Jump to content



Booth Babes 2009: Promotional Models at the Cebit


kallileo

Recommended Posts

Νομιζω στη Cebit φετος δεν επεσε μονο ο αριθμος των εκθετων αλλα και η ποιοτητα των babes...αν και εχει αρκετα αξιολογα. Ειδικα η Red Sonia απο το περιπτερο της Sapphire ειναι ολα τα λεφτα...πρεπει να της αρεσουν πολυ τα "σπαθια"...:dance3:

http://www.pcgameshardware.com/aid,677914/Booth-Babes-2009-Promotional-Models-at-the-Cebit/News/

Link to comment
Share on other sites

ε ψιτ φίλος.....το ξανθό μούσκιν είναι δικό μ:p

αλλά άμα είναι να χαλάσουμε τόσο τις καρδιές μας θα αρκεστώ και στο δεξί

http://www.pcgameshardware.com/screenshots/original/2009/03/IMGP0039.JPG

τώρα που το ξανασκέφτομαι και το δεξί foxconn καλό είναι

http://www.pcgameshardware.com/screenshots/original/2009/03/Booth-Babes-Messebabes-Cebit-2009-498.jpg

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σιγα παιδια... ολοι θα ζζζμπρωξετε.

Μονο λιγο ενας-ενας γιατι θα υπαρξει συνωστισμος και θα μας παρουνε τα σκαγια!

Τα κοριτσια θα σας εξυπηρετησουν ολους. Αλλη δουλεια δεν εχουν αλλωστε...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

sorry φιλαρακ αλλά επειδή εσύ δεν έχεις επιτυχία και το ριξες στο πλέξιμο σεμεδακίων δε σημαίνει οτι και μεις πρέπει να πάρουμε το δικό σου δρόμο.:p

(κατά βάθος ξέρω οτι σου γυάλισε το tagan-girl) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

sorry φιλαρακ αλλά επειδή εσύ δεν έχεις επιτυχία και το ριξες στο πλέξιμο σεμεδακίων δε σημαίνει οτι και μεις πρέπει να πάρουμε το δικό σου δρόμο.:p

(κατά βάθος ξέρω οτι σου γυάλισε το tagan-girl) :hehe:

Μωρε παρε οποιο δρομο θελεις... Με την ευχη μου! Απλα λεω μην πεσεις και τσι μπηδηξεις ολες μαζι γιατι μπορει να εχεις προβλημα μετα με ζηλιες κλπ... Ξερεις τωρα ενας ζεν-πρεμιε του δικου σου βεληνεκους τα εχει περασει αυτα...

Θα μαλλιοτραβιεται το nvidia-girl με το thermaltake-girl... δεν ειναι ωραια πραγματα αυτα Γιωργο μου... Ριχνουν και το επιπεδο της Cebit και απομακρυνει τον κοσμο απο την τεχνολογια...

-Αστον κατω μωρη, δικος μου ειναι!

-Ισα μωρη κλωσσα, εμενα μου περασε πρωτη το ... service pack 2.

-Τραβα σαπερα εγω τον ξερω απο τα 13 μου (oops sorry, μου ξεφυγε το τελευταιο Γιωργο μου)

Link to comment
Share on other sites

Κριση παιδες μεχρι κ εκει !!!

Αλλα $$$ παιρνουν τα supermarket-class κοριτσια κ αλλα τα model-class !

indeed...

την ειχα δει αυτη τη κατηγοριοποιηση σε φορμα προσληψης promo girls και ειχα μεινει αφωνος

στην συγκεκριμενη εκθεση

μαλλον εκ των εσω την βγαλανε οι περισσοτερες εταιρειες...

θα κανανε κανα εσωτερικο διαγωνισμο και βγαλανε γραμματεις και καθαριστριες στη γραμμη του πυρος

να μην σου πω και υπο την απειλη απολυσης κιολας κρινοντας απο την ελλειψη χαμογελου στις περισσοτερες

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα χα! Οντως ! Πρωην μου ειχε πρακτορει ο με κοριτσια κ μου το ειχε πει !

ΥΓ: Αμα σου πω οτι ουτε οι χτεσινες βιδες κανουν...! Σκεφτομαι να παρω ψυγειο στα χερια κ να σου ερθω !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.