Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Ελα ζω!

Παίζει αύριο να έχω μια πρόσκληση για το bazaar της Adidas στην Γλυφάδα που είναι αυστηρά 10-1 οπότε δεν θα προλάβω να σκοτωθούμε, εκτός αν είμαι στις 11 σπίτι μου?

Θα το δώ και θα σας πω σήμερα, και το άλλο θέμα είναι πως είμαι οφφ 2 μέρες τώρα με πυρετό και σήμερα συνήλθα κάπως για να έρθω δουλέιά και δεν ξέρω πόσο σοφό είναι να λιώσω αύριο στα Βασιλικά στο καπάκι.

Link to comment
Share on other sites

DJD αυτο ειναι το SL στο urban που παρεθεσες η το nanolight? τι διαφορα εχουν αυτα τα δυο? μεγεια :magic:

edit> τοβρηκα ειναι το nanolight, τρελα offers αλλα οχι η καταλληλη εποχη, βλεπω οτι υπαρχουν 2 nanolight, αυτο ειναι το παλιο κ το καινουριο? το high modulus ειναι το καινουριο η ειναι εκδοση? Αν σου πω οτι με ψηνει το γαλαζιo για urban θα ημουν τραγικος? :p

To high modulus είναι περίπου 100γρ ελαφρύτερο και πιο άκαμπτο μιας και χρησιμοποιεί ενισχυμένο carbon.. ή τουλάχιστον αυτά λέει το marketing τμήμα τους :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια κανονικα δε θα εκανα ποδηλατο αυριο γιατι δουλευω νωρις.

Οποτε και το 9.30 ειναι αργα για μενα.Κυριακη δε μπορω που εχω ρεπο γιατι εχω υποχρεωσεις

Τι να κανουμε ;να το παμε για αλλη μερα που θα ειμαι ελευθερος και δε μας πιεζει ο χρονος ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγάπη πήρα σχάρα, οπότε είμαι κομπλέ.

Που σημαίνει πως μπορώ να παίξω και αλλού αν θέλεις.

Απόγευμα μπορώ να κάνω, και στην χειρότερη θα κατεβάσω το ποδήλατο απο το πρωί μαζί μου κέντρο και θα έρθω να σε βρώ αν δεν πάμε Βόρεια που με βολεύει.

Οτι θέλετε.

Link to comment
Share on other sites

με εχεις βαλει στην πριζα αλλα δεν μπορω να δω φως τωρα, θα υπαρχουν ξανα αυτες οι εκπτωσεις φετος?

Συνήθως όλο τον χρόνο έχουν καλές προσφορές αυτοί, εξαρτάται κι από το στοκ βέβαια, συνήθως προς τα χριστούγεννα σκάνε οι καλύτερες ή μετά το τέλος της σεζόν προς τέλη σεπτέμβρη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγάπη πήρα σχάρα, οπότε είμαι κομπλέ.

Που σημαίνει πως μπορώ να παίξω και αλλού αν θέλεις.

Απόγευμα μπορώ να κάνω, και στην χειρότερη θα κατεβάσω το ποδήλατο απο το πρωί μαζί μου κέντρο και θα έρθω να σε βρώ αν δεν πάμε Βόρεια που με βολεύει.

Οτι θέλετε.

αυτες τις μερες εως και 14/5 θα ειμαι λιγο σφιγμενος στο προγραμμα.

Οποτε δε ξερω.

Link to comment
Share on other sites

τι να κανω να σας τραβηξω δεν γινεται, παντως αν ψηνεστε παρτε με τηλ διοτι αντε ποτε θα ξαναβρεθουμε..

fragma εχω ενα παλιο peugeot αλλα χωρις αναρτηση κ εχει μεινει απο σασμαν, οποτε...

αν βρεις παντως καποιο παρε με τηλ γιατι ψηνομαι χοντρα.

edit> DJD τελικα λευκο παω κ εγω (Οταν..) θα μου αρεσε το μπλε με μαυρη ζαντα και λιγες ακτινες, αλλα τα λουλουδακια μου το χαλανε..λευκο βελος λοιπον..το μονο που με προβληματιζει ειναι το εως 24mm λαστιχο, την παλευουν αυτα τα ελαστικα σε ενα χωματινο πατημενο για μια παραλια? στο ανεβασμα?

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

Σε χωμάτινο πατημένο δε θα έχουν πρόβλημα, ειδικά αν φορέσεις τίποτα με προστασία για τα γυαλιά κτλ. Κάτι τέτοιο, έχουν καλή προστασία αλλά στην πρόσφυση, ειδικά στο βρεγμένο, είναι για πολλές κλωτσιές.

Σήμερα έκανα την πρώτη προσπάθεια του χρόνου για Time Trial και παραδόξως πήγε ανέλπιστα καλά, είμαι τουλάχιστον 6 λεπτά κάτω από πέρυσι στην ίδια διαδρομή (lap2). Βέβαια φέτος είχα και τα aero bars...

attachment.php?attachmentid=44460&stc=1&d=1304185058

Αύριο έχει 160χλμ, ελπίζω να μας κάνει καλό καιρό!

post-23-1416075191,5957_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.