Jump to content



LG TFT 26" W2600HP-BF από 919 στα 499!!!!


Recommended Posts

  • 5 months later...

Ξεθάβω λίγο το θέμα...Μιλήσα σήμερα με lg για την αναβάθμιση.Με κούρασε το πολύ το κόκκινο...Και μου είπαν για αντικατάσταση αντι αναβάθμιση.Θα μου φέρουν καινούργια στο σπίτι μου και θα πάρουν την παλιά.Καλό ή οχι?Τι να προσέξω???

Link to comment
Share on other sites

Ξεθάβω λίγο το θέμα...Μιλήσα σήμερα με lg για την αναβάθμιση.Με κούρασε το πολύ το κόκκινο...Και μου είπαν για αντικατάσταση αντι αναβάθμιση.Θα μου φέρουν καινούργια στο σπίτι μου και θα πάρουν την παλιά.Καλό ή οχι?Τι να προσέξω???

Τα καμένα pixel...:hm:

Link to comment
Share on other sites

Ξεθάβω λίγο το θέμα...Μιλήσα σήμερα με lg για την αναβάθμιση.Με κούρασε το πολύ το κόκκινο...Και μου είπαν για αντικατάσταση αντι αναβάθμιση.Θα μου φέρουν καινούργια στο σπίτι μου και θα πάρουν την παλιά.Καλό ή οχι?Τι να προσέξω???

Ενδιαφέρον ακούγεται...

Θα σου φέρουν καινούργιο revision δηλαδη? Γιατι νομίζω ότι έχει βγει ένα που δεν έχει προβλήματα με το κόκκινο.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον ακούγεται...

Θα σου φέρουν καινούργιο revision δηλαδη? Γιατι νομίζω ότι έχει βγει ένα που δεν έχει προβλήματα με το κόκκινο.

Σε μερικές μέρες πιστεύω θα μπορώ να απαντήσω...:agree:

Link to comment
Share on other sites

νόμιζω ότι έχει γίνει επέκταση της εγγυήσης και στα μεγαλύτερα μοντέλα...

Δυστυχώς όχι :/

http://hellas.lge.com/ir/html/ABboards.do?action=read&group_code=AB&list_code=PRE_MENU&seq=6233&page=1&target=pressreleases_read.jsp

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν χθες να μου την πάρουν αλλά απουσιάζα και έτσι την πήγα σήμερα ο ίδιος.Κούβεντα με αυτό που την παρέλαβε. Η καινούργια είναι εδώ?Ποια καινούργια μου λέει??? Συγγνώμη αλλά στο τηλέφωνο μου είπαν για αντικατάσταση..Όχι μου λέει...Απλώς γίνεται μία αναβάθμιση του firmware αν τα καταφέρουμε....:-O Δεν γίνεται αντικατάσταση...Δεν ήξερα τι να πω...Εν τω μεταξύ φεύγοντας βλέπω το δελτίο παραλαβής...Σε ένα σημείο έγραφε update firmwhere...Πως σας φαίνεταιη ορθογραφία του? Να πάρω στα κεντρικά να ρωτήσω για την αντικατάσταση όπως αρχικά μου είχαν πεί??? :fist: Για άλλη μία φορά άλλα ακούς στο τηλέφωνο και άλλη είναι η προγματικότητα...Ελλάς το μεγαλείον σου...

Link to comment
Share on other sites

εχω αναφερει πολλες φορες το ποσο αθλια ειναι η εταιρεια που εχει αναλαβει το service των lg.ποτε μα ποτε δεν γινεται αντικατασταση με καινουργια!ΠΑΡΑ ΜΕ Μ Ε Τ Α Χ Ε Ι Ρ Ι Σ Μ Ε Ν Η - ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ.ΛΟΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.Στη δικια μου (lg 226)το ghosting δεν το βλεπανε.....και την τεσταρανε με 3dmark2006!!!με καρτα γραφικων 8400!η ατι σου εχει λεει προβλημα μια χαρα ειναι....μετα απο αρκετο ψαξιμο στο διαδυκτιο ενα παληκαρι απο το thelab εδωσε τα φωτα του..μπες μου λεει service menu αλλαξε τον τυπο του panel και ολα ok!!που να το ξερουν αυτο οι μακακες!οι μακακες!μπραβο στο thelab 100 φορες!:pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
  • 11 months later...

 Τα λεφτά της τα έβγαλε και με το παραπάνω!

Εδώ έχει αρχίσει (ελαφρώς) σε λευκό φόντο και φαίνονται κάποια πιο σκούρα σημεία. Πιθανότατα κάποιες από τις CCFL λάμπες της έχουν αρχίσει να την ακούνε...

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε ξέθαμα. Κοιτάω τον τίτλο, "26άρα από τα 900 τόσο στα 400 τόσο", ήταν και Black Friday εχτές(ή κάτι τέτοιο), ε λέω "Τέτοια αρχική τιμή και πανικός για 26άρα, πρέπει να έχει διαστημικά χαρακτηριστικά". :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.