Jump to content



το πλαισιο τρελαθηκε!!!


thor

Recommended Posts

Όπως λέει κι ο από πάνω, οι δύο που άνοιξαν τις αγγελίες πήραν δώρο ένα 5νθήμερο σε προορισμό της επιλογής τους. :D

Προς επόμενους επιτήδειους:

Οι αγγελίες δεν προσφέρονται σε εταιρείες που θέλουν να προωθήσουν τα προϊόντα τους. Οι εταιρείες μπορούν να απευθυνθούν στο τμήμα marketing του TheLab.gr για την διαφήμιση τους.
# Κάθε μήνυμα θα πρέπει να είναι σαφές και κατανοητό έτσι ώστε να μην παραπλανούνται και ταυτόχρονα ταλαιπωρούνται τα μέλη του TheLab.gr
# Οι Moderators έχουν το αναφαίρετο δικαίωμα να απαγορεύσουν την διακίνηση εικόνων πορνογραφικού περιεχομένου ή "πειρατικού" software καθώς και των links που οδηγούν σε αυτά ή σε web sites με ανάλογο περιεχόμενο καθώς και θεμάτων που σχετίζονται με προσκλήσεις σε torrent sites. Επιπροσθέτως απαγορεύεται ρητά η η δημοσίευση υλικού, που προσβάλει τις υπηρεσίες του TheLab.gr και τα μέλη του, είναι αναληθές ή δυσφημιστικό, ανακριβές, απειλητικό, καταχρηστικό, πρόστυχο, άσεμνο, προσβλητικό, ρατσιστικό ή αντίθετο με την ελληνική νομοθεσία.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply
υπαρχει 790 fx lan Party 70eyro kai 3870x2 saphire 150eyro sto plaisio Αγ Παρασκευης--τωρα ημουν εγω και το ειδα.

3870χ2 με 150:wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:

Εμενα πως μου ξεφυγε?Παω ξανα στην πολη να δω :innocent::innocent::innocent:

Link to comment
Share on other sites

Πρόλαβα πήρα μία 8800GT απο Περιστέρι!Είναι AXLE (πρώτη φορά την βλέπω αυτήν την μάρκα) και την πήρα 50€.

Έχει κομμάτια και 8800GT και 3850.

8800GT στο Περιστέρι ΤΕΛΟΣ.:magic: Μόλις πήγε ο τυχερός "απεσταλμενος" μου που ήταν έτοιμος να την αγοράσει 130ε, και πήρε την τελευταία...

Link to comment
Share on other sites

Στο πλαισιο της καλιθεας δεν υπαρχει ουτε ιχνος καρτας γραφικων γενικα.

Μιλισα σημερα στο τηλεφωνο

Μου πανε οτι τα παιδια του harware

οτι εγινε ενας πανικος απο προχθες και μεχρι αυριο θα αδειασουν...

Τρεξτε ωρεεεεεε.

Δεν προλαβα να παρω ΑΤΙ ρε γμτ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.