Jump to content



Ikariam - Το κάψιμο...


dubber

Recommended Posts

ikariam.jpg

Είναι κανείς άλλος που καίγεται άσχημα με το Ikariam? Είμαι σίγουρος πως ναι, ας μαζευτούμε λοιπόν και να δούμε μήπως κάνουμε τίποτα καλό :)

Όλο και περισσότερους βλέπω να κολλάνε με το εν λόγω online game και νομίζω όχι άδικα. Είναι μια ευχάριστη απασχόληση, κυρίως στις ελεύθερες ώρες του καθενός αν και για να είμαι ειλικρινής εγώ έχω ξεφύγει κάπως από το "Στον ελεύθερο χρόνο μου"

Για πείτε :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply
Ποιος είναι ο beta και γιατί δεν χρειάζεται να είσαι όλη μέρα από πάνω?

beta server

Δεν χρειάζεται γιατί του βάζεις να μεταφέρει υλικά ή να κάνει αναβαθμίσεις και προχωράει μόνο του...:D

Link to comment
Share on other sites

Ποιο? :p

Από τα γραφόμενά σου κατάλαβα ότι μπορείς να βάλεις ακολουθία ετολών και να τις κάνει. Μάλλον λάθος...

Πάντως, στο επίπεδο που έχω φτάσει, οι αναβαθμίσεις κάνουν αιώνες να ολοκληρωθούν αλλά πάντα έχεις κάτι να κάνεις, να μεταφέρεις υλικά, να δεις τι γίνεται με τους πόρους σου κτλ.

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι στον εψιλον αλλα δεν ξερω.βαρετο μου φαινεται, απλα κανω κτιρια κτλ ουτε στρατο εχω. ΚΑι κανεις δε με φαρμαρει....επισης , εχει περαστει η 3.0 εδω και μερικες μερες σε μας...αλλα γενικα, σα το tkoc τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Από τα γραφόμενά σου κατάλαβα ότι μπορείς να βάλεις ακολουθία ετολών και να τις κάνει. Μάλλον λάθος...

Πάντως, στο επίπεδο που έχω φτάσει, οι αναβαθμίσεις κάνουν αιώνες να ολοκληρωθούν αλλά πάντα έχεις κάτι να κάνεις, να μεταφέρεις υλικά, να δεις τι γίνεται με τους πόρους σου κτλ.

Κοίτα έχω γύρω στα 100 πλοία οπότε ότι μεταφορές έιναι να κάνω για πόρους τις κάνω όλες μαζί μια-δυο φορές τη μέρα.

Από εκεί και πέρα δεν έχω κάτι ιδιαίτερο να κάνω.Απλά μαζεύω πόρους εδώ και κάνα μήνα για να μεγαλώσω τις πρεσβείες να πάω για 6η πόλη...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.