Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

"τα κλασσικά έχω τη ράμπα πιασμένη περιμένει ουρά πρέπει να μου φέρεις το ανταλλακτικό τώρα αλλιώς να πω στο δικό μου ( να πάρω και το μερίδιο μου) κλπ."

Δε λέω ότι το κάνουν όλοι..αλλά είναι μια συνηθισμένη τακτική..

Γιαυτό και πάντα απαντάω βγάλτο από τη ράμπα βάλε αλάρμ και περίμενε.

Link to comment
Share on other sites

"τα κλασσικά έχω τη ράμπα πιασμένη περιμένει ουρά πρέπει να μου φέρεις το ανταλλακτικό τώρα αλλιώς να πω στο δικό μου ( να πάρω και το μερίδιο μου) κλπ."

Δε λέω ότι το κάνουν όλοι..αλλά είναι μια συνηθισμένη τακτική..

Γιαυτό και πάντα απαντάω βγάλτο από τη ράμπα βάλε αλάρμ και περίμενε.

"Τελευταία εκπομπή παρουσίασης. Σήμερα έχω, αύριο δεν έχω."

© Λιακόπουλος

Link to comment
Share on other sites

Ναι την ξέρω αυτή την τακτική, αλλά η τιμή του μεταχειρισμένου ήταν καλύτερη από όσο το βρήκα εγώ.

Δεν είμαι σίγουρος ότι αν κολλήσει το δικό μου θα γίνει δουλειά, είναι μεγάλο το ράγισμα. Θα το δούμε όμως από κοντά όταν το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

εννοω να σβηνει τα οποια σφαλματα αλλα και να μεταβαλει τα οποια νουμερα, οχι απλως να διαβαζει, πχ να του λεω οτι τα λαδια θα τα ρισεταρεις οταν τα αλλαζω και θα μου βγαζεις ξανα check στα 7-10κ αντι για 20κ.

Απο το διαγνωστικο το κανονικο γινεται αυτο? Αν ναι, ενδεχεται να γινεται και απο αυτο, αλλα με το αναλογο software.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εννοεις μικρο γιατι δεν ειναι το κομπρεσορ?

Αν είναι το 200, είναι kompressor 2.0lt 163ps.

Αλλά επειδή τα αυτοκόλλητα τότε και τώρα μπαίνουν κατά βούληση, ένα udate του χαρούμενου αγοραστή θα μας λύσει το θέμα ..... :nuke:

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι το 200, είναι kompressor 2.0lt 163ps.

Αλλά επειδή τα αυτοκόλλητα τότε και τώρα μπαίνουν κατά βούληση, ένα udate του χαρούμενου αγοραστή θα μας λύσει το θέμα ..... :nuke:

Eβγαινε και SLK200 με 136ps ατμοσφαιρα παντως.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι το slk 200 193hp... το μεγαλο ειναι S500 :p

edit: ααα και ειναι kompressor... και το ειπα μικρο γιατι ο πατερας μου το λεει χαλακι :p

Έγινε επεξεργασία από uNick
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.