Jump to content



First Pics: Asus GTX295


gregorisvas

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Για να περασουν αυτοι που αμφισβητουσαν την ΠΑΝΤΟΔΥΝΑΜΙΑ ΤΗΣ 295 GTX!

Οταν καποιοι με sli και με i7 μου την ελεγαν! Ο christaras με i7 και 295 GTX στο χαλαρο ακομη ΒΑΖΕΙ ΦΩΤΙΕΣ!

CHRISTARA δωσε και αλλο μπορεις στην καρτα!

Link to comment
Share on other sites

Για να περασουν αυτοι που αμφισβητουσαν την ΠΑΝΤΟΔΥΝΑΜΙΑ ΤΗΣ 295 GTX!

Οταν καποιοι με sli και με i7 μου την ελεγαν! Ο christaras με i7 και 295 GTX στο χαλαρο ακομη ΒΑΖΕΙ ΦΩΤΙΕΣ!

CHRISTARA δωσε και αλλο μπορεις στην καρτα!

Αυτό της έλειπε ραα...το σάντουιτς βγήκε τόσο καιρό μετά την 4870x2, σιγά τα ωά. Σε λίγο καιρό θα βγει η επόμενη και θα έχουμε πάλι φωτιές και κόλαση

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει με αυτο το crysis , κοντευει 3 χρόνια και σημερινές κάρτες των 500ε χτυπάνε 16 και 20fps minimum :S Μου άρεσε που το 2006 στην e3 υποσχότανε πως θα δούμε αληθοφανή γραφικά με 8800gtx :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει με αυτο το crysis , κοντευει 3 χρόνια και σημερινές κάρτες των 500ε χτυπάνε 16 και 20fps minimum :S Μου άρεσε που το 2006 στην e3 υποσχότανε πως θα δούμε αληθοφανή γραφικά με 8800gtx :hehe:

οντως ειναι μεγαλη μακακια σε βαθμο που φταιει το παιχνιδι δεν μπορει καμια καρτα να μην το αγγιζει παιζω grid τερμα ολα χ16xq 130 frames και το crysis x4 και 33 average ημαρτον

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει με αυτο το crysis , κοντευει 3 χρόνια και σημερινές κάρτες των 500ε χτυπάνε 16 και 20fps minimum :S Μου άρεσε που το 2006 στην e3 υποσχότανε πως θα δούμε αληθοφανή γραφικά με 8800gtx :hehe:
Δεν αρκει cpu & gpu μόνο για crysis, θέλει και κάτι άλλο ;)
Link to comment
Share on other sites

Τι αλλο τι αλλο ? Πες το μας να απολαύσουμε αυτο το τέλειο game , Tι ειναι αυτο ας πουμε που θα το κανει να κρατα κανα 50ρι σταθερα στα 1920?

εδιτ . Υποψιάζομαι πως θα πεις κανα ssd ? :S :S :S

Link to comment
Share on other sites

Τι αλλο τι αλλο ? Πες το μας να απολαύσουμε αυτο το τέλειο game , Tι ειναι αυτο ας πουμε που θα το κανει να κρατα κανα 50ρι σταθερα στα 1920?

εδιτ . Υποψιάζομαι πως θα πεις κανα ssd ? :S :S :S

για 50 και στα8ερα δεν ξερω, αλλη μια 295 δλδ μονο:dirol: 1000ε για καρτες.....

Link to comment
Share on other sites

Τι αλλο τι αλλο ? Πες το μας να απολαύσουμε αυτο το τέλειο game , Tι ειναι αυτο ας πουμε που θα το κανει να κρατα κανα 50ρι σταθερα στα 1920?

εδιτ . Υποψιάζομαι πως θα πεις κανα ssd ? :S :S :S

To 50άρι είναι για 800χ600, αλλά το MinFPS είναι άλλου πάπα η ΚΟΛΑΣΗ: http://www.anandtech.com/cpuchipsets/intel/showdoc.aspx?i=3403&p=14

Τα παλικάρια από πάνω ας δοκιμάσουν και ας μας πούν : http://forums.slizone.com/index.php?showtopic=27099&st=0&p=213424entry213424

(τα έχω ξαναποστάρει)

Link to comment
Share on other sites

christara περιμενω να πεις μερα και ωρα για να σπασουμε τα ΡΟΛΟΓΙΑ! Θα κανουμε τρελοντουετακι......ΚΟΛΑΣΗ ΟC PARTY 2X295!

παντως απο παλιοτερα reviews ειδα οτι τρωει πολλα σκαλωματα σε πολλα games η quad gtx 295.δεν ξερω αν βελτιωθηκε η κατασταση με νεους drivers:baby:

Link to comment
Share on other sites

παντως απο παλιοτερα reviews ειδα οτι τρωει πολλα σκαλωματα σε πολλα games η quad gtx 295.δεν ξερω αν βελτιωθηκε η κατασταση με νεους drivers:baby:

+1!Αυτό ισχύει!Το έχω διαβάσει και εγώ σε διάφορα reviews.μαμακία όμως!:(

Link to comment
Share on other sites

christara περιμενω να πεις μερα και ωρα για να σπασουμε τα ΡΟΛΟΓΙΑ! Θα κανουμε τρελοντουετακι......ΚΟΛΑΣΗ ΟC PARTY 2X295!

ολα στην ωρα τους θα εχει ενδιαφερον ομως ομολογω.σκεψου ομως να σκαλωσω με 2χ295 και να μην:crazy_pilot: σου δινω τη δικια σου να φυγεις??????

Link to comment
Share on other sites

christaras δεν θα δεις τόση μεγάλη διαφορά!Δλδ ποιο μεγάλη διαφορά θα δεις από single σε dual sli παρά από dual σε quad sli.Για αυτό κάντε το τεστ να ξεκ@^$#^σετε :hehe: και μετά θα δεις ότι θα του "την" δώσεις στο χέρι(την κάρτα) του sebastian(τα παπούτσια στο χέρι που λέμε και καλά!):hehe:!Δεν θα σκεφτείς καν για άλλα τόσα φράγκα για την διαφορά που θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

christaras δεν θα δεις τόση μεγάλη διαφορά!Δλδ ποιο μεγάλη διαφορά θα δεις από single σε dual sli παρά από dual σε quad sli.Για αυτό κάντε το τεστ να ξεκ@^$#^σετε :hehe: και μετά θα δεις ότι θα του "την" δώσεις στο χέρι(την κάρτα) του sebastian(τα παπούτσια στο χέρι που λέμε και καλά!):hehe:!Δεν θα σκεφτείς καν για άλλα τόσα φράγκα για την διαφορά που θα δεις!

φυσικα και δεν θα εδινα τοσα φραγκα ουσιαστικη διαφορα σε ενα μονο παιχνιδι θα δουμε crysis ετσι για να μου φυγει η ιδεα :pleasantry: εκτος αν μου τη δωσει κανα 200ε ο sebastian lol

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.