Jump to content



ATI 4870 ΠΟΙΑ ΑΠ' ΟΛΕΣ ???


edil_sa

ΠΟΙΑ ATI4870 ???  

47 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

απο την γραμμη παντως ειναι η καλυτερη τιμη στα 226€,μεσα και τα μεταφορικα

http://www.skroutz.gr/s/50961/Sapphire-Radeon-HD4870-512MB.html

Εσυ θα την επαιρνες απο την γραμμη ? Μην λεμε οτι θελουμε..απλα για να το πουμε...:slap:

Link to comment
Share on other sites

εχει κατι το μαγαζι?

αν ναι πες το να ξερουμε

Αστο...:TD: Ξεχνα οτι ειπα...:flag:

Δωσε εσυ λιγοτερα λευτα και μην παρεις μια καρτα απο το Πλαισιο..και να εχεις τρεξιματα αμα γινει κατι...:hm:

Link to comment
Share on other sites

Εσυ θα την επαιρνες απο την γραμμη ? Μην λεμε οτι θελουμε..απλα για να το πουμε...:slap:

Απο τη στιγμη που δε γνωριζεις την πολιτικη του μαγαζιου καλο είναι να μην είσαι τοσο απόλυτος και καυστικός.

Εχω ψωνισει αρκετα πραγματα απ το καταστημα του πειραια πολυ παλια χωρις κανενα προβλημα. Και ναι εχω κανει και rma δισκο τουλαχιστον 2 φορες χωρις προβλημα. Ακολουθει την κλασικη πολιτικη... το στελνω στον προμηθευτη και το τσεκαρει αυτος...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω racer...αλλα το Πλαισιο ξερω..και αυτο εμπιστευομαι...:daisy:

και καλα κανεις αλλα μην λες κατι,αν δεν εχεις κατι χειροπιαστο, και αυτο τα ...το γραφουνε...για να ποσταρουμε μονο...μονο για παρτη σου να τα λες.

και στον racer αλλαξες υφακι...γιατι?

....πας και λουλουδια τωρα?

Link to comment
Share on other sites

με αυτο που ειδα απο τον Junior ουτε για πλακα αυτην την εταιρια!

Είναι καθαρά θέμα τύχης (ή ατυχίας) το τι θα σου συμβεί. Μόνο το αυτοκόλλητο αλλάζει

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμη που δε γνωριζεις την πολιτικη του μαγαζιου καλο είναι να μην είσαι τοσο απόλυτος και καυστικός.

Εχω ψωνισει αρκετα πραγματα απ το καταστημα του πειραια πολυ παλια χωρις κανενα προβλημα. Και ναι εχω κανει και rma δισκο τουλαχιστον 2 φορες χωρις προβλημα. Ακολουθει την κλασικη πολιτικη... το στελνω στον προμηθευτη και το τσεκαρει αυτος...

Με τα λεγόμενα σου δεν έχει άδικο (ούτε) ο ProPitsiriko$ (ούτε εσύ), αλλά δίνω παραπάνω δίκιο στον ProPitsiriko$ γιατί μιλάς για πολιτική:...... κάτσε να το στείλω στον προμηθευτή ..... για κάρτα γραφικών μιλάμε εδώ και όχι για hd :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Είναι καθαρά θέμα τύχης (ή ατυχίας) το τι θα σου συμβεί. Μόνο το αυτοκόλλητο αλλάζει

Μπορει να ειναι το αυτοκολλητο στο hardware αλλα μη ξεχνας το support

πιστευω οτι η asus απ οσες εχω δε εχει το καλυτερο

ειναι απο τις λιγες εταιρειες που πραγματικα ασχολουνται στο site τους με bios updates(σοβαρα Updates).

Link to comment
Share on other sites

thanks guys...σας ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση...

θα παραγγείλω την GeCUBE απο πλαίσιο...

(έχω μερικές πληροφοριες off the record πάντα ότι η γρ...η πάει για κλείσιμο...κρίμα και τον συμπαθούσα τον κυρ Σπύρο)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.