Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Ο Ζοσέ Μουρίνιο ξαναχτυπά (vids) - Champions League - Ρεάλ Μαδρίτης - Contra.gr

Για αυτό είναι ο Special One και εξαιτίας του το παιχνίδι με μπαρτσα πήγε για δευτέρα...τρέμε πεπε, τρέμεεε!! :)

mourinho_24112010_m.jpg

Και πάλι δεν κατάλαβα γιατί τους ζήτησε και αποβλήθηκαν. Αφού οι κάρτες διαγράφονται στο τέλος των ομίλων (σωστά?) και αρα δεν είναι θέμα καρτών. Αν πάλι δεν ήθελε να τους πάρει με την Οσέρ, απλά δεν τους έπαιρνε με την Οσέρ. Δεν χρειάζεται να πάρει κόκκινη κάποιος για να μείνει εκτός αποστολής.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό είναι ο Special One και εξαιτίας του το παιχνίδι με μπαρτσα πήγε για δευτέρα...τρέμε πεπε, τρέμεεε!! :)

Ο αγώνας γίνεται Δευτέρα και όχι Κυριακή, για τον ίδιο λόγο που έγιναν και οι αγώνες της ελληνικής σούπερ λίμπας τη δευτέρα μετά τις εκλογές. Έχει εκλογές η Καταλούνια

Link to comment
Share on other sites

Εγω το ματς του Βαζελου δεν το παιξα γιατι ειχε μικρη αποδοση στην Μπαρτσα.Αντθετως επαιξα την Βερντερ που δινει 5.40.Ναι ξερω ειναι μεγαλο ρισκο,αλλα πιστευω θα το παρει το ματς!Και εγω τα 50 ευρουλακια με την σειρα μου :p

Link to comment
Share on other sites

εγώ σήμερα θέλω να δω να παίζουμε μπάλα με επιθετικό ποδόσφαιρο και όχι καμινάδες από την άμυνα....ή να φτάνουμε έξω από την περιοχή και τη μπάλα πίσω....ο Φερέιρα το ξεκαθάρισε οτι θέλει επίθεση....για να δούμε και στην πράξη.

τώρα αν παίξουμε επιθετικά και φάμε 5 είναι άλλο θέμα. Ας δούμε μπαλάρα και ας χάσουμε....

Το ιδανικό πάντως θα ήταν ματσάρα μέχρι την λήξη και 2-1 υπέρ μας με άφθονο θέαμα και σασπένς...και ας μείνουμε εκτός ομίλων τελικά.

Τα παραπάνω τα λέω γιατί δε παίζεις κάθε μέρα με τη Μπάρσα και δεν έχεις κάθε μέρα Σισέ Γκαρσία Χριστοδουλόπουλο σε δαιμονισμένη φόρμα.....

προσοχή στην άμυνα και τον Μέσι-α :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση greekfragma, ο πρώτος σας στόχος σήμερα θα είναι να περάσετε την σέντρα. Μετά... βλέπουμε.

περνάμε τη σέντρα για πλάκα εμείς στον Παναθηναικό.....

(τραβάει ένα βολέ ο Τζόρβας ή ο Βύντρα και its that easy)

:hehe:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Δε θα είναι εύκολο το ματς για τη Μπαρσελόνα. Όσο και να λένε ότι σκέφτονται μόνο αυτό το ματς, σίγουρα έχουν κατά νου το ελ κλάσσικο και θα κρατήσουν δυνάμεις, οπότε ο παναθηναϊκός θα έχει κάποιες ελπίδες.

Αρκεί να μην το πάνε όπως με την δύσμοιρη αλμερία. 5-0 στο ημίχρονο, και μετά χαλάρωμα, γιατί θα κοιμηθούμε

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικά πράγματα. Εδώ φαίνεται ότι ο Παναθηναϊκός δεν έχει και ομοιογένεια. Αν ήταν δεμένη ομάδα ναι μεν η Μπαρτσελόνα θα κέρδιζε, δεν θα έκανε και πλάκα όμως μέσα στο γήπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Άτιμη κενωνία. Βάλανε ένα γκολ μπροστά μας, και δύο στο απέναντι τέρμα.

ΥΓ Αυτοί οι γραφικοί που μείνανε 45 λεπτά μετά τον αγώνα για να μας φωνάζουν "ρεάλ-ρεάλ", πόσο καμμένοι είναι; :(

ΥΓ2 Ναι, ήμουν στους φιλοξενούμενους :p

Link to comment
Share on other sites

Άτιμη κενωνία. Βάλανε ένα γκολ μπροστά μας, και δύο στο απέναντι τέρμα.

ΥΓ Αυτοί οι γραφικοί που μείνανε 45 λεπτά μετά τον αγώνα για να μας φωνάζουν "ρεάλ-ρεάλ", πόσο καμμένοι είναι; :(

ΥΓ2 Ναι, ήμουν στους φιλοξενούμενους :p

Καθόλου. Οι οπαδοί της Ρεάλ και του Παναθηναϊκού είναι αδελφοποιημένοι.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαλα τιμωρει τα παντα τελικα και μετα απο ενα ντερμπυ που παραλιγο ο διαιτητης πηγε να γινει ο πρωταγωνιστης η Αεκ νικησε στο τελευταιο λεπτο! Θελω σχολιο απο καθε φιλαθλο να μου πει αν ειναι η οχι τυχαιο οτι σπρωχνουν παρα μα παρα πολυ εμφανεστατα με καθε τροπο(ακομα και με 7 λεπτα καθυστερησεις ενω ειχε δωσει 4) Δεν ειμαι ΑΕΚ αλλα ουτε πιστευω πως ευνοειται καποια αλλη ομαδα φετος:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Τι περιμένεις? Οι μεγάλες ομάδες πάντα ευνούνται...αλλά για να λέμε και του στραβού το δίκαιο δεν έπρεπε να αφήσει την φάση να συνεχιστεί ο διαιτητής από την στιγμή που υπήρχε καπνογόνο στο γήπεδο και μάλιστα δίπλα στον ντιόπ/ντουντού...δεν ξέρω τι λένε οι κανονισμοί αλλά ήταν λίγο τραβηγμένο...όσο για τα 7 λεπτά...no comments:fist:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.