε μαμωτεν μου με την 4870 +1gb +να φημολογουνται τετοιες επιδοσεις περιμενει η πρασινη να πουλησει την 260 με 320ευρα?where is the catch?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.