Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Χαχαχαχα και ηταν και ωραιο γκολ! Παντως με το που εβαλε φουλ επιθεση ο ΟΣΦΠ φανηκε οτι δεν εχει δεθει σαν ομαδα απο την αμυνα και πανω! Με το που επαιξε επιθετικο ποδοσφαιρο αμεσως φανηκαν οι αρετες της Αρσεναλ που δεν βολευεται με αμυντικο ποδοσφαιρο του αντιπαλου! Ομιλος φωτια εαν αναλογιστουμε οτι ηρθε ενα 2-2 της Σαλκε με τους Γαλλους και τωρα ολα παιζονται!

Η Μαλαγα και η Ρεαλ επαιξαν μπαλαρα να δειτε τα γκολ! Σειρα του ΠΑΟ αυριο!

Έγινε επεξεργασία από Evan
Link to comment
Share on other sites

Με το που μπήκε ο Πάντελιτς ο Ολυμπιακός ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ. Άσε που δεν έκανε τίποτα. Αργούσε, έκανε λάθη, έτρεχε δεξιά και αριστερά σαν χαζός, έπεφτε κάτω με το παραμικρό άγγιγμα... του αέρα.

Ο Μέγερι, ω λα λα, τρεις λαλούν και τρεις χορεύουν στην μουσική που παίζουν τα τρία πουλάκια που κάθονταν.....!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τον Κατσούρ τον διώξανε για να γλυτώσουν το bonus? Με λίγα ματς ακόμα θα το κατοχύρωνε.

Προς Παναθηναϊκούς. Έτσι ξεκίνησε πριν 2 χρόνια ο κατήφορος της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Αν και υποστηρίζω και πάω σε όλα σχεδόν της Tottenham είμαι βάζελος, αλλά φοβάμαι πως κατεβαίνουν για κηδεία σήμερα...

Εν αντιθέση με τον Redknap που δεν τον ένοιαζε το Europa αυτός 2-3 μικρούς θα βάλει και μετά θα κατεβάσει τους πάντες, δεν κάνει τις ταρζανιές που γίνανε με τον ΠΑΟΚ έξω και γελάγαμε στις κερκίδες.

ΠΟΛΥ δύσκολα καλό ( = ισοπαλία ) αποτέλεσμα σήμερα, και μακάρι να βγω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

ωραίο μπασκετάκι παίζει η ΑΕ Νέας Κηφισιάς (Α2). Μήπως, λέω εγώ τώρα, μήπως να πέφτανε μερικές ομάδες της Α1 που φυτοζωούν, και να ανέβουν υγιείς ομάδες όπως η ΑΕΝΚ; Να αποκτήσει και λίγο ενδιαφέρον το πρωτάθλημα ρε παιδί μου

Link to comment
Share on other sites

οταν βλεπω ελληνικες ομαδες ευρωπη βλεπω ελληνικη σημαια δεν ειμαι απο

αυτους που θελουν να χασει μια ελληνικη κτλπ.

Τουλαχιστον δεν ειχαν τον εμετικο τον κατσουρανη με τα +10κιλα να περιφερεται στο κεντρο!

μια χαρα τωρα ισως εχουν και ψυχολογια πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.