Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

600.000 ευρώ πήρε ο Ρονάλντο για να πάει ως το Ουζμπεκιστάν να κλοτσήσει το τόπι για να προσφέρει θέαμα....

τελικά όμως ο πιτσιρικάς του έβαλε τα 2 πόδια σε ένα παπούτσι

απολαύστε

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

και μόλις τώρα θυμήθηκα ότι 27/12 [όταν και βγήκε η είδηση] είναι η μέρα που στην Ισπανία κάνουν φάρσες [κάτι σαν τη δική μας πρωταπριλιά], οπότε η είδηση δεν ισχύει :p

Link to comment
Share on other sites

Κοκκαλισταν - ΑΕΚ 1-0 . Να μην βρίσω τώρα κανέναν Ολυμπιακό που θα μπει και θα πει για δίκαια πρωταθλήματα και άλλες μπούρδες.

Τηλεφωνάκι ο Κόκκαλης στον 4ο και το γκολ μετράει. Μάλιστα ...

ΑΝΤΕ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΠΕΤΣΙΝΑ ΨΕΥΤΟΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Η παναθα πρεπει να τον παρει αυτον τον παιχτη!

H Πανάθα να αφήσει τον Σκόκο εκεί που είναι. Άντε τώρα :p

Πάντως αν χάσεις ο Πέτσινος σήμερα θα είναι θεία δίκη πραγματικά.

...μέχρι σήμερα έγραφα ΟΣΦΠ.

Link to comment
Share on other sites

Όλο τσου και τσου ακουγόταν μέσα από το μικρόφωνο. :sarcastic:

Στο offside που έδωσε στον τσιμπουρ (έβγαινε τετ-τετ) στο α' ημίχρονο δεν σχολίασαν το replay που έδειχνε καθαρά ότι δεν ήταν. Το φαουλ του τοροσίδη το είδαν ότι δεν ήταν...

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι άκουγα τους εκφωνητές της ΕΡΤ και έλεγα "Δεν μπορεί. Με ξένη ομάδα παίζει ο πέτσινος". Μεγάλη στεναχώρια που δεν έβαζε γκολ. Μόνο που δεν τους πήραν τα κλάματα.

Πάντως η ακύρωση του δεύτερου γκολ "έσωσε" το εξώφυλλο του αυριανού "Πρωταθλητή"

Link to comment
Share on other sites

ειδα μονο το β' ημιχρονο.

αυτο το πραγμα δεν ηταν ποδοσφαιρο.

ηταν καποιο αλλο αθλημα δεν ξερω δεν παιδι μου παντως δεν ηταν ποδοσφαιρο.

συγχαρητήρια στην αεκ τεραστια νικη αναλογισμενης της καταστασης που επικρατει στην ομαδα.

o spreaker οντως τραγικος μονο που δεν μπηκε να βαλει γκολ για τον γαυρο μονος του.

η κεφαλια που επιασε ο αραμπατζης στο τελος απλα δεν υπαρχει.και το ειχαν θαψει το παιδι

Link to comment
Share on other sites

Καλά η μεγαλύτερη παρωδία, έλεος 4 διαιτητές και δεν ξέρουν οτι δεν έχει σημασία αμα βρει η δεν βρει την μπάλα ο παίχτης που είναι οffside? και μονο που κάνει κίνηση προς την μπάλα έπρεπε να ακυρωθεί το γκολ.

Μπράβο στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σταθω στο τελικο σκορ που θα μπορουσε να ηταν πολυ διαφορετικο,ουτε στα φαουλ/οφσαιντ/κιτρινες-κοκκινες.Επισης,το αποτελεσμα και οι βαθμοι δεν εχουν για μενα μεγαλη σημασια.

Αυτο που δεν μου αρεσε καθολου ηταν η απαραδεκτη εικονα της ομαδας μου στο γηπεδο,εμοιαζαν λες και τους σηκωσαν απο φαγοποτι να παιξουν μπαλα.

Κρινοντας απο αυτο που ειδα στην TV το τελικο αποτελεσμα ειναι δικαιο

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου έκανε εντύπωση ο Ολυμπιακός αμυντικά. Τι αμυντικά δηλαδή που μόνο μπροστά ψιλό τρέχανε, στην άμυνα κοιμόντουσαν και για άλλη μια φορά, παρόλη την ευθύνη του στο δεύτερο γκολ, τον έσωσε ο Νικοπολίδης.

Link to comment
Share on other sites

φορ ΠΑΟ: καλά πήγε η ομάδα...αν και δεν μου άρεσαν τα λαθάκια και γενικώς πάγωσε η κυκλοφορία στο 1 ημίχρονο αλλά το ήρεμο χωρίς άγχος και με καθαρό μυαλό παιχνίδι των παικτών μου άρεσε ιδιαίτερα...μετά το 0-1 περίμενα να αρχίσουν τις γιόμες και γενικώς κακό ποδόσφαιρο αλλά τελικά διαψεύσθηκα δικαίως...πάλι καλά...βέβαια βοήθησε το γεγονός ότι και ο εργοτέλης έπαιζε ανοιχτά αλλά και οι δικοί μας κινήθηκαν σωστά..αμυντικό χρειαζόμαστε είναι το μόνο σίγουρο αλλά σκέφτομαι και αυτά που δήλωσε ο νιόπλιας για αμ. χαφ..έχει ενα δίκιο και μάλλον θα κάνουμε κράτει μέχρι καλοκαίρι για ματος αν και δεν πιστεύω να βοηθήσει αλλά τεσπα...όσο για τζιόλη...οτι και να έχει συμβεί δεν είναι καθόλου σωστό και ωραίο να αποδοκιμάζεται με αυτόν τον τρόπο...

φορ ΟΣΦΠ-ΑΕΚ: είδατε τι μπάλα παίζει ο γαύρος με Ζικου? όταν έλεγα οτι ο άνθρωπος όσο παιχταράς ήταν ως ποδοσφαιριστής άλλο τόσο ΔΕΝ είναι προπονητής με βγάζανε τρελό...αφού αν δεις προϋπηρεσία θα καταλάβεις...κατά κράτος νίκη του ντούσκο....πάντως για να τα λέμε όλα και οι παίχτες βολοδέρνανε στο γήπεδο...ον ανοδερ νοουτ ο κετσπάγια σας έφταιγε ε? έτσι είναι τα φώρτωσαν οι δημοσιοκάφροι και οι οργανωμένοι επίτηδες στον τιμούρ για να καλύψουν τα άλλα ζητήματα του γαύρου (μη μεταγραφές, τραυματισμοί, οργανωτικό κομμάτι κτλ)....

Υ.Γ. Δεν ξέρω αν παρακολούθησε κανείς Αθλητική Κυριακή αλλά είχε πολύ γέλιο...ο παπαδημητρίου είχε τρελαθεί και όταν συζύταγαν το υποτιθέμενο πέναλτι του σαλπιγγίδη πετάχτει σαν *τσαπου* και έλεγε οτι ήταν ενώ ο βαρούχας έλεγε βάσει κανονισμών δεν είναι...αλλά είναι υπεράνω ο paul!! όσο για τον μίχο..πολλλλαααααα γέλια...άφριζε για την διατησία αλλά δυστυχώς μακάκες οι άλλοι δίπλα του...αντί να του πουν για τα πέτσινα 13 χρόνια χασκογέλαγαν...μουλάρια...

Link to comment
Share on other sites

θα επιβληθει καμμια τιμωρια στους διαιτητες για τη σωρεια παραβασεων ή θα καθαρισει ο κροκους παλι? τι δουλεια εχει ο 4ος να επεμβαινει σε φαση του αγωνα , μονο για καρτες ειναι εκει. τι δουλεια εχει να λεει οτι το ειδα σε βιντεο τη φαση , απο ποτε ισχυει αυτο?

προσοχη δεν μιλαμε για κριση διαιτητη και λαθη , μιλαμε για παραβασεις πρωτακουστες. Οταν λεω εγω οτι πρεπει να διαλυθει ο ΟΣΦΠ για να δουμε προκοπη στο ελληνικο ποδοσφαιρο...

ΥΓ . camay ο Ζηκο :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.