Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=NHhPBQSim50&hd=1]YouTube - Go Pro HD Kart 125cc - Olaberria[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=BqWvwxk3vPA&feature=related]YouTube - FULL HD GoPro onboard kart 125cc Migliaro karting circuit (FE) 05/04/2010 by Ricky[/ame]

:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

βαλτε σε HD!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Στο ίδιο πμεύμα μία πολύ προσεγμένη κατασκευή απο Γερμανούς.

Μοτέρ CBR1000 172hp + 60Hp Nos.

Διάφορα περάσματα. Στο 6:50 δοκιμάζουν το Nos.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PT7Lux9Ql64&feature=related]YouTube - Monsterkart 7 - 230 HP with NOS[/ame]

1/4 mile kart vs. ktm x bow and yamaha Vmax

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=owe7POAdaVs&feature=related]YouTube - MonsterKart 6 - 1/4 mile kart vs. ktm x bow and yamaha Vmax[/ame]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κοιτουσα σημερα μια μαντρα με μεταχειρισμενα ΙΧ. Seat Ibiza Cupra 2006, 20vt Engine, Προγραμμα, Εξατμιση, Ατρακαριστο, με ηχοσυστημα και 4πιστονα, χρωμα κιτρινο, το πουλαγε ενας 8.500. Οτι να ναι ζητανε.

Link to comment
Share on other sites

Και ο καταραμένος όταν ήταν εδώ στη γειτονιά κυκλοφορούσε με το έβο του μια χαρά αλλά με πολύ λόξυγκα το αυτοκίνητο, συμφωνώ στο ότι 'καπου θα γίνει το λάθος' διότι μπορεί να γίνει εύκολα ανεξέλεγκτο κάτω από ειδικές συνθήκες

Που χαθηκε αυτος και το πυραυλοκινητο υποτιθεμενο αμαξι του 1350 αλογα???? :upside::red::shutup:

Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα έχει ένα Honda Astrea Grand 100cc μοντέλο 1999 αν θυμάμαι σωστά.

Είναι στα 40.000 χλμ (ναι ξέρω το χει σκίσει για γυναίκα :hehe: ) και ψάχνω πληροφορίες για το τι service χρειάζεται και ανταλλακτικά.....(το πήγαινε σε έναν κάθε 1000χλμ για τα κλασσικά λάδια φίλτρα χωρίς ιδιαίτερες θετικές εντυπώσεις...)

άν έχετε να προτείνετε και κάνα μάστορι ακόμα καλύτερα :)

Link to comment
Share on other sites

Ελεος 100ρι γιαπωνεζικο παπι ειναι ρε . Τι 1000χιλιομετρα αλλαγη λαδιων. Και τι μαστορι ψαχνεις ? :tomato: . Φιλτρο εχει μονο αερος δεν ξερω αν θελει και καθε ποτε αλλαγη . στα 1000 σιγουρα οχι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έχει μερικά θεματάκια το παπί......

Η μικρή σκάλα φωτός μια ανάβει και μια σβήνει. (δε το κάνει σε λακούβες αλλά τυχαία οπότε σκέφτομαι υγρασία ή βρωμιά στις επαφές)

Έχει ένα θεματάκι με το πίσω φρένο που σκούζει συνεχώς.

....και από οτι μου πε έχει χάσει το νεύρο που είχε παλιότερα.....

σε γενικές γραμμές έναν έλεγχο all around θέλω να του κάνω...να αλλαχτεί φίλτρο αέρα και να μπει φρέσκο λαδάκι και μια νέα μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Tα φρενα ταμπουρα ειναι η το ανοιγεις και ξεσκονιζεις το τυμπανο η θελει σιαγωνες η οι σιαγωνες που εχει βαλει αν τους εχει αλλαξει ειναι σκληροι . Οκ το ηλεκτρολογικο μπορει να χανει απο οπουδήποτε , αλλα οχι και να το πας σε μαστορα να σου ριξει το 0.8-1 λιτρο λαδι που παιρνει ακομη και το μπουζι βγαινει με το εργαλειο-κιτ που εχει κατω απο την σελα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ωραίος....θα επανέλθω δριμύτερος αύριο βράδυ που θα το έχω περιποιηθεί. :p

πάρε δω και ένα παλικάρι.....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=vIs8lrX8lLQ&feature=player_embedded]YouTube - Fiesta S2000 Burning / Bernardo Sousa RVM 2010[/ame]

του γίνεται φλαμπέ το καπώ........και του ξαναδίνει μιζιά γιατί νόμιζε οτι αφού σταμάτησε να καπνίζει είναι ασφαλές να το ξαναβάλει μπρος.... :hehe:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Γιατι θα επαιρνε αερα και θα ντουμανιαζε περισσοτερο ;)

Προστιμο 1εκατομμυριου $?

the amount of money one has to pay for a speeding ticket is calculated in direct relation to the guilty one’s income. We did feel sorry for the guy, but we are sure he had an awesome time putting the pedal to the metal on his SLS AMG so the fine was probably worth it.

αυτη ειναι χωρα.Το προστιμο υπολογιζεται βασει του εισοδηματος του παραβατη.

(αλλα εμεις πουμαστε επαναστατες αγωνιστες ελληνες,θαβουμε την ΕΕΤΤ που εχει εισαγαγει αυτο το συστημα για τα προστιμα των εταιριων παροχης υπηρεσιων διαδικτυου)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

d61050ba.jpg

b30a8f87.jpg

audi A6 και το RAV4 που βλέπετε πάνω ανταποκρίθηκαν πλήρως στις απαιτήσεις μας.

πηγαμε 3 μέρες διακοπές και πήραμε κοντά πράγματα για 2 μήνες

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από performer
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ρε παιδια... πηγα και ειδα το fiat punto Και μου αρεσε παααααρα πολυ αλλα η 1.400 multiair στα 15 και κατι ψιλα τσιμπάει λιγο για τα λεφτα που έχω μαζεψει και έτσι για να το πάρω θα πρεπει να καταφύγω στον 1.4 8v 75 ίππων. σαν κινητηρας αυτος τι λέει? απο αξιοπιστία δλδ θελω να μαθω πιο πολυ. απο επιδοσεις καλα ειναι γκαζακιας δεν ειμαι. ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.