Jump to content



Zziplex


theovaz

Recommended Posts

αλλά πάλι αναρωτίμαι,πώς και ψάχνεις απόψεις για τόσο ασυνήθιστα πράγματα σ'αυτό το forum,περίργα φέρεσαι, ρίχνεις μήπως άδεια για να πιάσεις γεμάτα;.Αν ναι για ποιόύς ;:TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD:

?????Τι εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

οχι προς θεού μην το πάρεις !!!

1.Είοναι china made

2.δεν έχει solid inhalators και μπουκώνει με το παραμικρό

3.Στα ίδια λεφτά παίρνεις το URX-352 ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΚΡΑΜΑ ΚΟΒΑΛΤΙΟΥ/ΜΑΓΝΗΣΙΟΥ

Link to comment
Share on other sites

οχι προς θεού μην το πάρεις !!!

1.Είοναι china made

2.δεν έχει solid inhalators και μπουκώνει με το παραμικρό

3.Στα ίδια λεφτά παίρνεις το URX-352 ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΚΡΑΜΑ ΚΟΒΑΛΤΙΟΥ/ΜΑΓΝΗΣΙΟΥ

φυλακές ανιλήκων?????????????????

Εγώ λέω σε αυτό το post τι εννοείς:

αλλά πάλι αναρωτίμαι,πώς και ψάχνεις απόψεις για τόσο ασυνήθιστα πράγματα σ'αυτό το forum,περίργα φέρεσαι, ρίχνεις μήπως άδεια για να πιάσεις γεμάτα;.Αν ναι για ποιόύς ;:TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD:
Link to comment
Share on other sites

축키로 2D/3D 모드로 전환이 가능하며, 타 업체의 3D 모니터보다 가격이 저렴하고 뛰어난 화질과 넓은 시야각을 자랑한다.

Ε οχι ρε παιδια!Oυτε σαν σκεψη μη πας προς τα εκει εκτος αν θες να σε κοροιδευει ολη η παραλια.Και το λεω γιατι τη συνημιτονοειδη τεχνικη πλαναρισματος σε σκληρο καλαμι τη ξερει μονο ο τσακ νορρις.

PS:Κοφτε τα Grekopanese και μη γραφετε με κεφαλαια ειναι σα να φωναζετε.

Link to comment
Share on other sites

ε βέβαια είμαι κυπατζής.Αλλά,επειδή παίρνω λίγα και δεν την βγάζω,είμαι και φορτηγατζής και ενίοτε σουβλατζής.Στον ελεύθερο μου χρόνο μάλλιστα,είμαι ο Βύρωνας Πολύδωρας.:TD::TD:

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων,τα zziplex είναι καλάμια (για ψαρέμα) και έκανα αυτό το thread για να δώ εάν υπήρχε κάποιος να απαντήσει σοβαρά(πιο πολύ από περιέργεια για να δώ εάν ασχολείται κάποιος απο εδώ).Δεν νομίζω πάντως πως για τους προαναφερθέντες λόγους έκανα κάτι ωστε να απεκαλεστώ κυπατζής. :p

Link to comment
Share on other sites

μα οι κυπατζήδες εκτελούν λειτούργημα ,μας προστατεύουν τους άμοιρους από τους τουρκοεβραιοσιωνιστοκομμουνιστοαναρχοαλλοφυλοαθρησκοαντιχριστοσυμμορίτες που επιβουλεύονται την εθνική μας ακεραιότητα.Άρα δεν σε μέμφεται κανείς :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.