Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Γιατί γελάω με τα καρότα?......γιατί δεν έχει ξαναγίνει σε άλλη χώρα στο κόσμο οι οπαδοί να παίρνουν τόσο φανατικά την εκατέρωθεν καζούρα και να υλοποιούν ακρότητες......

είτε με λαγους και καρότα είτε με τον Κέρμιτ για το Μπάγεβιτς παλιότερα....

Link to comment
Share on other sites

δε θα κάτσω να ασχοληθώ δευτερόλεπτο με τον Τεν Κάτε......

αντιθέτως θέλω να πω οτι ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΕΠΙΛΟΓΗ

ΝΙΟΠΛΙΑ+ΒΑΖΕΧΑ......

ειλικρινά δεν ήθελα να δω ΚΑΝΕΝΑΝ αλλον στο παγκο της ομαδας μου...τους θεωρω ΙΔΑΝΙΚΟΥΣ.καλλιο αργά παρά ποτέ:jump1:

ο τεν τεν ηταν ΜΟΝΟ το προβλημα? μαλλον ο αντωνιου ειναι

Link to comment
Share on other sites

Νενικηκαμεν!! όλε!! Πάντως για πρώτη φορά φέτος είδα την ομάδα να παίζει με κάθετες μπαλιές...ακόμα και ο Μπίαρσμιρ έβγαλε κανα δυο τέτοιες...άθλιος ο χώρος (βέβαια επηρεάζει και τις 2 ομάδες) αλλά και φυσική κατάσταση δεν έχουν οι δικοί μας...εκεί στο 2ο ημίχρονο τα πρώτα 20-25 λεπτά είμασταν χώμα...ειδικά στο κέντρο...αν και οι αντίπαλοι έπαιζαν και αυτοί ανοιχτά, εξού και ο λόγος που παίξαμε με αρκετές κάθετες, περιμένω να δω με Γιάννενα τι θα κάνουμε μιας και θα παίξουν με κλειστή άμυνα...

Έγινε επεξεργασία από raven_g20
Link to comment
Share on other sites

Μέγας σταύλος... νομίζω έχει θέμα με λιμνάζοντα νερά κάτω απο το ταρταν (που το κάνουν σαν έλος) και έτσι γίνετε ο χώρος κακάκια...

Δεν είδατε ο Σισσέ μετά το πρώτο γκόλ που πήρε φόρα να πανηγηρίσει γλυστρώντας και έφαγε τα μούτρα του?

Link to comment
Share on other sites

Μέγας σταύλος... νομίζω έχει θέμα με λιμνάζοντα νερά κάτω απο το ταρταν (που το κάνουν σαν έλος) και έτσι γίνετε ο χώρος κακάκια...

Δεν είδατε ο Σισσέ μετά το πρώτο γκόλ που πήρε φόρα να πανηγηρίσει γλυστρώντας και έφαγε τα μούτρα του?

πλάκα πλακα φανταζεσαι να τραυματιζοταν εκει?

γενικοτερα ειναι αδικαιολογητοι καραγυφτοι, γιατι παίρνουν του κοσμου τα λεφτα και απο ΠΑο και απο Αεκ!

και αν σκεφτειτε, στα περισσοτερα ματσ ειναι μονο το μισο ανοιχτο, εκει που βλεπει η καμερα. Αντε σε καμμια Ευρωπη και σε 2-3 ντέρμπυ να ανοιξει ολο.ΕΛ(Ε)ΟΣ

Link to comment
Share on other sites

πήγα να σπάσω την τιβι πάλι χθες βράδυ...τι σκ@τ@ διαιτησία ήταν αυτή? αυτόν τον καριό*η τον γιουκερμπράντ τον έχω αχτι χρόνια ρε π****η....κάργα ανθέλληνας...μια ζωή Ελληνικές ομάδες τις παίζει κόντρα ακόμα και την Εθνική!!! είναι για σφαλιάρες...τι άκυρη τεχνική ποινή ήταν αυτή και πόσο περισσότερο άκυρο ήταν το σφύριγμα για αντιαθλητικό στον σπανούλη??? τρελάθηκα!!! %^)(*$@%*@%$@*#(%*@$#

Link to comment
Share on other sites

πήγα να σπάσω την τιβι πάλι χθες βράδυ...τι σκ@τ@ διαιτησία ήταν αυτή? αυτόν τον καριό*η τον γιουκερμπράντ τον έχω αχτι χρόνια ρε π****η....κάργα ανθέλληνας...μια ζωή Ελληνικές ομάδες τις παίζει κόντρα ακόμα και την Εθνική!!! είναι για σφαλιάρες...τι άκυρη τεχνική ποινή ήταν αυτή και πόσο περισσότερο άκυρο ήταν το σφύριγμα για αντιαθλητικό στον σπανούλη??? τρελάθηκα!!! %^)(*$@%*@%$@*#(%*@$#

άστα.....

Link to comment
Share on other sites

Μπαρσελόνα, Γιουνάιτερντ, Μαδρίτη, Τσέλσκυ κλπ τη γλυτώσανε προς το παρόν. Στους 8, όμως, ο εφιάλτης της κλήρωσης με τον ΟΣΦΠ θα επιστρέψει :hehe:

edit: Τα συλληπητήριά μου στους οπαδούς της Μπορντό, και καλό κουράγιο στους παίκτες της :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.