Jump to content



Codemasters-Fuel


Evan

Recommended Posts

Σημερα το δοκιμασα και ακομα το λιωνω! Εχει κατι το εθιστικο,να ειναι το ατελειωτο περιβαλλον? Η εναλλαγη μερας νυχτας? Η τα τρομερα καιρικα φαινομενα(ακομα και τυφωνας παρουσιαστηκε)....

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα πριν λίγο. Αν δεν υπήρχε το Motorstorm, θα έλεγα ότι είναι πρωτότυπο. Αλλά δεν είναι. Ακόμα και το ελικόπτερο που κατεβάζει τα οχήματα έκλεψαν! Γενικά είναι εντελώς arcade, τόσο στο χειρισμό, όσο και στον ήχο. Πάντως είναι ελαφρύ, με το PC της υπογραφής το παίζω σε 1680x1050 με 8xAA και 16xAF :T:

Προσωπικά, θεωρώ το Motorstorm καλύτερο.. :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε το παιχνιδάκι.

Σας βρίσκω πολύ αυστηρούς κριτές:p. Δεν πρόκειται για κάποιο racing simulation. Ενα χαζο-arcade παιχνίδι με οχήματα που δεν υπάρχουν πουθενά είναι.

Καλά γραφικά+χειρισμός, αλλά κάκιστος ήχος.

Μου αρέσει ιδιαίτερα που μπορείς να πας ΠΑΝΤΟΥ σε εναν τόσο μεγάλο χάρτη. Ο τελευταίος racing τίτλος που μου έδινε αυτή τη δυνατότητα ήταν το test drive unlimited.

Μόνο που στο Fuel χώνομαι σε ποτάμια, δάση, βουνά και χαράδρες.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε το παιχνιδάκι.

Σας βρίσκω πολύ αυστηρούς κριτές:p. Δεν πρόκειται για κάποιο racing simulation. Ενα χαζο-arcade παιχνίδι με οχήματα που δεν υπάρχουν πουθενά είναι.

Καλά γραφικά+χειρισμός, αλλά κάκιστος ήχος.

Μου αρέσει ιδιαίτερα που μπορείς να πας ΠΑΝΤΟΥ σε εναν τόσο μεγάλο χάρτη. Ο τελευταίος racing τίτλος που μου έδινε αυτή τη δυνατότητα ήταν το test drive unlimited.

Μόνο που στο Fuel χώνομαι σε ποτάμια, δάση, βουνά και χαράδρες.

Δοκιμασε 4χ4 evo 2...τι θυμηθηκα...:to_pick_ones_nose3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.