Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=f_FO66voriM&feature=player_embedded]2ο DRAGDAY Λαμιας - YouTube[/ame]

Y.Γ Πολυ γλιστρουσε η πιστα το σαββατο βρε παιδι μου, προσφυση μηδεν, την Κυριακη κατι γινοταν!

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Y.Γ Πολυ γλιστρουσε η πιστα το σαββατο βρε παιδι μου, προσφυση μηδεν, την Κυριακη κατι γινοταν!

Ποιο ειναι το τραγουδι στην αρχη?

Δεν μπορω να το βρω!

Έγινε επεξεργασία από digitaltiger
Link to comment
Share on other sites

Φθηνο κρανος, φθηνα λαστιχα.... ψαχνεσαι για μπελαδες εσυ...

Dude σορρυ κιολας αλλα αν καθε φορα που ηταν να ειρωνευεσαι,απαντουσες θα ειχα λυσει ολα τα προβληματα μου.

μιλας εσυ για φθηνα που πηρες ενα κλε παρταλι να κυκλοφορεις.

αν δεν εχεις να πεις κατι μην απαντας.

Και ετσι ενημερωτικα το αυτοκινητο ειναι του πατερα μου και το χρησιμοποιει πολυ σπανια,κυριως για ταξιδια η οταν βρεχει.Γιατι να δωσει 500Ε για λαστιχα που δεν θα τα φαει?καλυτερα να τα αλλαζει συχνα και να δινει λιγα, παρα πιο αραια και να ξυλωνεται.

Οσο για το κρανος εσυ γουσταρεις να τα ακουμπας,εγω δεν γουσταρω.το τι κανω με τα λεφτα μου δικο μου θεμα.Αν πεσουμε μαζι αυριο και εγω με το 'φθηνο' σπασω το κεφαλι μου ενω εσυ σωθεις γιατι εδωσες 600Ε γυρνα να μου πεις ,σου τα λεγα.μεχρι τοτε μην κρινεις το ταχα μου φθηνο κρανος γιατι το αγγλικο που κανει τις συγκρισεις στα κρανη ,δειχνει ενα δειγμα του τι πληρωνετε και σιγουρα δεν ειναι η ασφαλεια σας...

Κουμαντο στο πορτοφολι μου και στις επιλογες μου εγω κανω,δεν ρωτησα κανεναν.

Πισω στο θεμα μας,γιατι ενα απλο πραγμα ρωταω και το καταντατε αηδια καθε φορα...

Λαστιχα που να μην πανε πανω απο 300Ε η τετραδα με την χρηση που εγραψα παραπανω παιζουν η οχι?

Το αυτοκινητο ειναι ενα C4 1600cc.

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα εχω κοιταξει.απλα απο οτι ειδα εχει τουλαχιστον η καθε εταιρεια απο 2 λαστιχα που να καλυπτουν τα κριτηρια μου,ειπα να ρωτησω εαν καποιος εχει εμπειρια απο καποιο για να το αποκλεισω/προτιμησω γιατι δεν εχω ιδεα...

πχ απο αυτα?

Ελαστικά Τoyo 195/65/15 91Τ 350 Ελαστικά για επιβατικό 2-1111-110 :: e-elastika.gr

Ελαστικό Yokohama 195/65/15 91Τ A.Drive ελαστικό για επιβατικά :: e-elastika.gr

Ελαστικά UNIROYAL 195/65/15 91 H RAIN EXPERT Ελαστικα για επιβατικά ΑS :: e-elastika.gr

τυχαια τα εβαλα απο τις πιο γνωστες(τουλαχιστον αυτες που ξερω)

Link to comment
Share on other sites

αν δεν βαριεσαι να ψαχνεις..

Tyres by Brand | the online tyre guide

Για απλη χρηση ολα καλα ειναι..

Σε καποιο φρεναρισμα ή σε καποια στροφη που δεν υπολογισαμε σωστα θα φανει η διαφορα φθηνου/ακριβου ,παλιου/νεου ..

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική άποψη

Toyo Vario V2+.

http://www.toyotire.gr/tire/pattern/vario-v2+

Τα φορούσα για 5 χρόνια στο αυτοκίνητο και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Τα φόρεσα 2 φορές σε 6 χρόνια με συνολικά 70.000 χιλιόμετρα.

Πολύ καλό λάστιχο, τεσσάρων εποχών. Λίγο παραπάνω θορυβώδες.

Έκανα την βλακεία αυτή τη φορά και έβαλα Pirelli, πιο φθηνά από τα συγκεκριμένα. Μέχρι τώρα ευχαριστημένος, αλλά είναι ακόμα καινούρια.

Link to comment
Share on other sites

Φθηνο κρανος, φθηνα λαστιχα.... ψαχνεσαι για μπελαδες εσυ...

Αν δεν υπήρχε ο μπελάς της οικονομικής κρίσεις πολλοί θα αγόραζαν το καλύτερο για την ασφάλειά τους. Αναγκάζεσαι να συμβιβαστείς ακόμη και με κόστος την ασφάλειά σου.........

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική άποψη

Toyo Vario V2+.

VARIO-V2+ | TOYO TIRES

Τα φορούσα για 5 χρόνια στο αυτοκίνητο και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Τα φόρεσα 2 φορές σε 6 χρόνια με συνολικά 70.000 χιλιόμετρα.

Πολύ καλό λάστιχο, τεσσάρων εποχών. Λίγο παραπάνω θορυβώδες.

Έκανα την βλακεία αυτή τη φορά και έβαλα Pirelli, πιο φθηνά από τα συγκεκριμένα. Μέχρι τώρα ευχαριστημένος, αλλά είναι ακόμα καινούρια.

Και εγώ pirelli έβαλα. Δεν είναι ΤΑ λάστιχα αλλά τα θεωρώ καλά για την τιμή τους. Νομίζω πως για τα χρήματά τους δε θα σε απογοητεύσουν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα εχω κοιταξει.απλα απο οτι ειδα εχει τουλαχιστον η καθε εταιρεια απο 2 λαστιχα που να καλυπτουν τα κριτηρια μου,ειπα να ρωτησω εαν καποιος εχει εμπειρια απο καποιο για να το αποκλεισω/προτιμησω γιατι δεν εχω ιδεα...

πχ απο αυτα?

Ελαστικά Τoyo 195/65/15 91Τ 350 Ελαστικά για επιβατικό 2-1111-110 :: e-elastika.gr

Ελαστικό Yokohama 195/65/15 91Τ A.Drive ελαστικό για επιβατικά :: e-elastika.gr

Ελαστικά UNIROYAL 195/65/15 91 H RAIN EXPERT Ελαστικα για επιβατικά ΑS :: e-elastika.gr

τυχαια τα εβαλα απο τις πιο γνωστες(τουλαχιστον αυτες που ξερω)

Οποιο και να βαλεις το ιδιο ειναι...

Θα χτυπαγα toyo που ειχα και στο Α3 μου και ειναι made in japan.:big_boss:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2160]nickstamat[/MENTION]

Με λίγα Merc έχω φάει τέτοιο κόλλημα.. Πραγματικά πανέμορφο. Αν και είχε αρκετά χρώματα, το μπλε μου τράβηξε την προσοχή και γι' αυτό το φωτογράφισα. Έχει και test drive.. Για να δούμε, θα το δώσουν;; :baby:

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

a6.jpg

a7.jpg

a8.jpg

a9.jpg

a10.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2160]nickstamat[/MENTION]

Με λίγα Merc έχω φάει τέτοιο κόλλημα.. Πραγματικά πανέμορφο. Αν και είχε αρκετά χρώματα, το μπλε μου τράβηξε την προσοχή και γι' αυτό το φωτογράφισα. Έχει και test drive.. Για να δούμε, θα το δώσουν;; :baby:

Ευτυχώς που έχει το σήμα μπροστά!

Έγινε επεξεργασία από RootX
Δεν χρειάζεται να κάνεις quote και τις photos!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.