Jump to content



Recommended Posts

Δεν ειναι θεμα αποκλειστικα του δικου μου δισκου, ειναι θεμα τι κανει η συγκεκριμενη αυτη επιλογη.

Μην μπλεκεις το remote, ας μιλησουμε για ενα μονο pc.

Kαι αλλη μια ερωτηση, πως γινεται να μεγαλωσει η γραμματοσειρα στα εικονιδια της επιφανειας εργασιας? Στα XP μπορουσες να βαλεις κανονικη, μεγαλη και πολυ μεγαλη, εδω δεν βλεπω να υπαρχει κατι αναλογο, η γραμματοσειρα ειναι αναλογη των εικονιδιων...

Έγινε επεξεργασία από satanic
Link to comment
Share on other sites

Εχω ψαξει εκει ηδη 100δες φορες. Δεν βλεπω πουθενα να ρυθμιζεις τη γραμματοσειρα του desktop ξεχωριστα απ το μεγεθος των εικονιδιων... εχει 3 μεγεθη που πανε μαζι ζευγαρι... αν κανω λαθος μπορεις να μου πεις.

Και κατι αλλο που προεκυψε τωρα τελευταια, σε καθε κλικ στον browser ακουω ενα "ντουπ"... πως το εξαλειφω?

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματάκι περίεργο,

Mount με το ultraiso το crysis warhead με rapton+windows7+Xp όλα καλά.

Με SSD και windowsXp όλα καλά ανοίγει το iso

Με SSD και windows7 δεν μου ανοίγει και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί, μου βγάζει error στο exe. :fist:

Έγινε επεξεργασία από Arxagelos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εβαλα σημερα κι εγω τα windows 7 Ultimate.Εχω να κάνω μια ερώτηση ,όταν είναι ανοιχτό το MSN messenger γιατί δεν μπορει να γίνει minimize στο system tray και μένει πάντα στο task bar;Δεν θελω να το έχω στα ποδια μου..μου την έχει δώσει

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχω το εξης πρόβλημα...

Εβαλά τα 7 χ64 Pro στο PC της δουλειάς μου.

Q6600@3,2, 4gb ddr800, p5k@kr, 3850.

Χτες που τα πέρασα, ήταν μια χαρά, όλα ρολόι.

Σήμερα, με το που το άνοιξα κολλάει, freeze, όχι bsod, απλά δεν κουνιέται τίποτα.

Έβγαλα drivers ATI, τίποτα

Έβγαλα drivers ιντελ, τίποτα

Ξαναπέρασα intel, τίποτα.

Ξαναπέρασα ati, τίποτα

Σε safe mode είναι ΟΚ.

Antivirus avast και security essentials.

Τι να φταίει?

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να δωσεις λιγο ρευμα.ενα τικ στο vtt και στο vcore.τα 7 θελουν λιιιιιιιιιγο παραπανω ρευμα για να ειναι σταθερο το συστημα απο οτι στα xp.αμα συνεχιστει δοκιμασε λιγο ακομα παραπανω δοκιμαστικα.

Link to comment
Share on other sites

Chieftec 850...

Αν ήταν ram, δεν έπρεπε να κάνει κάνα bsod? Θα το δοκιμάσω πάντως...

Edit: Από remote, μπήκα μια χαρά και έκανα δουλειά μου για ώρα...αρά κάτι παίζει με drivers-software.

Έγινε επεξεργασία από mech5107
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.