Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

όχι κανένα πρόβλημα,απλά ήθελα να πάω λίγο πιο πίσω μια και η μέση μου το αντέχει (ακόμα :p)

Ρε συ αν θες να λυγίσεις και άλλο, βγάζεις spacers, παίρνεις πιο βαθύ τιμόνι. Τώρα το γόνατο σου δεν θα είναι στην κατακόρυφο που περνάει από το πετάλι.

Εγώ γι' αυτό πήρα παλουκόσελο χωρίς setback, μπας και καταφέρω να πάω πιο μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά το προηγούμενο παραήταν βαθύ και κόντευα να πνιγώ :p

για την κατακόρυφο εχω την δική μου άποψη αλλά θα το ξανασυζητήσουμε στο μέλλον

(χοντρικά ήθελα να μην αλλάξει το ύψος και να πάω 2-3-4 εκατοστά πιο πίσω αλλά να βολεύομαι και στα drops,γιαυτό και κατέβηκα και ένα νούμερο στον λαιμό) :)

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το runtastic...

Όταν σταματάς ... συνεχίζει να μετράει χρόνο κτλ ?

Δεν πρόσεξα χτες καθόλου γιατί το είχα συνεχώς μέσα στην τσέπη μου...

Επίσης.. Αξίζει να το αγοράσεις? 5 ευρώ κάνει.

Σκέφτομαι επίσης σοβαρά να πάρω το belt για τους καρδιακούς παλμούς...

Επιλογή για να μετράς cadence υπάρχει?

Αυτά !

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το runtastic...

Όταν σταματάς ... συνεχίζει να μετράει χρόνο κτλ ?

Δεν πρόσεξα χτες καθόλου γιατί το είχα συνεχώς μέσα στην τσέπη μου...

Επίσης.. Αξίζει να το αγοράσεις? 5 ευρώ κάνει.

Σκέφτομαι επίσης σοβαρά να πάρω το belt για τους καρδιακούς παλμούς...

Επιλογή για να μετράς cadence υπάρχει?

Αυτά !

Ναι συνεχιζει και μετραει...θελει speed sensor για να σταματαει αυτοματα. Το μονο του μειονεκτημα απεναντι στο sports tracker...

Για αγορα δε ξερω τι προσφερει η δωρεαν εκδοση για να σου πω...αλλα εγω που εχω την φουλ εκδοση, εχω offline χαρτες και turn to turn καθοδηγηση. Τα εχει αυτα η free εκδοση; Τα χρησιμοποιεις;;

Η αποφαση δικη σου...(σκεψου ομως οτι εχεις δωσει τοσα χρηματα για ποδηλατο, μη κολλας στα 5€).

Επιλογη για cadence εχει απ οτι βλεπω...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε δε κολλάω στα 5 ευρώ απλά αφού θα πληρώσω τουλάχιστον να είναι η πιό καλή εφαρμογή,... δε μου αρέσει να έχω 10 προγράμματα για την ίδια υπόθεση...

Για ζώνη hr μπορεί να ταιριαστεί με οτιδήποτε ή θέλει τη δική του απαραίτητα γνωρίζει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε δε κολλάω στα 5 ευρώ απλά αφού θα πληρώσω τουλάχιστον να είναι η πιό καλή εφαρμογή,... δε μου αρέσει να έχω 10 προγράμματα για την ίδια υπόθεση...

Για ζώνη hr μπορεί να ταιριαστεί με οτιδήποτε ή θέλει τη δική του απαραίτητα γνωρίζει κάποιος?

Εγω εχω δοκιμασει και το sports tracker μεχρι προσφατα. Για εμενα με καλυπτει πολυ περισσοτερο το runtastic λογω οτι με καθοδηγει η εφαρμογη σε διαδρομες που δεν ξερω, μιας και ειμαι καινουριος εδω στην πολη.

Για ζωνη hr δε ξερω να βοηθησω αλλα φανταζομαι θα θελει δικη του για να την αγορασεις απο αυτους...μακακες ειναι να ταιριαζει με ολες;;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερος ρυθμός, υψηλότερο cadence και χαμηλότεροι σφυγμοί σε σχέση με την προηγούμενη φορά. Η σωστότερη ενυδάτωση βοήθησε αρκετά.

Untitled by Unsto at Garmin Connect - Details

Link to comment
Share on other sites

...runtastic

και εκει που ειμαι δυνατος και ξεκουραστος και πηγαινα καλα για μια διαδρομη 55km, μπαινει μια σφηκα στο στομα μου, με τσιμπαει μεσα απο το πανω χειλος μου, παλευω να τη βγαλω (ευτυχως δεν τα εχασα και δεν επεσα...) και γυρισα σπιτι.

Πρησμενο χειλος, πονος, και βολτα last year...:rant:

Περιμενω ιατρικη περιθαλψη να ερθει απο κανα φαρμακειο να βαλω καμια αλοιφη..

Λετε να ψοφησε η π%@τανα??????

(Αποψε εχει μπριζολιδια το μενου...θα φαω κι ας ποναω...)

Edit: Δειτε το...χαχαχα!!!

http://www.liveleak.com/view?i=6a7_1376041402

Έγινε επεξεργασία από kostas_gs
Link to comment
Share on other sites

Δεν πίεσα πουθενά τον εαυτό μου, σχεδόν όλη την ανάβαση την πήγα με 34-28, στο τέλος έχει μία μικρή ανηφόρα με κλίση 10+ μοίρες... Την έχω ανέβει και πιο γρήγορα την συγκεκριμένη διαδρομή, αλλά λίγο η θερμοκρασία, λίγο τα χθεσινά 50 χιλιόμετρα....

Untitled by Unsto at Garmin Connect - Details

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=24707]kostas_gs[/MENTION] περαστικά,να κρατάς το κεφάλι κάτω όταν παίρνεις ανάσα

Ευχαριστω ρε φιλε, να σαι καλα.

Σημερα δε με ποναει αλλα εχει πρηστει αρκετα.

Τσιμπου&€@χειλα λεμε!!

Χαχαχα!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22:15 φροντίζουμε να έχουμε ήδη παραγγείλει πίτσες , σουβλάκια , μπύρες , κοκακόλες, δενξερωτιαλλο και ετοιμαζόμαστε για παγκόσμιο DH :banging::magic::worship::neo::dance3::jump1:

Red Bull TV - UCI Mountain Bike World Cup 2013: Mont-Sainte-Anne, Canada

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.