Jump to content



Μαγαζι με Arcade Video Games?? [κερματα]


winters

Recommended Posts

Μηπως ξερει κανεις που υπαρχει μαγαζι με ηλεκτρονικα.. αυτα που παιζαμε παλια με τα κερματα... [Αθηνα]

Oχι να αγορασω αλλα να παιξω.!! LOL :D

Arcade%20Games.JPG

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

μπαα με τοσα φπς και φρειμς που χουν δει τα ματια μας...θα σου φανουν πλεον πολυ λιγο...αν και εχουν την πλακα τους

Ακριβως επειδη ειχαν την πλακα τους τοτε ,καλυτερα να μην τα δω σημερα γιατι πρωτον θα ξενερωσω και δευτερον θα χαλασει η καλη εικονα που μου εχει μεινει

Δοκιμασε κανα MAME πρωτα να θυμηθεις πως ηταν κι αν ακομα εχεις ορεξη...

EDIT

Για αγορα,θα προτιμουσα ενα φλιπερ κανονικο ή ενα arcade καμπινατο,να βαλω μεσα στο PC μου και να παιζω σημερινα παιχνιδια :D

Έγινε επεξεργασία από cptkoulis
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν τετοια παιχνιδια στο Village του Ρεντη...Κατω απο τα Flocafe..θα τα δεις ευκολα..:fun:

Υπαρχουν και στο Μπουρναζι στο Magic Palace..(αν ξερεις απο Μπουρναζι)

Υπαρχουν και στο Mall αποτι θυμαμαι...στον οροφο που ειναι τα Goodys αμα κανεις ενα γυρο..ειχε τουλαχιστον πριν 2 χρονια...δεν ετυχε να ξαναπερασω απο εκει ξανα..:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος κι από ότι θυμάμαι είχαν κριθεί παράνομα :...:

κι εγώ θα ήθελα πάντως να αγοράσω ένα τέτοιο :D

δεν ειναι.Ο νομος θεωρειται αντισυνταγματικος και κανεις δεν υποχρεουται να τον εφαρμοσει ,και οσοι μαζεψαν μηνυσεις αθωωθηκαν πανηγυρικα κλπ....

Link to comment
Share on other sites

Προχτες ειχα παει στο mall εκει που ειναι το bowling και τα μπιλαρδα ειχε μερικα.. κ σημερα συζητουσαμε με τους φιλους μ για τα arcade κ ειπαμε σημερα θα παμε να παιξουμε αλλα σε καποιο μαγαζι π να εχει μερικα.. στο mall ειχε 3-4 μονο.. δε μας νοιαζει να ειναι παλια..

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν τετοια παιχνιδια στο Village του Ρεντη...Κατω απο τα Flocafe..θα τα δεις ευκολα..:fun:

Υπαρχουν και στο Μπουρναζι στο Magic Palace..(αν ξερεις απο Μπουρναζι)

Υπαρχουν και στο Mall αποτι θυμαμαι...στον οροφο που ειναι τα Goodys αμα κανεις ενα γυρο..ειχε τουλαχιστον πριν 2 χρονια...δεν ετυχε να ξαναπερασω απο εκει ξανα..:tongue:

ΤΗΑΝΚS!!!!!! :smoots:

Link to comment
Share on other sites

+1

το sega rally 2 ειναι απιστευτο στα ηλεκτρονικα:jump1:

Προπερισυ πηγαινα σχολειο στο μπουρναζι και οταν ειχα κενο επεζα στο Magic palace απεναντι Sega Rally..Και Ford Racing :clap:

EdIT Το Metal Slug υπαρχει σε καμια version για PC ? Ξερετε τιποτα ? Ξεραστε τα ολα..:)

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα γνωστο που ειχε μαγαζι και το εκλεισε.

ποσες φορες τον θυμαμαι τον παρακαλεσα να παρω κανα δυο καμπινες

εστω αδειες.εγινε μετα το σκηνικο με τους φρουτεμπορες και τα στειλε ολα. :(

προς το παρον την παλευουμε με τα MAME32 (λιγες rom με λειπουν :D)

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει και λέγεται ΜΑΜΕ emulator , οπως λεει και ο απο πανω σου... ( mame32 + google )

Τα βρηκα ολα με ενα γρηγορο Search..(και τα 7,και το Χ )

Αλλα να σου πω..πρεπει να εχω και ενα emulator για να τα παιξω ? η οχι ? :tomato:

:sorry: For The :OT:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
On 3/8/2008 at 8:54 ΜΜ, το μέλος winters έγραψε:

Μηπως ξερει κανεις που υπαρχει μαγαζι με ηλεκτρονικα.. αυτα που παιζαμε παλια με τα κερματα... [Αθηνα]

Oχι να αγορασω αλλα να παιξω.!! LOL :D

Arcade%20Games.JPG

Έχω κουτί κ ψάχνω για πλακέτα με 1000 παιχνίδια. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.