Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Παρελθόν ο Φρέιτας! | Gazzetta.gr

Σε λίγο θα παραιτηθούν και οι παίκτες, οι γραμματείς, οι φύλακες, τα ball boys....

Με αυτά που βλέπει να γίνονται από πάνω του(διοίκηση) τί να κάνει;

Καλά έκανε.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Η Liverpool έχει ανάγκη από χρήματα. Καλύτερα να αρχίσουν να στρώνουν τα οικονομικά τους από τώρα παρά να καταντήσουν σαν ένας αντίστοιχος ΠΑΟ ή ΑΕΚ στην Αγγλία. Εξάλλου σε τι μπορεί να ελπίζει φέτος; Μπορεί να βγει π.χ. CL?

Link to comment
Share on other sites

Άδεια ξεάδεια το ζώο με το μπουκάλι βρέθηκε ξανά. Ώρες ώρες έχω την εντύπωση ότι ο κόσμος του ΠΑΟΚ προσπαθεί με κάθε ευκαιρία να χαλάει την εικόνα του στα μάτια των υπολοίπων φιλάθλων. :wall:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα, αλλά υπερεβαλε και λιγο ο Μυραλας. Οταν ομως εφαγε ο επόπτης το κερμα στο κεφάλι από τον πολτισμένο κόσμο του Ολυμπιακού στο Καραισκακη στον προηγούμενο γυρο, περασε στη ζουλα βεβαιως βεβαιως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται τίποτα όμως. Πώς γίνεται να είναι στα επίσημα αυτοί που ήταν γιατί από τα κοντινά...δεν έμοιαζαν και πολύ επίσημοι...ή δημοσιογράφοι.

Όπως και εντός γηπέδου υπάρχουν διάφοροι περίεργοι όπως πχ σε προηγούμενη σελίδα το σημαιάκι του μήτρογλου πάνω από έναν περίεργο τύπο μέσα στον αγωνιστικό χώρο του βικελίδης...

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που είμαι πρώτα φίλαθλος και μετά παοκτσής σήμερα έγιναν τραγικά πράγματα στην Θεσσαλονίκη. Οι άρρωστοι στα νησιά αναγκάζονται να πηγαίνουν στην Τουρκία αν τύχει κάτι σοβαρό γιατί δεν έχουμε ελικόπτερα. Από χθες όμως το ελικόπτερο που επόπτευε τους ολυμπιακούς αγώνες το 2004 με κόστος και γω δεν ξέρω πόσο έκανε βόλτες πάνω από την Τούμπα χωρίς λόγο. Να μην πω και για τις 4-5 διμοιρίες που ήρθαν απο την Αθήνα. Πόσα χρήματα σήμερα σπαταλήθηκαν τσάμπα για να γίνει ένας αγώνας λες και έχουμε πόλεμο μεταξύ μας.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που είμαι πρώτα φίλαθλος και μετά παοκτσής σήμερα έγιναν τραγικά πράγματα στην Θεσσαλονίκη. Οι άρρωστοι στα νησιά αναγκάζονται να πηγαίνουν στην Τουρκία αν τύχει κάτι σοβαρό γιατί δεν έχουμε ελικόπτερα. Από χθες όμως το ελικόπτερο που επόπτευε τους ολυμπιακούς αγώνες το 2004 με κόστος και γω δεν ξέρω πόσο έκανε βόλτες πάνω από την Τούμπα χωρίς λόγο. Να μην πω και για τις 4-5 διμοιρίες που ήρθαν απο την Αθήνα. Πόσα χρήματα σήμερα σπαταλήθηκαν τσάμπα για να γίνει ένας αγώνας λες και έχουμε πόλεμο μεταξύ μας.

σύμφωνα με ένα άρθρο που διάβασα, 320 χιλιάρικα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.