Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Είμαι στο τσακ να χτυπήσω ένα cube aim και είμαι σε δίλλημα για 18άρι ή 20άρι. :/ [1.78 είμαι]

Σου έκανε καλή η τιμή ο grammarios;

νομίζω στο 20άρι πας.ειδικά αν έχεις μακριά χέρια/πόδια σε σχέση με το ύψος του κορμού σου.

τιμή μου κανε την προβλεπόμενη μετρητοίς.

αυτό που κάνει καλύτερα από όλους ο γραμμάριος είναι το στήσιμο του ποδηλάτου και το after sales service.

Link to comment
Share on other sites

νομίζω στο 20άρι πας.ειδικά αν έχεις μακριά χέρια/πόδια σε σχέση με το ύψος του κορμού σου.

τιμή μου κανε την προβλεπόμενη μετρητοίς.

αυτό που κάνει καλύτερα από όλους ο γραμμάριος είναι το στήσιμο του ποδηλάτου και το after sales service.

ολοι θα σου κοψουν , αλλοι λιγοτερο αλλοι περισσοτερο

το θεμα ειναι στο after sale support.

μπορει ο ποδηλατας μου να μου κοψε αρκετα απο 820 -> 700 αλλα το σερβις του ειναι για πεταμα και το παω στον κεφαλα στην νικαια.

απο τους καλυτερους μαστορες που εχω συναντησει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω την γνωμη σας για spd...το ποδηλατο ειναι ενα specialized hardrock, απο οτι διαβασα υπαρχουν 2 ειδων παπουτσια τα κουρσας που δεν περπατας με αυτα και τα mtb. Οποτε υποθετω οτι παμε σε mtb, εχω δει στο crc αυτα τα 2

Shimano M530 MTB SPD Trail Pedals

Shimano M077 MTB SPD Shoes

Σαν πιο οικονομικα πεταλια εχω δει και τα Shimano M520 αλλα νομιζω τα αλλα επειδη εχουν μεγαλυτερο "πατημα" θα με βολεψουν αν τα χρησιμοποιησω καμια φορα χωρις spd παπουτσι. Εχετε καποια αλλη προταση η με καλυπτουν τα παραπανω; Ειμαι λιγο ασχετος με το θεμα οποτε μπορει ο συνδιασμος να μην ταιριαζει :fist:

Έγινε επεξεργασία από snik
Link to comment
Share on other sites

Όχι πήρες mountain για να το έχεις στο σαλόνι. Μωρ' τι αδερφή είσαι εσύ.

Αν έχετε χρόνο δείτε ένα ενδιαφέρον ντοκιμαντέρ για τον γύρο της Ιταλίας το 1973 με τον θρυλικό Eddy Merckx.

Link to comment
Share on other sites

Όχι πήρες mountain για να το έχεις στο σαλόνι. Μωρ' τι αδερφή είσαι εσύ.

Να προμηθευθείς παντελόνια με ρεβέρ άντρακλα να μην τρέχει η τεστοστερόνη στο δρόμο και γλιστρήσει κανένας. : P

Μου διαφεύγει τώρα αλλά νομίζω ότι σε κάποιο άλλο ζώο αρέσει η λάσπη και όχι στον άνθρωπο : )

Link to comment
Share on other sites

Κοίταζα λίγο την διαδρομή που θα κάνουμε το καλοκαίρι στα Πυρηναία.

1η μέρα: 193χλμ με 4189μ ανάβαση

2η μέρα: 100.4χλμ με 4071μ ανάβαση

3η μέρα: 196χλμ με πάνω από 5500μ ανάβαση

4η μέρα: 128χλμ με 4500μ ανάβαση

5η μέρα: 92χλμ με 1000μ ανάβαση

:shout:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.