Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Εγω απλα θελω να μαθω αν ειναι χαρισμα το tail lights του φαρμα και σε φαση delivery@κυψελη...

Αμα ειναι να τρεχω στου διαολου τη μανα να παραλαβω το δωρο μου... σκτ "χαρισμα" ειναι :p

τς τς τς.......δεν έχει και κάνα μπασκετάκι να δούμε αυτό το καιρό.....παλιογκρινιάρη παππού θα σε βολέψω....αν περνάω από τα μέρη σου θα σου σκάσω τηλέφωνο

Φράγμα κράτα τα για εφεδρικά :)

αυτή τη στιγμή έχω 4....1 cateye και 3 του ebay...πίστεψέ με.....ειδικά τα tail lights δε χαλάνε...με τίποτα.

Η σημερινή διαδρομή:

http://ridewithgps.com/trips/83065

Η απόσταση όπως τη μέτρησε το κοντεράκι:

dsc00197v.th.jpg

ωραίος Κωστή. Ζόρικη διαδρομούλα με αρκετή ανηφόρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία όλα αυτά, αλλά κανείς να έχει παραγγείλει από Γερμανία; :p

Έχω παραγγείλει από bike24, CRC και το site της Planet-X, όλοι μια χαρά :)

EDIT: Δεν πάω καλά.. διαβάζοντας το review του Fractal PSU το μάτι μου στον πίνακα έπεσε απευθείας στο βάρος :hehe:

Έγινε επεξεργασία από racer
Link to comment
Share on other sites

Thanks.. Άντε γιατί εδώ πολύ ακριβά τα δίνουν τα ποδήλατα (ειδικά στο Ηράκλειο έχουν χάσει τη μπάλα...) και δε θέλω να χρεώσω πολύ τον SLN μου - είναι και σε δύσκολη ηλικία...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Thanks.. Άντε γιατί εδώ πολύ ακριβά τα δίνουν τα ποδήλατα (ειδικά στο Ηράκλειο έχουν χάσει τη μπάλα...) και δε θέλω να χρεώσω πολύ τον SLN μου - είναι και σε δύσκολη ηλικία...

Μην το ξαναπεις αυτο καρδουλα μου!

Για παρτη σου ολα! Και μπουζουκια και καλλυντικα και φορεματα... Ο,τι γουσταρεις!!

Ποδηλατακι θελει το μωρο μου??? Ποδηλατακι θα του παρω!

Money is NOT an issue!! Που λεν' και στο χωριο μου.

48 χρονια δουλευουμε για να εχουμε μια οικονομικη ανεξαρτησια, να μπορουμε να συντηρουμε τις money-grabbing no-good gold-diggin' hoes σαν και σενα.

Διαλεξε οποιο θελεις! Εγω ειμαι εδω! :inlove:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει 3 και έχω σφίξει γάμπες :flex:

Α, σήμερα πήγα για τρέξιμο στο στάδιο. Έκανα 3 γύρους.. Αρκετά επίπονο :p

Toτες δεν εχεις κανει τιποτα με το ποδηλατο...δεν γινεται να κουραζεσαι στους 3 γυρους...:hm:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.