Jump to content



gaming ποντικι!


panos444

Recommended Posts

Μια απ'τα ίδια στα ποντίκια/πληκτρολόγια. :hehe:

Πάντως το roccat πολύ μου αρέσει εμένα,τέλος πάντων αν σου έχει κολλήσει το άλλο πρέπει να ακούσεις το μάτι σου,όπως και να έχει με γειά.:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Μερικά Links που ενδέχεται να σε βοηθήσουν στην επιλογή σου:

Και άλλα πολλά φυσικά :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσίμπησα ένα all-time classic MX518 από Πλαίσιο στα 38€ που το έχω συνηθίσει κιόλας.

Παίζει και με 30 ευρώ internet ή στα Multi.

+1 Από εμένα για το mx518 απίστευτο ποντίκι με πολύ καλή τιμή και πολύ βολικό

Link to comment
Share on other sites

χαχα!!απιστευτος ο Nephilim!!!τελικα παραγγειλα το Razer Lachesis..επαιξα που το εφερε ενα παιδι απο το πλαισιο που το εχει και ηταν εντελως αθορυβο και επιτελους τα λαμπακια απενεργοποιοθνται γιατι με το sidewinder ειναι σαν να ειχα το ποντικι του batman..ελεος δηλαδη..!παντως 30€ το εχει και το πλαισιο σημερα που περασα απο πλαισιο το mx518..!

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι που η ροδελα του ακουγεται λες και τριβεις κεφαλοτυρι?

οχι ρε συ

τα MS έχουν μια τάση για κεφαλοτύρι

τα Logi είναι σαν γάτα που γουργουρίζει

Link to comment
Share on other sites

Eνα ειναι το ποντικι.

SHARKOON FIREGLIDER 28€

Το εχω εδω και ενα/εναμιση μηνα και εχω αφησει το G9 στην ακρη. Μιλαμε για κλασεις ανωτερο.

Το δε G9 το επιασα εδω και κανα 2-3 μερες σε αλλο υπολογιστη που εφτιαξα και μου φαινεται γελοιο ποντικι για τα λεφτα του.

Για να παρεις καλυτερο απο το FireGlider θελεις πολλα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

δεν μαρεσει καθολου ας κανει και τουμπες..τελος τα λαμπακια στα ποντικακια,δεν ειναι χριστουγεννιατικο δεντρο,ποντικακι ειναι,αυτο το λαθος εκανα και στο κουτι και αντι να παρω lian li η silverstone πηρα thermaltake armor+ και εχει πανω την αρτα και τα γιαννενα..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εμένα μια χαρά μου φαίνεται, δεν έχω παράπονο. Μόνο το χοντρό grip μου την έχει δώσει λίγο που έχει ξεφτίσει, αλλά θα στείλω mail στη Logitech να δω μήπως γίνει τίποτα. :fist:

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα λοιπον οποτε να προχωρησω στην αγορα εκτος αν υπαρχει καποιο ασυρματο που νε μην χανει ομως γιατι με εχει κουρασει το δικο μου χανει ελαχιστα που και που λογο ρουτερ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνομαι και εγω για ενα καλο ποντικι,το οποιο θα ειναι αποκλειστικα για games,ομως γιατι ολα τα gaming ποντικια ειναι ενσυρματα?Εγω παντα ασυρματο ειχα και με βολευε καλυτερα,πηρε το G9 ενας φιλος 50 ευρα και μου φανηκαν πολλα για ενσυρματο.Καθως εψαχνα στο ιντερνετ δεν βρηκα και τιποτα ομως για games ασυρματο εχετε καμια ιδεα?Θα εδινα μεχρι 50 ευρω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.