Jump to content



LG TFT 26" W2600HP-BF από 919 στα 499!!!!


Recommended Posts

Την παρελαβα σήμερα.Δεν πρόλαβα να τη δουλέψω πολύ,αλλά η διαφορά είναι αισθητή νομίζω.Αν ήμουν μια φορά ευχαριστημένος με την αγορά,πλέον την έχω λατρέψει..

Συνίσταται σίγουρα η αναβάθμιση..

Link to comment
Share on other sites

Την παρελαβα σήμερα.Δεν πρόλαβα να τη δουλέψω πολύ,αλλά η διαφορά είναι αισθητή νομίζω.Αν ήμουν μια φορά ευχαριστημένος με την αγορά,πλέον την έχω λατρέψει..

Συνίσταται σίγουρα η αναβάθμιση..

Ξερουμε αν το firmware που βαζουν εδω ειναι το 1.6?Αν σου ειναι ευκολο τσεκαρε το,thnx in advance.

Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως το έχουμε γράψει και πιο πρίν.Το 1.60 βάζουν..

Το τι εχουμε γραψει το γνωριζω.Εισαι ο πρωτος που αναφερει οτι εκανε το firmware update και απλα ρωταω για να σιγουρευτω μιας και ενδιαμεσα υπηρχαν ακομα 2 firms.

Link to comment
Share on other sites

τελικα κανεις που να παρελαβε την οθονη και να μας επιβεβαιωση πιο version firmware βαζουν; επισης ποσες μερες εκανε για να ξαναερθει στα χερια σας απο την ημερα που την στειλατε; και φυσικα εντυπωσεις σε πιο βαθμο ειναι η διαφορα τωρα με το πριν. το εντονο κοκκινο ακομη υπαρχει;

Link to comment
Share on other sites

τελικα κανεις που να παρελαβε την οθονη και να μας επιβεβαιωση πιο version firmware βαζουν; επισης ποσες μερες εκανε για να ξαναερθει στα χερια σας απο την ημερα που την στειλατε; και φυσικα εντυπωσεις σε πιο βαθμο ειναι η διαφορα τωρα με το πριν. το εντονο κοκκινο ακομη υπαρχει;

Πλάκα κάνεις έτσι?:crazy:

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν όλα έχουν απαντηθεί νομίζω.Ειδικά το firmware το έγραψα μόλις 2 posts πρίν από εσένα!Το κόκκινο είναι πολύ πιο φυσιολογικό/ανεκτό σε σχέση με πρίν..

Η αναβάθμιση αξίζει σίγουρα..μην το σκέφτεσαι καν..

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε παιδια να δουμε τι θα γινει....αν ειναι να την στειλω και γω την δικια μου. Αν και δεν εχω παραπονο μια χαρα μου φαινετε....αλα γιατι να μην εχω αναβαθμισμενο firmware

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω αν ειναι κανείς Αθήνα ή Θεσσαλονίκη αξίζει να την πάει την οθόνη του, 20 λεπτά υπόθεση ειναι...

αν την παω ο ιδιος εκει,μπορω να περιμενω να την παρω?ξερω οτι η ερωτηση ειναι δυσκολο να απαντηθει, αλλα αν καποιος εκανε κατι αναλογο ας το πει

Link to comment
Share on other sites

Απο άλλα φόρουμ εχω μάθει πως αν κλείσεις ραντεβού πρωί πρωί την πάς, περιμένεις 20 λεπτά και φεύγεις με το νέο firmware...

Αν ισχυει αυτο με βλεπω να την πηγαινω αυριο για αναβαθμιση:jump:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.