Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Αν ήταν Ισραηλινός παίκτης στην Ελλάδα θα είχαν πλακώσει τις ανακοινώσεις όλες οι Εβραϊκές οργανώσεις του πλανήτη Γη για τον αντισημιτισμό και τον φασισμό που αναδύεται στην Ελλάδα. Θα απαιτούσαν από την Ελληνική δικαιοσύνη να προστατέψει τον παίκτη και θα ανέμεναν από όλα τα Ελληνικά κόμματα να βγάλουν ανακοινώσεις που να καταδικάζουν τον αντισημιτισμό.

Μιλάμε όμως για έγχρωμο παίκτη Έλληνα στο Ισραήλ. Οπότε φταίει ο παίκτης που δεν κάθισε να τον βρίζουν και να τον φτύνουν εν χορό, για αυτό και βγήκαν κάποιοι και ζητήσανε μέχρι και την απέλασή του.

Δεν μας χ3ζουν με την υποκρισία τους ως λαός; :getlost:

Οι οπαδοί τις Χάποελ είναι οι πλέον αντιρατσιστές στο Ισραήλ.

https://www.google.com/search?q=hapoel+tel+aviv+antifa&espv=2&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=0PVEU9S_OqPA7AbdmIHQDg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1920&bih=979

Link to comment
Share on other sites

Για το Σχορτσιανίτη: αν ισχύει ότι του είπε ο άλλος για τα παιδιά του, μαζί του. Όχι μόνο να πέσεις στις κερκίδες να τον φας ζωντανό, να τη στήσεις έξω από το σπίτι του κιόλας. Ακούς εκεί "θα βιάσω τα παιδιά σου"...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι οπαδοί τις Χάποελ είναι οι πλέον αντιρατσιστές στο Ισραήλ.

https://www.google.com/search?q=hapoel+tel+aviv+antifa&espv=2&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=0PVEU9S_OqPA7AbdmIHQDg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1920&bih=979

Αν μου δώσεις και ένα Link από ανακοίνωση(λέμε τώρα...) των εν λόγω οπαδών που θα εκφράζουν την αντίθεσή τους σε όσα έγιναν εις βάρος του Σχορτσιανίτη και όχι απλά την επιθυμία τους να τιμωρηθεί παραδειγματικά, μια χαρά. Αν όμως δεν υπάρχει τέτοια ανακοίνωση τότε καλά τα πανό και τα συνθήματα, αλλά δεν μου λένε τίποτα παραπάνω από το ότι είναι απλά υποκριτές.

Link to comment
Share on other sites

Δέκα χρόνια φυλακή στον Μάκη Ψωμιάδη για την ΑΕΚ!

Ένοχος με ποινή 10 χρόνια φυλάκισης κρίθηκε το πρωί της Τρίτης ο Μάκης Ψωμιάδης από το τριμελές εφετείο κακουργημάτων, για την υπεξαίρεση 21 περίπου εκατ. ευρώ από τα ταμεία της ΠΑΕ ΑΕΚ
Link to comment
Share on other sites

"Πάει" και ο Ultimate Warrior, θρυλική μορφή του wrestling.

Ωραίο αυτό το show...μου κράτησε και μένα συντροφιά παλιά (πρώτες μέρες δορυφορικής θυμάμαι) μαζί με το tutti fruti του RTL, και το MTV..

Πάντως wrestling δεν το λες. Πόσο πιο fake δλδ να το κάνουν..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=n3PswaGIZt4]FULL-LENGTH MATCH - SmackDown - 41-Man Battle Royal - YouTube[/ame]

:p:p:p:p:p:p

Στο γυναικείο να δείτε τι γίνεται. Οι cheeks ήταν πάντα ένα κλικ παραπάνω καλύτερες στην υποκρισία.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=JbYZ2X_sSHA]Nxt 12/2/14 6 diva tag match - YouTube[/ame]

Αυτό που μου έκανε πάντα εντύπωση ήταν οι speakers. Τι διάολο περιγράφουν με τόσο στόμφο δλδ....!?

Link to comment
Share on other sites

Πωωω νταξ εχετε απειρο κομπλεξ απεναντι μας.

Η αντιδραση του σκανουλ οταν εβαλε το 3ποντο τα λεει ολα.Απολαυση πραγματικα..

Γυρισε και αρχισε τα "δεν ακουω δεν ακουω.."Σε ποιους το ελεγε και καλα?

Μπραβο αγορι μου γυρισες με ενα σουτ ενα απο τα ποιο αδιαφορα μεταξυ μας ματς.:flex:

Ο σχολιασμος του αγωνα..ασχολίαστος...

Στα καθαρα αγωνιστικα.Καλυτερος ο παο στο μεγαλυτερο κομματι του αγωνα, τον επαιζαν κανονικα στα τελευταια 2-3 λεπτα.

Ωραιο ματσακι γενικα,πολλα παντως σκαμπανεβασματα οι 2 ομαδες.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο παιχνίδι σήμερα..

Τα αστέρια, αν εξαιρέσεις το τρίποντο νίκης του Σπανούλη, μείνανε χαμηλά..

Κατά τ'άλλα αν και το σκορ ήταν παρόμοιο με εποχή Πεδουλάκη, κι αν αφαιρέσεις παιδαριώδη λάθη κι από τις 2 ομάδες, -σημ. Στην επόμενη φάση θα στοιχίσουν και στους 2...- είχαμε ένα 35άλεπτο καλού ματς, με ωραίες φάσεις κι ανατροπές του σκορ.

Ο Μαυροκεφαλίδης δεν μου έκανε εντύπωση που έκανε καλό ματς..Το θεωρώ καλό παίχτη αλλά έχει ένα "κακό" χαρακτηριστικό για μένα..Είναι παίχτης ψυχολογίας!Αν ξεκινήσει καλά, θα συνεχίσει καλά, αν δεν του κάτσει το παιχνίδι από την αρχή όμως δύσκολα ανακάπτει..

Παρ' όλα αυτά η χρησιμοποίηση του βάζει ακόμα ένα πονοκέφαλο στον Μr Bean μας για τους τελικούς της Α1.

Στα της ομάδας μου τώρα, το παιχνίδι το πήρε ο Σλούκας!Είχε καιρό να κάνει καλό παιχνίδι και χάρηκα.

Αυτό που με ενόχλησε όμως, όπως είναι λογικό είναι τα ποσοστά στις βολές....

Δεν μπορώ να βλέπω κάτω από 75% πόσο μάλλον 40%!!!

Όλη μέρα βολές τους είχα αύριο αν ήμουν Μπαρτζώ..

Και για να τσιγκλίσω τους φίλους Παναθηναϊκούς..

Το παιχνίδι ο Πέδουλας δεν το'χανε σήμερα..

:p

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=l7Nv_CL7hoo]MOV 0011 - YouTube[/ame]

(ήμουν δίπλα στον "καμεραμάν")

ο Σπανούλης έλεγε δεν ακούω δεν ακούω γιατί ακούστηκε γκρίνια από την εξέδρα, ως γνωστών, οι Ελληνάρες φίλαθλοι περιμένουν να τα παίρνει μόνος του τα ματσάκια και να ρίχνει 20+ πόντους σε κάθε ματς.

Είδαμε ματσάρα με ανατροπές και κλειστό σκορ και αντι να λέτε για το μπάσκετ που είδατε λέτε κομπλεξικό τον έναν και τον άλλο... αντε περαστικά σε γαύρους (αυτοί που τον έβριζαν και μετά φώναζαν το όνομα του) και βάζελους οπαδούς

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί τον κράζουν 39 λεπτά και ξαφνικά όχι.

Σώπα.

Επίσης αν και τον πάω με τα 1000 τον Σπανούλη απο τότε που έπαιζε σε μας, και φυσικά δεν έχω θέμα που έφυγε το παιδί καλά έκανε, όταν έχεις την μπάλα 3 δευτερόλεπτα πριν θα σουτάρεις.

Ή θα μπει και ξαφνικά έχεις τα μεγαλύτερα φρύδια του κόσμου ή όχι και σιτ χαπενς.

Δεν είναι κάτι τρελό.

Απλά κερδίσατε το αδιάφορο ματς πάλι.

Ας σας βοηθήσει στα της Ευρώπης τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.