Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Ειναι ενας μπαρμπας στη γωνια του στενου μου που βαζει ενα toyota μακρυναρι στη γωνια παντα,γιατι φυσικα κανεις δεν το βαζει εκει γιατι εμποδιζει.οχι στο στριψιμο αλλα δεν βλεπεις τιποτα για να δεις αν ερχεται κανεις.

τον πετυχαινω τωρα που περναγα τυχαια να το παρκαρει εκει και ακολουθει ο διαλογος:

-εκει που το βαζεις ενοχλεις.ειναι ο κωλος ολος στη μεση του δρομου

-σιγα δε στριβει κανενας

-ναι αλλα δεν βλεπει αυτος που ερχεται εαν περναει κανεις

-τροχονομος εισαι?

-ναι.αν το αφησεις εκει θα παρω δημοτικη αστυνομια να ερθει να σε γραψει

-οδηγας και μιλας?

-ναι και αυτοκινητο και μηχανη και καθε φορα η ιδια ιστορια

-ε 10 λεπτα το αφηνω

-ποια 10 λεπτα?καθε μερα εκει ειναι που περναω

Σε αυτη τη φαση δε μιλησε,τι να πει φυσικα και εκλεισε τα παραθυρα

Του λεω

-αν το αφησεις εκει θα τους φωναξω να σε γραψουν

και εφυγα

το ξεπαρκαρε εκεινη την ωρα και το εβαζε αλλιως.

η πλακα ειναι οτι στη γωνια εχει δικια του θεση για υπογειο γκαραζ και το βαζει ετσι για να αφηνει το γκαραζ ελευθερο μαλλον για να βαζει αλλο αυτοκινητο

αυριο κιολας θα παρω τηλ στο δημο να ρουφιανεψω κατι καραγκιοζηδες στο γερακα

εκει επειδη δεν εχουν υπονομους αλλα βοθρους ριχνουν τα νερα απο τα πλυντηρια στο δρομο και το μεσημερι και το βραδυ που ειναι το οικονομικο ρευμα ειναι λες και ειναι η aqualand Οι δρομοι και μια φορα με τη μηχανη παραλιγο να φαω και τουμπα

ειχα σκεφτει και τη λυση να παρω τσιμεντο να ριξω στο τελος του σωληνα και να βουλωσει και να πλημμυρισουν πανω αλλα το αφηνω ως λυση αν με γραψουν απο το δημο στα παπακια τους.

Link to comment
Share on other sites

ρε γαμωτεν...

Ειμαι σιγουρος οτι 2 φορες ειδα bentley mulsanne ( δυστυχως απο μπροστα δε πρόσεξα)

2012-bentley-mulsanne_100379281_l.jpg

εξω απο μια κατεφετερια κατω απο τη σχολη αλλα το logo δεν ηταν το κλασικο με το Β αλλα ειχε ενα στεμα με καπως στρογγυλες ακρες και τα φτερα εφερναν σε aston martin ("3 γραμμες")...:nada: wtf σπαω το κεφαλι μου να καταλαβω τι ειναι.

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

ρε γαμωτεν...

Ειμαι σιγουρος οτι 2 φορες ειδα bentley mulsanne ( δυστυχως απο μπροστα δε πρόσεξα)

εξω απο μια κατεφετερια κατω απο τη σχολη αλλα το logo δεν ηταν το κλασικο με το Β αλλα ειχε ενα στεμα με καπως στρογγυλες ακρες και τα φτερα εφερναν σε aston martin ("3 γραμμες")...:nada: wtf σπαω το κεφαλι μου να καταλαβω τι ειναι.

Ε, και τί σε νοιάζει; Σάμπως ήταν BMW;:whip:

Link to comment
Share on other sites

Μιαζει αρκετα οποτε ναι ειναι πιθανο...:p

Ομως στο κυκλο μεσα δεν εχει το χρυσαφένιο αυτο αλλα μαυρο backround με ενα στεμα με 4-5 στρογγυλα "βουναλακια" logo :hehe:

(εκτος αν το εχει αλλαξει καποιος οπως πχ μερικοι βελτιωτικοί οικοι)

Link to comment
Share on other sites

Μια φορα εκανα την χαζομαρα ετρεχα 90κμ/ωρα τραβηξα χειροφρενο (αποτομα) ; παραλιγο να χτυπησει το αμαξακι πλαγια σε βενζιναδικο......δεν το ξανακανω!!! :p

μηδενικη ζημια ευτυχως ξημερωματα ευτυχως γιατι θα γινομουν ρεζιλι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.