Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Wiggle + ΕΛΤΑ = 5 εργάσιμες ακριβώς για μένα

εμενα ακομα στο δρομο ειναι...τζακετ ειναι...μαλλον επειδη ειναι πολυ ζεστο ο ταχυδρομος

θα μου το φερει την πρωτοχρονια που θα εχει πολυ κρυο ή το φοραει αυτος τωρα γιατι κρυωνει και

θα μου φερει οταν βρω χρονο για ποδηλατο.

Μου ήρθε και ένα mail τώρα με εκπτώσεις στα '11 μοντέλα. Μπαίνω και βλέπω αυξημένες τιμές. 1000 έκαναν, 1150 τώρα. :S Μήπως είναι στην φάση της αύξησης πριν την μείωση;

παντως τα ανεβοκατεβαζουν...τωρα επειδη δινει σε ολα 10% κατω καποια προιοντα πηραν 10% 20% 30%πανω απο οτι πριν

:p

το τζακετ που ειχα βαλει στο ματι το πηρα (δηλαδη αυτο που υποτιθεται οτι ερχεται) με 40% + 10Ε εκπτωση απο κωδικό, περιπου 52Ε με αποστολη. EPIC WIN (αρκει να ερθει)

τωρα με τις εκπτωσεις εχει 75Ε χωρις αποστολη :p

(αλλα πολλα προιοντα ανεβοκατατεβαινουν μεταξυ 10%-40% σε ακυρες στιγμες)

ειχε να επιλεξω και προτεραιότητα με 5-6ε αλλα τα τζιγκουνευτηκα και αυτα

το wiglle δεν φταει παντως το πακεταρε την ιδια μερα, μετα απο κανα 2ωρο !!

και κανει και καλες εκπτωσεις γενικα, κατι στεφανια και κεντρα που εβλεπα για αρκετο καιρο

ειχαν καλυτερες τιμες απο CRC.

και το CRC παντως (ειδικα σε αναρτησεις) ριχνει μεχρι και 50+% για λιγες μερες μπορει και μια!

και μετα επανερχεται στα φυσιολοογικα 9%-15% για αρκετο καιρο...

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Η προτεραιότητα στο wiggle δεν αλλάζει τίποτα στην αποστολή. Το μόνο που κάνει το έξτρα 5εύρω είναι να σε φέρνει μπροστά στην ουρά των παραγγελιών.. παπάκια μάντολες.

Ναι αυτο λέω, την ίδια μέρα έφυγε απο εκει, χωρίς να το επιλέξω....

Κολπάκι marketing και οποίος θέλει να δωσει παραπάνω ας δώσει κακο δεν κάνει..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως την πρώτη μέρα που δεν είδα καμία κίνηση στην παραγγελία έστειλα στα μπαμ μαιλ. Ναι, μου λέει, στείλαμε την παραγγελία στην αποθήκη. Μόλις τα βρούνε (!) θα στα στείλουν. Τα έστειλαν την παρά-άλλη μέρα!!! Μετά από δύο μέρες ..με θαύμαζε η γειτονιά με το κολλάν.

Link to comment
Share on other sites

UCI ProTour Jersey - Short Sleeve by Santini - Prendas Ciclismo φτηνό και μια χαρά ποιότητα.

δεν εχει νουμερο γαμωτο,αν ειναι λαθος μπορει να γινει ευκολα αλλαγη;

θα ριξω παραγγελια αυριο η μεθαυριο θελεις κανεις αθηναιος τιποτα η μπλεκει το πραμα με μεταφορικα και βαρος;

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει νουμερο γαμωτο,αν ειναι λαθος μπορει να γινει ευκολα αλλαγη;

θα ριξω παραγγελια αυριο η μεθαυριο θελεις κανεις αθηναιος τιποτα η μπλεκει το πραμα με μεταφορικα και βαρος;

Δώσε κάτι πάρα πάνω και πάρε χειμωνιάτικο.

Αυτό είναι για πολύ άντρες

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ αποκλειστικά tubular τα τελευταία 2 χρόνια.

Έβαλα παραγγελία για Veloflex Carbon :innocent: Τώρα αν μου κάτσει ένα ebay auction... θα μπουν σε τούμπανο τροχούς.. (αλλά χλωμό το βλέπω). Btw είμαι κι εγώ συχνός του ww forum :p

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα παραγγελία για Veloflex Carbon :innocent: Τώρα αν μου κάτσει ένα ebay auction... θα μπουν σε τούμπανο τροχούς.. (αλλά χλωμό το βλέπω). Btw είμαι κι εγώ συχνός του ww forum :p

Αν είναι αυτά δεν είναι tubular είναι μπουαγιόν και αν σκάσουν την έκατσες : )

Link to comment
Share on other sites

μέτρησα στήθος, πως επιλέγω το μέγεθος?

πρέπει να είναι εφαρμοστό? ή ακολουθώ απλά τον κανόνα?

από τόσο μέχρι τόσο πέφτω στο νούμερο τάδε και είναι οκ?

σα να μου φαίνονται μακριά τα μπλουζάκια....

λέω να τσιμπήσω το πρώτο από αυτά που προτείνεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.