Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

τι άγγιγμα ηταν αυτο απο τον οσκαρ...πωπω...εκανε καλη δουλεια αυτος αλλα η βραζιλια δεν επεισε,βεβαια πρωτο ματσ ειναι..Η φιρμα με κακο σουτ και κακο πεναλτι 2 μπαλακια εβαλε.

Link to comment
Share on other sites

Τραγική η Βραζιλία...βασικά αυτό το πράμα μονο Βραζιλία δεν λέγεται..είναι σαν να βλέπω Αγγλική ομάδα να παίζει...η μπάλα συνέχεια στις πτέρυγες και σέντρες...ζήτημα αν πέρασε ΕΣΤΩ 1 ΦΟΡΑ από τον άξονα...δυστυχώς μετά από την ομάδα του 2002 το pure βραζιλιάνικο ποδόσφαιρο πέθανε...:flag::flag:

Link to comment
Share on other sites

Τα ναρκωτικά είναι κακός σύμβουλος. Πόσο μάλλον να τους βάλεις να διαχειρίζονται λεφτά. Και ο Θείος κάποτε έβαλε κουμανταδόρο τον Πετράκη, αλλά μυρίστηκε την δουλεία και τον έκοψε προτού τα σκορπίσει όλα.

το σχόλιο του [MENTION=5181]winters[/MENTION] για το κλειστό του Γκίστ, είναι ο μόνος λόγος που παραμένει. Δεν είναι θέμα τακτικής, από σπόντα δεν μπορεί να διώξει κι αυτόν.

Στα του μουντιάλ τώρα.

Ελπίζω η αβάντα του Ιάπωνα στους διοργανωτές, να μην ανταποδοθεί σε κανένα Ιαπωνία-Ελλάδα, λέω εγώ τώρα.

Η Βραζιλία έδειχνε ομαδούλα. Α θα ξεκινήσει και ο θεσμός των time-out λένε. αχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Στο NBA η καλύτερη ομάδα θα πάρει το πρωτάθλημα...απλά επικό μπάσκετ από τα σπιρούνια... έχω και μια αδυναμία στον Manu....

Βάζελοι μην αγχώνεστε, καλά πάει ο Τράκης να αγοράσει νέους και να τους χρησιμοποιήσει η ομάδα. Αλλιώς δεν έχετε μέλλον. Καλύτερα να χάσετε ένα πρωτάθλημα (δύσκολο λέω εγώ) και να έχετε ομάδα για το μέλλον όπως εμείς παρά να παίζεται με τον 3d 35 χρονών 38 λεπτά και τον Φώτση κλπ...

Μπάλα δεν είδα, το πέναλτι μόνο ήταν μούφα από ότι είδα στα βίντεο...θα φάει σπρώξιμο μάλλον...

Link to comment
Share on other sites

Τραγικοί φανς του Μαϊάμι.

Κράζανε από το 3ο δεκάλεπτο και μερικοί φεύγανε κιόλας πριν ξεκινήσει καν η 4η περίοδος..Αυτό είναι το ευχαριστώ..

Συνδυασμός αμερικάνικου ταλέντου + ευρωπαϊκού μπάσκετ στην καλύτερη δυνατή εφαρμογή του.Τεράστιος Popovich.Έχει φτιάξει πολύ καλή ομάδα!

Απίστευτα ώριμο μπάσκετ από την αγία τριάδα, Splitter και Diaw τα δίνουν όλα, ενώ το τεράστιο άστρο του Leonard αρχίζει να ανεβαίνει ψηλά!

Θέλω να ελπίζω πως εύκολα ή δύσκολα, με αυτόν τον Wade το πιο πιθανό είναι εύκολα, η σεμνή τελετή θα λάβει τέλος στον επόμενο αγώνα.

Link to comment
Share on other sites

Στο NBA η καλύτερη ομάδα θα πάρει το πρωτάθλημα...απλά επικό μπάσκετ από τα σπιρούνια... έχω και μια αδυναμία στον Manu....

Βάζελοι μην αγχώνεστε, καλά πάει ο Τράκης να αγοράσει νέους και να τους χρησιμοποιήσει η ομάδα. Αλλιώς δεν έχετε μέλλον. Καλύτερα να χάσετε ένα πρωτάθλημα (δύσκολο λέω εγώ) και να έχετε ομάδα για το μέλλον όπως εμείς παρά να παίζεται με τον 3d 35 χρονών 38 λεπτά και τον Φώτση κλπ...

Μπάλα δεν είδα, το πέναλτι μόνο ήταν μούφα από ότι είδα στα βίντεο...θα φάει σπρώξιμο μάλλον...

Εχεις δικιο.Ο ΟΣΦΠ εχει παρει τα πιτσιρικια,και εμεις οσα ειχαμε δεν τα εχουμε πλεον.Πρεπει να ανανεωθει η ομαδα.Τελος εποχης γενικα οπως προανέφερα.Μην χρησιμοποιείς την λεξη βαζελοι παρακαλω.Επισης ,δεν αγχονομαστε, 6 αληθινα εχουμε (οχι πρωταθληματα Ελλαδος χ10).

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ετσι οπως παει ο ΘΡΥΝΟΣ σε τετοιες τεχνικες θα καταληξει παλι για να παρει κουπα...(βλεπε τσεσεκα νερακια κτλ).Αντε γεια. Και μην ακουω για κορακια κτλ παλι...μια χαρα ηταν η διαιατησια αλλαχτε τροπαριο.Να σεβεστε την ομαδα που εκανε ολη την Ελλαδα να βλεπει μπασκετ (μετα τον Αρη).Γιατι μετα το διπλο στο ΟΑΚΑ κλασικα παλι βγαλατε στομα,παντα τα ιδια,παντα στομα μεγαλο και ουσια 0.Σας το κλεισαμε ομως για ακομη μια φορα.

Το "βαζελοι" σε πειραξε...?

Βαζελες ειμαστε και αυτοι γαυρακια.

Αν εμενε εκει η κοντρα και η καζουρα καλα θα ηταν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.