Jump to content



Corsair Dominator Fan [see inside]


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
αμα δουλευεις σαν τεχνικος ηχου των Manowar ή σε αεροδρομιο λογικο να μην τους ακους.

Ποτε θα καταλαβεις οτι δεν ειναι ολες οι ωρες για χαβαλε???:-O

Ο ανθρωπος προφανως και πρεπει να παει σε ωριλα για εναν καθαρισμο γιατι μαλλον

εχει προβλημα με την ακοη του:nuke:

Link to comment
Share on other sites

αμα δουλευεις σαν τεχνικος ηχου των Manowar ή σε αεροδρομιο λογικο να μην τους ακους.

Θα δοκιμάσω να το ηχογραφήσω και θα το ανεβάσω να δείτε ότι δεν κάνει καθόλου θόρυβο. Εκτός και αν κάνει λάθος η μητρική και δεν δουλεύει στις 5400...:confused:

Link to comment
Share on other sites

βασικά είναι θέμα του εκάστοτε χρήστη ο θόρυβος εμένα πχ που παίζει στις 6100 και όταν το έβαλα πάνω στο pc κατάλαβα οτι υπάρχει δεν με ενοχλεί άλλος θα τον είχε πιάσει εγκεφαλικό

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

απο q-fan εχω δωσει εγω λιγοτερο.

δεν ακουγονται σαν ανεμιστηρες αλλα το τριξιμο παραμενει.

και επειδη φοβαμαι μην "μεινω χωρις pc" επειδη απο πλαισιο ειπαν να παω ολο το κιτ δεν εχω προχωρησει σε RMA.

Link to comment
Share on other sites

Και γω εχω μικρο τριξιμο αλλα με λιγο σφιξιμο απο δω και απο κει,αντε και κανα χτυπημα να στεριωσει:tw:

Ψαχνω να βρω φωτιζομενους ανεμιστηρες και πιο ησυχους,και ειχα δει στο νετ οτι καποιος ειχε βαλει καποιους και φωτιζαν ωραια:happy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.