Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Μισόγαυρος και Μισομάντσερ αυτό είναι διχασμός.

Άντε να δούμε, ελπίζω να μην τα κάνετε σκατά. αν και πιστεύω πως θα βάλετε 1, οπότε μετά ζορίζει πολύ για την Μαντσεστερ.

Link to comment
Share on other sites

Άντε και με την πρόκριση. :daisy:

Θα μας πρήξετε το συκώτι βέβαια με αυτή την πρόκριση, αλλά χαλάλι του. Εξάλλου υπάρχει πάντα η ελπίδα στον επόμενο γύρο να πέσετε σε καμιά Μπάγερν :p

Link to comment
Share on other sites

Και μενα με εχει κουρασει απιστευτα ο σχολιασμος.Εχουν γινει ρεζιλι και ο εκφωνητης και ο γιαννακοπουλος οτι θελουν λενε οτι θελουν βλεπουν.

το γυρισα σε ξενο καναλι:p

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι. Εκνευριστικοί. Αμ για την διαιτησία; Δεν λέω, λίγο έδρα παίζει ο διαιτητής, αλλά όχι και τόσο τραγικά. Παρόλα αυτά τόσο μα τόσο κλαψούρισμα σε κάθε σφύριγμα του διαιτητή καταντάει εκνευριστικό και γελοίο ταυτόχρονα. Βασικά ποιο πολύ γελοίο καταντάει αν σκεφτούμε πως θα περιέγραφε το ίδιο τυπάκι παιχνίδι πρωταθλήματος.

Από εκεί και πέρα ο Ολυμπιακός μπορεί να κάνει την ζημιά στην Γιουνάιτεντ αν κρατήσει το σκορ εκεί που είναι. 2 ευκαιρίες τις είχε στο πρώτο ημίχρονο, μπορεί να έχει άλλες 1-2 και γιατί όχι να σκοράρει.

Link to comment
Share on other sites

Ντομίνγκεζ και μετά το χάος.

Manchester United? Μπα... Ούτε καν Mantsester Divided.

Τι μένει τώρα? Μα το ποτάθρημα βεβαίως βεβαίως, η κλασική ασπιρίνη που γιατρεύει κάθε πληγή γαύρου στο Ελλάντα. Η ατυχία εδώ είναι ίσως το ότι το κατέκτησε μαθηματικά ο Ολυμπιακός πριν το σημερινό ματς.

Link to comment
Share on other sites

Όσο αντικειμενικά μπορώ να το δω, σαν Ολυμπιακός, δεν έχω παράπονο από την ομάδα..

Και στα 2 παιχνίδια σταθήκαμε καλά απέναντι σε μια μέτρια Μάντσεστερ όπως είχα πει και μετά το 2-0..Μια μέτρια ομάδα, με πολύ καλές μονάδες που ακόμα και με τον :jester: στον πάγκο θα έπαιρνε αέρα το πρωτάθλημα στην Ελλάδα..

Αγωνιστικά τώρα..

Καλό στήσιμο του Μίτσελ αλλά μου φάνηκε ότι το φοβήθηκε το ματς..

Δεν μπορείς να περιμένεις πολλά όταν παίζεις χωρίς επιθετικό..Τώρα θα μου πεις ο Βαλντέζ λογίζεται ως επιθετικός; :p

Δυστυχώς πέσαμε πάνω στη φυγή του Μήτρογλα, ο Ολαϊτάν εκτός, ο Σαβιόλα είναι για πατινάζ...Ε έφυγε το τρένο..

Ντομίνγκεζ πολύ καλός σήμερα αλλά και πάλι για 70 λεπτά, κέντρο άμυνας δεν μου κολλάνε αυτοί οι 2..

Αδύναμος κρίκος για ακόμα μια φορά ο Χολέμπας-βας-βας-βας..

Συμπερασματικά 3-2, ο Μόγιες μένει, κρίμα για την ManU... :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.