Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Έχω σκάσει που δε μπορώ να φέρω στα ίσια τις ταχύτητες... πάω να δώ ακόμα μερικά video σε youtube ... γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κανα guide ή σε video μορφή σε ελληνικά? θα ήταν λίγο πιο χρήσιμο

Υγ. Βρήκα και σε ελληνικά...still αμπαλος...

Έγινε επεξεργασία από LuNaTiC
Link to comment
Share on other sites

Και γ@μώ τα κουτιά, φορεμένα στο ποδήλατο μη μας τα δείξεις.. :p:p:p

τώρα ρει τα περνάω,το πρωί ήρθανε στο ταχυδρομείο :p

αφού τελειώσω πρέπει να πάω στον μάστορα να τα τσεκάρει με το ροπόκλειδο

Πρώτον, μεγειές! Δεύτερον, από που τα αγοράζεις αυτά;

μερσι,το μαγαζί είναι αυτό: Bikes | Mountain Bikes | Road Bikes | Bicycles | Bike Accessories & Cycling Clothing

Τιμές, από που και εντυπώσεις? Μια εικόνα δεν αρκεί!

ο λαιμός είναι 9αρης (από 10 που είχα μεχρι τώρα πάνω) για να έρθει πιο κοντά το τιμόνι.

αυτό για να αντισταθμίσει τα 2,5cm setback του παλουκοσελου

το τιμόνι είναι και αυτό ένα νούμερο μικρότερο (40) αλλά πιάνεις πιο "ψηλά" σε σχέση με το κλασικό

για να μπορώ να περνάω περισσότερη ώρα στα drops

δοκιμές από αύριο :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Α δε ξέρω... πως το τσεκάρω?

Νομίζω πως το έφτιαξα... can you check it ?

Ναι ολα καλα...για να κρατας σωστο αρχειο αν θες, η διαδρομη δεν ειναι mountain και δεν ειναι μονοπατι με δρομο, οπως εχεις σημειωσει.

Αλλαξε τα και βαλε cycling και διαδρομη ασφαλτινη!!

Μια χαρα για πρωτη φορα...

Εγω στην πρωτη διαδρομη περυσι τετοιες μερες, με +17 κιλα ειχα αντεξει 6-7 χιλιομετρα...και ημουν και σε dean man κατασταση οπως λες..

ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Edit: σου εστειλα αιτημα φιλιας στο runtastic...

Αλλος απο εδω εχει runtastic να τον κανω add???????

Link to comment
Share on other sites

Είχες πρόβλημα με την σέλα? Από τα λίγα που έχω καταλάβει θέση στην σέλα αλλάζουμε μόνο για να έρθει το πόδι στην σωστή θέση.

όχι κανένα πρόβλημα,απλά ήθελα να πάω λίγο πιο πίσω μια και η μέση μου το αντέχει (ακόμα :p)

τεσπα τελείωσα πριν λίγο,η ταινία μου πήρε τον περισσότερο χρόνο μια και δεν ερχόταν με τίποτα όπως ήθελα :hm:

δεν έβγαλα κανένα spacer όπως υπολόγιζα,θα κάνω μερικά χλμ και μετά θα αποφασίσω

φωτο μομεντς

Photo026.jpg

Photo027_3.jpg

Photo034.jpg

Photo037.jpg

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.