Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

απο οσο ξέρω απο φίλους μου που δίνουν λεφτά στα αυτοκίνητα τους για τρελά αλόγα και έχουν απόψεις πολλές περί στησίματος σχεδόν κάθε συμβατού αυτοκινήτου, μου λένε το Scirocco R είναι πολύ καλά στημένο

εκτός αν περιμένεις λιγο καιρό που όπου νάνε θα βγει το νέο Α3 και λίγο αργότερα το S3, που σημαίνει παράλληλα καλές εκπτώσεις για τα σημερινά Α3/S3

οτι και να πάρεις να σου βγει καλό, καλοτάξιδο και να προσέχεις γιατί το γκάζι είναι γλυκό το άτιμο.

:)

pdf

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

έχει ανακοινωθεί ως νέο μοντέλο, παρόλο που εχει δηλώσει ο σχεδιαστής για ενα τυπου lift

οριστικό σχέδιο δεν υπάρχει ακόμα στη δημοσιότητα

αλλά τα 2 δημοφιλέστερα είναι αυτά αυτή την στιγμή

http://www.autotriti.gr/jpg/autotriti/390/NEWS/4scoop.jpg

2011 Audi A3 illustrated | Car Advice | Reviews

επίσης παίζει με το εσωτερικό να μοιάζει με τα νέα vw, όπως το α3 με τα golf

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

έχει ανακοινωθεί ως νέο μοντέλο, παρόλο που εχει δηλώσει ο σχεδιαστής για ενα τυπου lift

οριστικό σχέδιο δεν υπάρχει ακόμα στη δημοσιότητα

αλλά τα 2 δημοφιλέστερα είναι αυτά αυτή την στιγμή

http://www.autotriti.gr/jpg/autotriti/390/NEWS/4scoop.jpg

2011 Audi A3 illustrated | Car Advice | Reviews

επίσης παίζει με το εσωτερικό να μοιάζει με τα νέα vw, όπως το α3 με τα golf

του πρώτου λινκ μου αρέσει παρα πολυ, αντιθετα του δευτερου καθολου..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@νικσταματ

τα ρεκαρο του λινκ ειναι στην φιλικοτατη τιμη των... 3.915 ευρω. ασε που θα περασει το threshold του φορου πολυτελειας και θα βγει στα ιδια λεφτα με golf R ..οποτε προτιμω κατι τετοιο με 600 ευρω και πιο ταιριαστα στα γουστα μου Auto Style - Type RS6 Reclining Seats on eBay (end time 11-Feb-11 13:44:53 GMT) η κατι παναλαφρα του στυλ 5κιλα/μπακετ ..ξενον εχει μαμισια

που σημαίνει παράλληλα καλές εκπτώσεις για τα σημερινά Α3/S3

δικιο εχεις...αλλα τα αουντια ειναι πολυ "οικογενειακα" για τα γουστα μου.Το σιροκκο μου φαινεται πολυ πιο προκλητικο...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@νικσταματ

τα ρεκαρο του λινκ ειναι στην φιλικοτατη τιμη των... 3.915 ευρω.

Πλάκα κάνεις... Στο konfigurator του vw.de που τα κοίταζα ήταν νομίζω γύρω στα 2k... Τα διπλάσια εδώ? Μάλιστα... :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και πολύ σοβαρό το βίντεο εδώ που τα λέμε.

Αυτοί σπάνε πλάκα, δεν οδηγάνε. :p

Το Focus RS ξεκινάει από 38.225€. Όσο για το Megane, είναι Renault (για πολλούς αυτό αρκεί).

Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε το Renault Clio RS, από το 2006 και μόνο μία φορά είχε παρουσιάσει πρόβλημα. Κάποιο καλώδιο είχε επαφή και ρέταρε το αυτοκίνητο, αλλά πέρα από αυτό τίποτα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Explain, please. :)
Εμείς έχουμε το Renault Clio RS, από το 2006 και μόνο μία φορά είχε παρουσιάσει πρόβλημα. Κάποιο καλώδιο είχε επαφή και ρέταρε το αυτοκίνητο, αλλά πέρα από αυτό τίποτα.

Και μακάρι να συνεχίσει να είναι έτσι απροβλημάτιστο :)

Είπα ότι για πολλούς, αρκεί που είναι Renault για να μην το διαλέξουν. Δεν είπα ότι θα πάθει κάτι.

Εμένα π.χ. δε μου αρέσει το design της Renault.

Και γενικότερα, δε μου αρέσει αμάξι γαλλικής καταγωγής, αλλά αυτά είναι βίτσια του καθενός ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για τα ιταλικα το λενε αυτο , οχι για τα γαλλικα.

Στα ιταλικα δεν παρουσιαζουν τα παντα ολα προβλημα? :hehe:

μαλλον τα εχω μπερδεψει.

και εμεις εχουμε ενα C4 απο το 08 και τιποτα δεν εχει βγαλει...τωρα η νεκροψια δειχνει παντα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.