Jump to content



gaming ποντικι!


panos444

Recommended Posts

και καλα,ομως το καλωδιο του G9 που μονο καλωδιο δεν ειναι αμα τσαλακωθει ειναι δυσκολο να το ισιωσεις και σε δυσκολευει στην κινηση.Απο συρμα την αλλη φορα ... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply
και καλα,ομως το καλωδιο του G9 που μονο καλωδιο δεν ειναι αμα τσαλακωθει ειναι δυσκολο να το ισιωσεις και σε δυσκολευει στην κινηση.Απο συρμα την αλλη φορα ... ;)

μην μου λες τετοια πανω που πηρα μια αποφαση να το παρω:wall: και γω ασυρματο ψανω να μην τρωει κολληματα και να μην εχει 100ε+

Link to comment
Share on other sites

το ντεμο ειχα τη "χαρα" μονο να πιασω.

οχι hardcore gaming εμπειρια.

θεωρωντας οτι εχω μεγαλο χερι ,εχει καλο grip,πολυ καλη αποκριση,wireless,ομορφη εμφανιση και γενικα μ αφησε καλη εντυπωση.

-απο αυτονομια δεν ξερω πως παει-

Link to comment
Share on other sites

το παιρνω πισω για την ομορφια τωρα που το ειδα καλυτερα.http://reviews.digitaltrends.com/review/6480/razer-mamba-review

αλλα 130ε ρε γαμωτο πανακριβο.

ναι ειναι ακριβο,αλλα κανοντας μια γρηγορη σουμα το πισι της υπογραφης σου ξεπερναει τα 2Κ!:nada:

εγω θα σου προτεινα να πας σε καποιο μαγαζι να τα δεις,να δεις πιο καθεται καλυτερα στο χερι σου (εμενα πχ μου "εκατσε" το Mx revolution)

Link to comment
Share on other sites

ρωτησε το Gorillako αν υπαρχει καποιο καταστημα για να τα δεις εκτος συσκευασιας.

Καλο το ιντεργουεμπς αλλα ποντικι μονο αφοτου το πιασεις παιρνεις...

συμφωνω και δεν θα το βιαστω καθολου για να ειναι το τελευταιο που θα παρω και να αξιζει

Link to comment
Share on other sites

το παιρνω πισω για την ομορφια τωρα που το ειδα καλυτερα.http://reviews.digitaltrends.com/review/6480/razer-mamba-review

αλλα 130ε ρε γαμωτο πανακριβο.

Παρε το deathadder ακριβως ιδιο σχημα πολυ πιο φτηνο και πιο "ωριμασμενο" μετα απο τοσα firmware updates που εχουν βγει, η razer εχει το συνηθειο να βγαζει τα προιοντα της με ενα σωρο ελλατωματα απο μαμα και στην συνεχεια να προσπαθει να τα μπαλωσει μεσω firmware, οποιος εχει δει το update history στα προηγουμενα προιοντα με καταλαβαινει απολυτα ......

Neph το οτι δινεις 2 χιλιαρικα για πισι δεν το ιδιο χαζο με το να δινεις 130 για "gaming mouse", τουλαχιστον το πρωτο με το εναν τροπο ή τον αλλον κατι κανεις και τα μπαλωνεις, για το ποντικι τι δικαιολογια εχεις ? 4000dpi ? " sp4wn told me to buy this because it gives him m0ar headsh0ts" σου φτιαχνει καφε ? :p

Link to comment
Share on other sites

5600DPI in fact...

Εννοειται οτι πρωτα ερχεται το σκιλ και μετα ο εξοπλισμος.

το να φορεσω τα παπουτσια που φοραει ο Ανρυ δεν σημαινει οτι θα βαζω γκολ με το τσουβαλι.

Ο christaras αφου δεν εχει θεμα με το αν ειναι ασυρματο ή οχι ,καλυτερο γιαυτον θα ηταν να κινηθει προς το deathadder αφου υπολειπεται σε τιμη αλλα οχι σε "δυνατοτητες".

Link to comment
Share on other sites

Nephilim αυτό είναι το επόμενης γενιάς Razor?

Παλιά σε εποχές Q3 Arena που το έλιωνα πάντως το razor αν και ακριβό, και λίγο ανορθόδοξο από πλευράς εργονομίας για ψηλό επίπεδο παιχνιδιού ήταν ίσως ότι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι μεταξυ αυτων γιατι 130 δεν δινω οποιος εχει καποιο απο αυτα η τα εχει χρησιμοπ ας πει

http://www.plaisio.gr/productcompare.aspx?Products=1241176%2c994596%2c1221957%2c1236741&catalog=23&x=30&comparelist=1241176+994596+1221957+1236741&category=69978174&page=3

Link to comment
Share on other sites

το G9 παιζει να ειναι η μεγαλυτερη απατη ever.

αβολο στο πιασιμο οσο δεν παει.

ειναι λες και κρατας σφηνοτουβλακι.

Το laχεσεις ειναι πολυ καλο εργονομικα και ποιοτικο.

τα αλλα 2 δεν τα χω σκαλισει οποτε δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι μεταξυ αυτων γιατι 130 δεν δινω οποιος εχει καποιο απο αυτα η τα εχει χρησιμοπ ας πει

http://www.plaisio.gr/productcompare.aspx?Products=1241176%2c994596%2c1221957%2c1236741&catalog=23&x=30&comparelist=1241176+994596+1221957+1236741&category=69978174&page=3

Άμα είναι να πάρεις κάποιο από αυτά τα 4 πήγαινε για το Lachesis απλά.

Link to comment
Share on other sites

το G9 παιζει να ειναι η μεγαλυτερη απατη ever.

αβολο στο πιασιμο οσο δεν παει.

ειναι λες και κρατας σφηνοτουβλακι.

Συμφωνω με τα λεγομενα του Neph,το πηρε ενας φιλος μες στην τρελη χαρα να μου το δειξει,το γεγονος ομως οτι του ειχε τσαλακωθει το καλωδιο!!Ο θεος να το κανει!!! απο συρμα ειναι αυτο το πραμα,δεν ξεδιπλωνει με τιποτα ,και δεν μπορουσε να παιξει το GTA IV δεν τον εννοιαζε γιατι το πηρε 50 ευρω---->ποιοτητα... xaxaxa

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.