Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Κατσε γιατι θα με χαζεψετε...

Δες την εικονα...παω: activities και δεν υπαρχει πουθενα το "import". Εχει μονο το ενα "+μη αυτoματη δραστηριοτητα".Παταω αυτο και ετσι περναω διαδρομες παλιες αλλα χωρις τον χαρτη.

Που σκατα ειναι αυτο το import???????? :wall:

Screen Shot 2014-05-03 at 7.18.18 μ.μ..png

Δεν θυμάμαι που είναι στο παλιό site ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Εδω το πρωι εχει ηλιο και τα απογευματα βρεχει. Τι ανωμαλια ειναι αυτη, δε ξερω...

Χθες βγηκα με λιγη συννεφια και εφαγα στο τελος τετοια βροχη...οτι να ναι!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχει ήλιο και πάμε για ποδήλατο :p

ψάχνεις και συ τις κότες του ΝικοΛακισσσ στην εξοχή;;;άδικα ψάχνετε,τις φάγανε οι γύφτοι :p

Εδω το πρωι εχει ηλιο και τα απογευματα βρεχει. Τι ανωμαλια ειναι αυτη, δε ξερω...

Χθες βγηκα με λιγη συννεφια και εφαγα στο τελος τετοια βροχη...οτι να ναι!

λίγη βροχή δεν με πειράζει αλλά έχει τετραγωνίσει το λάστιχο πίσω και γλιστράει και στο στεγνό

Link to comment
Share on other sites

ψάχνεις και συ τις κότες του ΝικοΛακισσσ στην εξοχή;;;άδικα ψάχνετε,τις φάγανε οι γύφτοι :p

λίγη βροχή δεν με πειράζει αλλά έχει τετραγωνίσει το λάστιχο πίσω και γλιστράει και στο στεγνό

Εδω γλιστρουσε το δικο μου που ειναι 2.1...ποσο μαλλον το δικο σου...

Ασε χθες μιλαμε μεχρι και στο βρακι νερο!! (δε φορουσα αλλα η εκφραση το λεει!!) :p

Link to comment
Share on other sites

Οκ, κατσε, εσυ σε αλλο site μπαινεις?

Δωσε link σε παρακαλω...

Απ'οτι εχω καταλαβει τις τελευταιες 3μερες που ασχολουμαι με αυτο το ρδελομπου ειναι οτι βρισκεται σε καποια μεταβατικη περιοδο.

Γι'αυτο ακους για νεο η παλαιο σιτε.

https://forums.garmin.com/showthread.php?34136-610-Garmin-Ant-agent-will-not-transfer-data-to-PC

https://forums.garmin.com/showthread.php?78725-Connect-not-Syncing-with-510

How do I upload a file from Training Center to my Garmin Connect account?

Αν πας στη συσκευη σου και πατησεις ιστορικο, δραστηριοτητες - αναλυτικα- καπου εχει επιλογη για αποστολη.

https://forums.garmin.com/showthread.php?33108-Forerunner-310xt-impossible-to-send-courses-from-training-center-or-garmin-connect

Εμενα το προβλημα μου ειναι οτι δημιουργω καποια intervals που θελω μεσα στο connect (οχι στο training plan) και δεν τα παιρνει στο ρολοι... :rant:

Επεσα και πανω σε αυτο

3 Ways to Automatically Copy Your Garmin Training Data to Other Fitness Sites | DC Rainmaker

Αλλα δεν το εχω δοκιμασει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

^^Δεν εχω αγορασει ακομα garmin. Απλα θελω να περασω απο τωρα τις προπονησεις μου για να τις εχω μαζεμενες ολες εκει, για οταν αγορασω.

Θα ξαναδοκιμασω. Θα περιμενω λιγες ημερες και θα δω.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

^^Δεν εχω αγορασει ακομα garmin. Απλα θελω να περασω απο τωρα τις προπονησεις μου για να τις εχω μαζεμενες ολες εκει, για οταν αγορασω.

Θα ξαναδοκιμασω. Θα περιμενω λιγες ημερες και θα δω.

Ευχαριστω

Τοτε πας εκει που λεει μη αυτοματη δραστηριοτητα και τη καταχωρεις.

ΑΝ εχεις καποιο αρχειο απο τη προπονηση σου (gpx tcx κλπ) τοτε πας εκει που λεει "αποστολη" (κατω απο το username και το inbox σου)

Επιλεγεις ΜΗ αυτοματη αποστολη και αποστολη απο αρχειο.

Link to comment
Share on other sites

Τοτε πας εκει που λεει μη αυτοματη δραστηριοτητα και τη καταχωρεις.

ΑΝ εχεις καποιο αρχειο απο τη προπονηση σου (gpx tcx κλπ) τοτε πας εκει που λεει "αποστολη" (κατω απο το username και το inbox σου)

Επιλεγεις ΜΗ αυτοματη αποστολη και αποστολη απο αρχειο.

AΝΤΕ επιτελους!! Αυτο ειναι φιλε, ευχαριστω!!!!!:upside:

Link to comment
Share on other sites

Μαμωαέρας. Άλλη φορά με μουσικούλα. Πέρα από το προφανές, είναι και αρκετά "σου μαμώ την ψυχολογία" παράγοντας.

Λονγκ λιβ δε μπιρς

Λίγες φορές να βγεις και να τον αντιμετωπίσεις και όλα αλλάζουν νομίζω!!!

Link to comment
Share on other sites

Λίγες φορές να βγεις και να τον αντιμετωπίσεις και όλα αλλάζουν νομίζω!!!

Εντάξει τώρα είμαι και κεφτές. Αλλά το έχω παρατηρήσει παλιά Λάρισα που έκανα αρκετά. Ίσως ότι ακούς "δυνατή" μουσικούλα (έβαζα ντάμπα ντούμπα) και σε ανεβάζει, ίσως ότι δεν ακους τον αέρα και λες συνέχεια "μαμω-αέρας, την μαμήσαμε", πάντως κάνει δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.