Jump to content


Τι κυρίως σας ενδιαφέρει στο Thelab;


TheLab

Τι κυρίως σας ενδιαφέρει στο Thelab;  

476 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

βασικα, θα επρεπε να υπαρχουν και τα αρνητικα!

Τεσπα, θα πω ενα εγω. Το look n feel του forum ειναι πολυ κουραστικο και δεν μου κανει την διαθεση να διαβασω κατι...Sorry!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Κατ'αρχήν το ερωτηματολόγιο έπρεπε να είναι με checkboxes και όχι radio buttons. Δεν θα πάρετε κάλη εικόνα έτσι.

Θεωρώ ότι το site είναι πολύ καλά moderated. Θα ήθελα οι παρουσιάσεις να μην σπάνε σε ...35 σελίδες. Κατα τ'αλλα έρχομαι κύρια για ενημέρωση και ανταλλαγή απόψεων.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το επίπεδο γνώσεων και η ενημέρωση, αν και συχνά το ύφος είναι δασκαλίστικο και όχι παρεϊστικο…

Μη το παίρνεις κατάκαρδα.... είμαστε "δάσκαλοι" μερικοί για αυτό! :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς πλάκα, νομίζω ισχύουν και τα δύο, σε κάποιο βαθμό βέβαια. Απλά τυχαίνει κάποιος να μην ειναι σε φόρμα και να απαντάει λίγο "απότομα" ή να είναι χιλιοειπωμένο θέμα και να παραβλέπει ότι υπάρχουν και "νέοι". Αλλιως θα ειμασταν help desk, γεια σας, τι επιθυμείτε, ευχαριστούμε που καλέσατε.

Ίσως πάλι μερικοι (η αφεντιά μου π.χ.) θέλουν ξεκούραση και αποχή από το lab για να κουλάρουν λίγο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.