Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Κουαδραδο vs χολεβας απλά έκλαψα από το γέλιο.θεός.Από τότε που έπαιζε παο μπαρτσα και έψαχνε ο δάρλας τον μέσσι σε κάθε φάση, είχα να γελάσω τόσο.

πρέπει η επιλογή τον ομάδων να γίνετε με διαφορετικά κριτήρια, όποιος δεν μπορεί να δώσει 3 σωστές πάσες να κάτσει σπίτι και να πάει άλλη ομάδα.πονάνε τα μάτια μας.

Και να αλλάξει επιτέλους το όνομα σε εθνική δημοσιογράφων.

Link to comment
Share on other sites

Κουαδραδο vs χολεβας απλά έκλαψα από το γέλιο.θεός.Από τότε που έπαιζε παο μπαρτσα και έψαχνε ο δάρλας τον μέσσι σε κάθε φάση, είχα να γελάσω τόσο.

πρέπει η επιλογή τον ομάδων να γίνετε με διαφορετικά κριτήρια, όποιος δεν μπορεί να δώσει 3 σωστές πάσες να κάτσει σπίτι και να πάει άλλη ομάδα.πονάνε τα μάτια μας.

Και να αλλάξει επιτέλους το όνομα σε εθνική δημοσιογράφων.

Ποιον ήθελες αριστερό μπακ;

Link to comment
Share on other sites

Ποιον ήθελες αριστερό μπακ;

τον χολέβας δεν τον ήξερα καν, πρώτη φορά τον είδα.Ήξερα τον κουαδράδο όμως με τον Zuniga και ότι είναι απίστευτα γρήγοροι.Πίστευα ότι το ήξεραν και οι δικοί μας αυτό και να βάλουν έναν πιο αξιοπρεπή παίχτη και να μπορεί να πάρει τα πόδια του.

Και λίγα φάγαμε

Link to comment
Share on other sites

Ενα φαουλ που βαρεσε προς το τελος ο πιρλο που βρηκε οριζοντιο απλα δεν υπηρχε.

Τι φαλτσα ηταν αυτα...

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/7DF702C97E1089747440220975104_2848a14f4a6.0.3.5762257461648399186.mp4?versionId=xTEeg_0de.4IbAcDwYx1X5QWio2C.AL6

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, αν θα πρέπει να επιλάξεις κάποια στιγμή την ριζική ανανέωση θα πρέπει και να μπορείς ν' αντέξεις τις συνέπειες, κάτι για το οποίο ο Έλληνας οπαδός (και όχι φίλαθλος) δεν έχει την απαιτούμενη υπομονή.

Για πιο ακριβως λογο δεν εχουμε την απαιτουμενη υπομονη??Αυτο ακριβως λεω εγω οτι θελει ανανεωση η ομαδα ,γιατι να δεχθω αυτη την εθνικη με τα κυκλωματα, γιατι παιρνει γκεκα και οχι καρελη αθανασιαδη ας πουμε γιατι δεν πειρε βλαχοδημο νινη..Αυτα δεν μπορω να βλεπω.,τα κυκλωματα και τον φορο τιμης του 2004,ποοοσο ακομα θα παιζουν καραγκουνης κατσουρανης (βεβαια πρεπει και αυτοι να το καταλαβουν και να πουν στοπ).Οποτε γιατι να εχω υπομονη και να δεχθω τις συνεπειες?Ας επερνε τα πιτσιρικια και ας τρωγαμε 5 γκολ δεν πειραζει πραγματικα...

Link to comment
Share on other sites

Θεος ο ιαπωνας goalkeeper...:crazy_pilot:

Χαχαχαχαχαχαχα και αλλος θεος στο κοινο την φορα αυτη.

Παιρνει η καμερα 2 καποιους τυπους,τα κλασσικα παιχνιδια των σκηνοθετων,το παιρνουν χαμπαρι και τι σκεφτεται να κανει ο ενας?

Να χαιρετίσει απλα?Οχι οχι.

Να χαμογελασει αμηναχα?οχι οχι

Εκανε Κ*λοδαχτυλο ο τυπος:neo:

Βεβαια καταλαβε την λαλακια του και το μαζεψε αμεσως

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

.....

Γίνεται να μετρήσει ασίστ χωρίς επαφή με τη μπάλα; Μονο Πιρλο.

— γ (Spaceagedisco) June 14, 2014

Δεν θα μπορούμε να εξηγήσουμε τον Πίρλο στα παιδιά μας.

— Themis Kessaris June 14, 2014

Η τελευταία φορα που έκανε λαθος ο Πιρλο ηταν την εποχη που Τζορνταν επαιζε στους Λεηκερς. #wc14gr

— Stakaman (stakaman3) June 15, 2014

Τι σας έπιασε με τον Πιρλο δε μπορω να καταλάβω , λες κ δεν εχετε δει τον μητρογλου να πετυχαίνει με γαρύφαλλο στη βυζοχαραδρα την Παολα.

— Burton, The (akisburton) June 15, 2014

Ξέρει κανένας από που αγοράζει τα joystick ο Πιρλο?

— Treno™ (charisapoel33) June 14, 2014

Αντρεα Πιρλο μαθε με πως να προσποιηθω οτι θα παω για δουλεια αυριο.

— Themis Kessaris June 15, 2014

Παίζει ο Πίρλο να είναι ο μοναδικός άνδρας που σε κομμωτήριο θα έμενε περισσότερη ώρα απο γυναίκα

— Mary....Του-μπα... (marmar7888) June 14, 2014

Μια φορά μ' είχε χάσει η μάνα μου και με βρήκε ο Πίρλο με πάσα

— Ειμαρμένη (TOUAREG_D) June 14, 2014

Ο Πίρλο έβαλε τα φάλτσα που βάζαμε στο FIFA 1998 στο sega mega drive κι αλλάζαμε κατεύθυνση στη μπάλα 46 φορές.

— Michos M (michosm13) June 14, 2014

Toν Γκέκα τον κράζατε για το δοκάρι, τον Πίρλο τον αποθεώνετε. Τι άνθρωποι είστε σεις ρε; #wc14gr

— fofi (Aspromavrogati) June 14, 2014

Ανρί, Σίρερ, Φέρντιναντ, Λίνικερ σχολιάζουν το φάουλ κ γενικά την παρουσία του Πίρλο και δεν εχουν λόγια..

— Giorgio (Zorzinio) June 15, 2014

Μεγάλοι Ιταλοί ζωγράφοι.Σάντρο Μποτιτσέλι,Λεονάρντο Ντα Βίντσι,Αντρέα Πίρλο.#wc14gr

— Xenofon Tzelepis June 14, 2014

Ο Πίρλο έχει χακάρει τη μπάλα και την ελέγχει με τσιπάκι που έχει κρυμμένο μέσα στο μούσι.

— Vluck Face June 15, 2014

Παίκτες σαν τον Πίρλο σου θυμίζουν για ποιο γαμημενο λόγο βλέπεις ποδόσφαιρο 3 η ώρα το βράδυ.

— Xaris Trian (Xaris_Trian) June 15, 2014

Εντάξει, δεν έχω δει μεγαλύτερη ξεφτίλα σε τερματοφύλακα. Αυτό που του έκανε ο Πίρλο ήταν χειρότερο απ’το να το έβαζε.

— Themis Kessaris June 14, 2014

Το φάουλ στο δοκάρι του Πίρλο πρέπει να μπει στα 10 καλύτερα γκολ του Μουντιάλ #wc14gr

— naumaxos June 14, 2014

Όταν έπαιρνε την μπάλα ο Πίρλο μέχρι και εγώ στο σπίτι αισθανόμουν πιο ήρεμος #wc14gr

— Panikas17 (pan_anast) June 14, 2014

Έγινε επεξεργασία από GFFermari
Link to comment
Share on other sites

Προσέξτε το σταμάτημα-κλίση του ποδιού του στο αέρα μετά το χτύπημα. Αν δείτε και άλλα γκολ του απο φάουλ θα διαπιστώσετε ότι δεν το κάνει πάντα. Άκόμα και αυτό δλδ έχει να κάνει με την τεχνική του.

Link to comment
Share on other sites

Και οι Βραζιλιανοι στο προηγουμενο καποια στιγμη ειχε βγει η βρωμα μιας εκτελεσης με φαλτσο την τελευταια στιγμη...το εκανε ο κακα και καποιοι αλλοι...τωρα δεν το κανει κανενας ομως.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ηταν.

Αλλα ειχε δημιουργηθει και τετοιος μυθος γυρω απο το ονομα του που και απο την σεντρα να βαραγε οι goalkeepers αντιδρουσαν σαν πιτσιρικια στην αλανα του χωριου:haha:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς για φάλτσα και ιστορίες, αλλά ο μόνος άνθρωπος που ήξερα εγώ να αφήνει μακάκες τους τερματοφύλακες όλη την ώρα, ήταν ο Φραντζέσκος.

Link to comment
Share on other sites

κάπου πέτυχα ένα gif (νομίζω στο gazzetta αλλά δεν είμαι σίγουρος) αλλά είναι τόσο χάλια που δεν αξίζει.

Είναι πιο χαλια και από το πέναλτι που είχε ρίξει στα περιστέρια ο beckham

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.