Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Στην μεση ειναι η

''τριχα-αντισταση'' και στην μέση κοβονται συνηθως . Αν κοπει στην ακρη , ριχνεις και ενα τζοκερ και το κερδιζεις : P

εδιτ . εκτος και αν μιλαμε για αλλου τυπου ασφαλειες . Βλ. Σααβ : P

http://www.alifragis.com.gr/products_img/11%CE%AE2.jpg

Έγινε επεξεργασία από Athens2004
Link to comment
Share on other sites

Στην μεση ειναι η

''τριχα-αντισταση'' και στην μέση κοβονται συνηθως . Αν κοπει στην ακρη , ριχνεις και ενα τζοκερ και το κερδιζεις : P

εδιτ . εκτος και αν μιλαμε για αλλου τυπου ασφαλειες . Βλ. Σααβ : P

http://www.alifragis.com.gr/products_img/11%CE%AE2.jpg

Μάλλον ξέρεις καλύτερα. Άλλωστε εγώ πάνω από 2 - 2,5 εκατομμύρια ασφάλειες δεν έχω μετρήσει. : P

Link to comment
Share on other sites

που ρε συ?στα πεζοδρομια πανω?:crazy:

Πολύ πιο μετά που είναι ανοιχτός ο δρόμος...:p

Εκεί μόνο αν πετούσε θα μπορούσε να το ανοίξει γιατί είχε κι άλλα αυτοκίνητα μπροστά.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πω racer τυχερέ παλιάνθρωπε,βρέθηκες δίπλα σε mustang... :'(

Ένα shelby gt 2005 είχα δει παλιά μόνο.Στην ομορφιά πάντως αυτά τα σημερινά δεν συγκρίνονται με τα μοντέλα 60's,είναι άθλια.:p

Α τους τρισάθλιους όμως... Ακούς εκεί 91 χιλιάδες,46k$(=30k euros) έχει το gt500 στις Η.Π.Α,και 21 χιλιάδες δολάρια η βασική έκδοση με την V6 μηχανή,που ναι μεν v6 και βασική έκδοση αλλά πιστεύω άλλης κατηγορίας αμάξι,καλύτερο από αυτά που κυκλοφορούν εδώ.

Το skyline δεν με ενθουσιάζει... γιαπονέζικο... :p:P:P

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορειτε να μου προτεινετε ελαστικα 195/55/15 για Mercedes A Class...Φοραει το Potenza 720 αυτη τη στιγμη...να παω σε κατι αλλο η τα ιδια?

Nα σας αναφερω οτι το αμαξι χρησιμοποιειται για ταξιδια σε εθνικη οδο, λαμβανοντας υποψη τη ζεστη τη βροχη και ολα αυτα...!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορειτε να μου προτεινετε ελαστικα 195/55/15 για Mercedes A Class...Φοραει το Potenza 720 αυτη τη στιγμη...να παω σε κατι αλλο η τα ιδια?

Nα σας αναφερω οτι το αμαξι χρησιμοποιειται για ταξιδια σε εθνικη οδο, λαμβανοντας υποψη τη ζεστη τη βροχη και ολα αυτα...!

Εγώ είμαι κατευχαριστημένος από τα Continental PremiumContact 2 σε διάσταση 185/60 R15.

Όταν με το καλό έρθει η ώρα για αλλαγή θα προσπαθήσω να διαλέξω ανάμεσα σε ContiSportContact 2 και Toyo T1R. Δεν έχω σκεφτεί κάτι άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.