Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Αμήν παναγία μου, ήρθε το ποδήλατο μετά από 17 μέρες.

Η μόνη ξενερα είναι ότι δεν μπορούν να μου το παραδώσουν γιατί είναι μεγάλη η συσκευασία και δεν χωράει στο αυτοκίνητο παράδοσης, οπότε θα πάω να το παραλάβω μόνος μου.

Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο!

file.php?id=56955&mode=view

file.php?id=56956&mode=view

Το συγκεκριμένο μοντέλο το είχα δει online όταν έψαχνα και μου είχε κάνει εντύπωση.

Όταν το είδα live στο ποδηλατάδικο απλά δεν πίστευα πόσο μεγάλα λάστιχα φοράει

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

YfPHIg8.jpg

14% κλίση,κατευθείαν για την θάλασσα :dance3:

c112 by method01 at Garmin Connect - Details

^^Αντε με τον κωλοκαιρο...εχω να βγω απο το Σαββατο και πριν την επομενη Τεταρτη, δεν βλεπω να βγαινω λογω καιρου και υποχρεωσεων!

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους το κουρσακι σημερα ηρθε στα χερια μου...

wp-000257-10272.jpg

wp-000260-10273.jpg

wp-000264-10276.jpg

wp-000265-10277.jpg

Εκει που σκεφτομουν να το δωσω οσο το πηρα, πριν το χρησιμοποιησω, για να παρω κατι οικονομικοτερο, αρχισα να ψηνομαι να το κρατησω.

Μια ερωτηση παιδια, τα ντεραγιε θελουν ρυθμισμα?

Τα βλεπω να μην "ακουνε" και πολυ και θελω να ξερω αν θελουν ρυθμισμα η υπαρχει καποιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

μεγεια σου και καλά χλμ.κοίταξε μήπως οι ντιζες(συρματόσχοινα) θέλουν λίγο χαλάρωμα,γενικά είναι λίγο σκληρά στην αρχή

To rosebikes έχει πολλές και καλές προσφορές αυτές τις μέρες, πχ: SHIMANO racing wheel set 28"/700 C WH-RS80-A-C24-CL offers at the cycling shop Rose Bikes UK

παίζεις με τον πόνο μου;και που να τις βάλω τις ρόδες ρε μαν; αυτό μην το απαντήσεις :p

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Γυριζα το πενταλ και αλλαζα ταχυτητα και στον μπροστα και στον πισω δισκο, ανταποκριση δεν ειδα (δηλαδη η αλυσιδα να αλλαξει δισκο), παρολο που τα ντεραγιε μετακινουνταν.

Link to comment
Share on other sites

για τον μπροστά πρέπει να προ-φορτίσεις το derailleur ( Sora δεν φοράει; ) για να αλλάξεις από μικρο σε μεγάλο,έχεις θέμα και στο πίσω μέρος;

Μπροστα φοραει tiagra και πισω 105.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.