Jump to content



Τι ψηφιζει


Vagouridis

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από DJD [03-10-2003 και 23:09]

Κράτησε τα ... όλο και κάποιος γάμος θα γίνει.. να τα δέσεις με ένα σπαγκάκι.. να κάνουν γκλινκ γκλινκ γκλινκ γκλινκ :D

Αυτό είναι αμερικάνικο έθιμο. Ο κολλητός και κουμπάρος μου μένει εκεί τα τελευταία 10 χρόνια. Αν το κάνω λοιπόν, θα με δουλεύουνε μέχρι και οι πλάκες του πεζοδρομίου για τα επόμενα 200 χρόνια τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Αυτό είναι αμερικάνικο έθιμο. Ο κολλητός και κουμπάρος μου μένει εκεί τα τελευταία 10 χρόνια. Αν το κάνω λοιπόν, θα με δουλεύουνε μέχρι και οι πλάκες του πεζοδρομίου για τα επόμενα 200 χρόνια τουλάχιστον.

χαχαχαχα είσαι ωραίος :)

Έχεις δίκιο είχα ξεχάσει ότι ήταν αμερικάνικο έθιμο.. χαιρετίσματα στις πλάκες ;)

Link to comment
Share on other sites

Ο οδηγός αυτού του ταξί πρέπει να παρέχει και άλλες υπηρεσίες, όπως στα στα νυχτερινά κέντρα. Μόλις φύγει ο πελάτης του προσφέρει και την φωτογραφία του.

Αν λοιπόν οι ΠΚΣάριοι κυκλοφορούν με τέτοια αυτοκίνητα, δεν θέλω να σκέφτομαι με τι κυκλοφορούν οι ΔΑΠίτες. ’τοπο.

Τα κονσερβοκούτια όντως υθα χρειαστούν λίαν συντόμως, μερικά έχουν ήδη να χρησιμοποιούνται σε πρακτικές εφαρμογές. Εξάσκηση. Αλλά έχουμε και εκπλήξεις. :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [04-10-2003 και 14:49]

Ίσα ρε σουπιά Shido, κάνεις και τον ανήξερο.... τα ξέρω αυτά τα δερμάτινα, είχαμε στριμώξει 2 lian-li και ένα djd εκεί, έτσι δεν είναι ???

:p

:o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Ας δωσουμε λιγες ακομα πληροφοριες ακομα .Rover 620Ti full extra...Ειναι με φιλους του και τους εχει αγκαρεψει να το πανε καπου να παρει αντλια sicce.

Hint εχει και στυλ προεδρου ο ατιμος μεσα.

Φασιστας πρεπει να ειναι.

Link to comment
Share on other sites

επειδη η ενδυματολογικες επιλογες του εν λογω κυριου ποικιλουν, δεν πιστευω οτι μια ατυχης στιγμη ειναι ικανη για οποιοδηποτε εξαγωγη συμπερασματων.

κι ο λαος, σαν σοφος που ειναι , κατι εχει πει και για την αμφιεση των ιερεων..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs [04-10-2003 και 16:43]

ΓιανγκΤ, το χαιμαλι όταν το βάζεις, το βγάζεις μόνο όταν πας στην εκκλησία...

Τότε φοράς πάντα λαιμόκοψη, και ποτέ κλασικό πουκάμισο. Για τον συνδυασμό μίλησα, όχι για το χαϊμαλί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Fireblade

Ποτέ δηλαδή...

Αρχική απάντηση από cherryman

XAXAXAXAXAXAXA..

δεν νομίζω ότι μας συμμερίζονται όλοι εδώ.

Η περίπτωση γεροντόφιλου δεν σας έχει απασχολήσει!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [06-10-2003 και 00:54]

Η περίπτωση γεροντόφιλου δεν σας έχει απασχολήσει!!!!!!!

Γιαγκ αυτο ειναι απο τις απαντησεις σου που δεν καταλαβαινω. Εξηγησε παρακαλω. (Εσυ μου ειπες να ρωταω.. :blink: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από soki [06-10-2003 και 01:38]

Γιαγκ αυτο ειναι απο τις απαντησεις σου που δεν καταλαβαινω. Εξηγησε παρακαλω. (Εσυ μου ειπες να ρωταω.. :blink: )

Οι γεροντοφιλοι ως γνωστόν επιλέγουν ερωτικό σύντροφο από άτομα προχωρημένης ηλικίας. Το καλύτερο μέρος για να βρεις τα μανούλια (για αυτούς) είναι η εκκλησία. Μπορούν λοιπόν να είναι άθεοι αλλά να πηγαίνουν στην εκκλησία για καμάκι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.