Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Netherlands - Denmark 1

Japan - Cameroon 2

Και ίσως να παίξω και το Italy - Paraguay X (σε 2ο στοίχημα)

? :)

Netherlands - Denmark Χ-1

Japan - Cameroon Χ-Χ

Italy - Paraguay χ-χ

Αυτά έχω παίξει...+ την Γερμανία 1-1

Δεν υπάρχει ποιό σίγουρο under από αυτό της Ιταλίας...

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι θα παιξω Ολλανδια και Παραγουαη...!

μονο και μονο επειδη δεν μου αρεσει η Ιταλια, θα χασει!

Μαριε, nederlands-denmark γιατι Χ-1? εγω το βλεπω 2-0 το σκορ απο το πρωτο ημιχρονο!

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι θα παιξω Ολλανδια και Παραγουαη...!

μονο και μονο επειδη δεν μου αρεσει η Ιταλια, θα χασει!

Μαριε, nederlands-denmark γιατι Χ-1? εγω το βλεπω 2-0 το σκορ απο το πρωτο ημιχρονο!

Θα δείξει...who knows :p

Link to comment
Share on other sites

Ευλογία: Να βλέπεις ζωντανά τους τελικούς, να κερδίζουν οι Celtics και να ακούς τον Σόλωνα σε live σχολιασμό....

Πέθανα και είμαι στον παράδεισο... :hehe:

Edit: Pics because it happened!

cdcdcrerrwerf.png

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

Συνεργασία ΕΡΤ και EBU για το Π.Κ. - Επισκεπτες εντος Ελλαδας

Οι επισκέπτες εντός Ελλάδας μπορούν να παρακολουθήσουν ζωντανά τους αγώνες του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2010 από αυτήν τη σελίδα. Οι αγώνες αποτελούν αναμετάδοση της αντίστοιχης τηλεοπτικής της ΕΤ1 ή/και της ΝΕΤ.

http://news.ert.gr/sports/pagkosmio-kypello-podosfairoy-2010/diorganosi/17412-synergasia-ert-kai-ebu-gia-to-p-k/selida-3

Link to comment
Share on other sites

Βαβουρζελες, χάλια θέαμα,βαρεμάρα μέχρι θανάτου

Είναι δυνατόν να βλέπεις την Ολλανδία να παίζει τόσο αμυντικό ποδόσφαιρο?Ενα τριγωνάκι, μια έξυπνη κάθετη,κίνηση κάτι ρε παιδι μου... Δηλαδή η Ιταλία το βράδυ πως θα παίξει? O Kyut πιο πολύ μπακ έπαιζε παρά χαφ. Πάλι καλά που ήταν αυτός ο Elias πως τον λένε απο αριστερά και έκανε καμια χαζοτρίπλα

Link to comment
Share on other sites

Βαβουρζελες, χάλια θέαμα,βαρεμάρα μέχρι θανάτου

Είναι δυνατόν να βλέπεις την Ολλανδία να παίζει τόσο αμυντικό ποδόσφαιρο?Ενα τριγωνάκι, μια έξυπνη κάθετη,κίνηση κάτι ρε παιδι μου... Δηλαδή η Ιταλία το βράδυ πως θα παίξει? O Kyut πιο πολύ μπακ έπαιζε παρά χαφ. Πάλι καλά που ήταν αυτός ο Elias πως τον λένε απο αριστερά και έκανε καμια χαζοτρίπλα

Η Ιταλία δεν πρεπει να παίξει για ευνόητους λόγους...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.